رییس جمهوری برای تقدیم لایحه بودجه ۹۹ در مجلس حاضر شد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

رییس ‌جمهوری، حسن روحانی، زودتر از زمان از پیش اعلام شده، برای تقدیم لایحه بودجه ٩٩ وارد صحن مجلس شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در بدو ورود به مجلس شورای اسلامی مورد استقبال جمعی از نمایندگان قرار گرفت.

حسینعلی امیری معاون پارلمانی و محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه رییس جمهوری را در مجلس همراهی می‌کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اخه اونجا ...ريختن امده زودتر بخوره كه تموم نشه

روحانی : در ۹ ماه گذشته و به رغم تشدید تحریم‌ها و فشارها، بودجه‌های جاری به موقع پرداخت گردیده و ۳۴ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی نیز تاکنون پرداخت شده است و طرح‌های‌ مهم و اساسی که مد نظر دولت بوده یا افتتاح شده و یا تا پایان سال ان شا الله افتتاح خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توضیحات مبهم رییس از فسخ قرارداد ویلموتس؛ هیچ حقیقتی وجود نداشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات جدید از بودجه 99|وضعیت قیمت حاملهای انرژی در بودجه 99 مشخص شد/ تغییر 10هزار میلیاردی اعتبارات عمرانی- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimجزئیات جدید از بودجه۹۹/ تغییر ۱۰ هزار میلیاردی اعتبارات عمرانی جزییات اولیه از لایحه بودجه ۹۹ نشان می‌دهد، بر اساس پیشنهاد دولت در تبصره‌‌های بودجه هیچ کدام از حامل‌های انرژی در سال ۹۹ تغییر نمی‌کند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نرخ دلار در بودجه سال ۹۹ برای کالاهای اساسی ۴۲۰۰ تومان استدفتر سخنگوی دولت با صدور اطلاعیه‌ای سخنان علی ربیعی در خصوص نرخ دلار در بودجه سال آینده را اصلاح و اعلام کرد: منظور سخنگوی دولت دلار با نرخ ۴۲۰۰ تومان بوده که به اشتباه ۴۵۰۰ تومان بیان شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قالیباف برای حضور در انتخابات مجلس وارد وزارت کشور شدشهردار پیشین تهران برای حضور در مجلس یازدهم در انتخابات ثبت نام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دانشجویان سرکوب اعتراض‌های آبان را محکوم کردند؛ روحانی به دانشگاه نرفتدر حالی که طبق روال پیشین با فرا رسیدن روز_دانشجو در ایران انتظار می‌رفت حسن_روحانی، رییس‌جمهوری،‌ برای سخنرانی در یکی از دانشگاه‌های کشور حاضر شود، اخبار رسمی حکایت از احتمال حضور نیافتن او در دانشگاه دارد. این دانشجویان چرا پلاکاردهای قرمز دستشونه؟ چرا شعارهای چپی میدن؟ نکنه امروز متینگ حزب کمونیست بوده!!!😒😥 خوب روحانی تو این شرایط سخت اقتصادی فکر جیب مردم رو کرده اخه گوجه و تخم مرغ حتی گندیده اش خیلی گرون شده😅😅😅
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

از شعارهای ضد دولتی تا جو امنیتی؛ روز دانشجو با تظاهرات اعتراض‌آمیز همراه شدروز دانشجو در دانشگاه‌های مختلف با حضور گسترده نیروهای امنیتی ولی با شعارهایی در حمایت از معترضان و در مخالفت با مقام‌های مختلف جمهوری اسلامی برگزار شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »