رییسی در مناظره درباره دغدغه مردم با ۶ کاندیدای دیگر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 62 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییسی: *مردم باید احساس کنند که دولت برای آسیب‌دیدگان فکر و برنامه دارد *باید دسترسی به پزشک متخصص را در همه نقاط کشور آسان کنیم

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در آخرین مناظره انتخاباتی با موضوع دغدغه های مردم گفت: ما نشست های زیادی با مردم داشتیم و در دستگاه قضایی ارتباط بسیاری با مردم داشتم و به دلیل ارتباطم با مردم برای مهمترین آن ها راهکار پیدا کردم‌، اگر رای مردم به بنده تعلق گرفت.

وی تاکید کرد: شفافیت مهم است و اگر شفافیت اجرا شود زمین خواری و قاچاق کالا و فرارهای مالیاتی کنترل می شود. در تحول ساختاری باید تحول در نظام بانکی صورت گیرد. رییسی ادامه داد: تورم ۳۲۰ درصدی در هشت سال اصلا قابل قبول نیست. مردم این وضعیت را چگونه تحمل کنند؟ تورم باید به سمت یک رقمی شدن حرکت کند. همچنین مدیریت بازار ارز و رفع وابستگی سفره مردم به قیمت ارز باید به طور جد در دستور کار باشد. نظارت بر بازار باید افزایش یابد و حداقل معاش مردم باید با کارت خرید سه دهک پایین تامین شود.حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در فرصت ۴ دقیقه ای برای نقد اظهارات دیگر کاندیداها، گفت: به مساله خوزستان اشاره شد.

وی با طرح این سوال که نظر من درباره FATF را از کجا ذهن‌خوانی کردند که نظر من چیست؟ گفت: اگر منافع ملت در قراردادی تامین شد ما هیچ مشکلی نداریم، وگرنه نمی‌توانیم منافع مردم را به حراج بگذاریم. وی بیان کرد: اسامی ۱۱ بدهکار بانکی را به مردم اعلام می‌کنیم تا مشخص شود که ما به پرونده آنها در دستگاه قضایی رسیدگی کردیم.این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در بخش دیگری از مناظره تلویزیونی در فرصتی ۵ دقیقه ای در پاسخ به سوالی درباره مدیریت دوران پسا کرونا گفت: در نظام سلامت مشکل داریم و علی رغم اینکه زحمات بسیاری کشیده شد و خدمات ارزشمند پزشکان و پرستاران و کادر درمانی را ارج می نهم ولی کسب و کارها دچار اسیب شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امام خمینی گفت اخوندها بعد از ارامش کشور بعد از انقلاب به سر کار اصلی خود به حوضه ها برکردندند. وقتش نرسیده به خرف رهبرتون پ امام خمینی برکردید و‌احترام به نظر ایشان بگذارید؟؟؟!!!!؟؟؟!!!؟؟؟؟!!!!

راستش ما هم قبلا مثل شما قوه تفکر و تصویر سازی خوبی داشتیم. اما به فنا رفت همه زندکیمون و خالا عملیاتی ریدن دولتهای قبلی مخصوصا احمدی اصولکرا را نیز هم دیدیم و هم هضم کردیم. اطفا شما به همپن کار قضا برسید که شایسته تر به نصب شکل ظاهری بتظر میایید.

اراده ندارد IraniansBoycottElections

لیست_یازده_نفر رونمایی کن

درباره این لیست هم باید گفت که برای مردم سوال می شود که اگر همتی مسئولیت داشت که این لیست را بدهد، چرا تا به امروز و قبل از مناظرات اعلام نکرد؟ اگر مسئولیت نداشت، چرا لیست می‌دهد؟ آقایان با این بی تدبیری ها هم رای می‌خواهند و هم اعتماد مردم را.

ابراهيم رئيسي حاصل على الدكتوراة ولكن كما تعلمون انها مناظرة و بطبيعة الحال المنافسة بين المرشحين ال٧ قوية و شديدة و كل مرشح يحاول ان يستصغر او ينزل من شأن المنافس الاقوى امام المجتمع محاولاً اخراجه من حلبة الانتخابات الرئاسية

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مهرعلیزاده در مناظره درباره دغدغه مردم با ۶ کاندیدای دیگرمهرعلیزاده: *باید بینش‌ها و روش ها و نگاه‌های ارباب و رعیت از بین برود *برخی هیچ التزامی به قانون و برنامه ندارند؛ افسوس که هیچ الزامی به اجرای قانون نیست بلکه مشکل از عملکردها و ساختارها است چقدر حرفای الکی چقدر دروغ. گوی چقدر پوپولیست بازی ای خدا شما رو لعنت کنه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همتی در مناظره درباره دغدغه مردم با 6 کاندیدای دیگرهمتی: *چرا خودتان را به راه دیگری می‌زنید؟ تحریم، معادلات اقتصادی ما و دنیا را بهم زده است و این موضوع در همه مشکلات اقتصادی ما تاثیر خود را گذاشته است *مخالف برجام و FATF هستند، سال‌ها رابطه با خارج را معطل کرده‌اند چون به رابطه با دنیا اعتقاد ندارند این سوال ما ست که چرا خودرا به راه دیگرمیزنید؟! سال ها رابطه با دنیا را معطل کرده اید! شعار برجام سر داده اید وسفره زندگیمان را به برجام گره زده ایدو همه مشکلات را حلقه‌های‌زنجیر تحریم وبرجام کرده اید! ازFATF بت خوشبختی ساخته ایدحال همه ی ناکارآمدی خود رابه گردن بقیه می اندازید! همتی : اجازه از ملا خامنه ای گرفتید تا در مورد FATF نظر بدی ر دوم جهان هی تهدید به نابودی اسرائیل و آمریکا نمی کنند و برای همینه در اقتصاد شان راحت هستند و تحریم ندارند و همه هم در پولشویی همان FATF شرکت کردند ولی رژیم ایران عشق اش ثروت ایران حراج جنگ ستیزی و تروریستهابشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رضایی در مناظره درباره دغدغه مردم با ۶ کاندیدای دیگرسومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ساعت ۱۷ امروز؛ شنبه بیست و دوم خرداد ۱۴۰۰ با موضوع دغدغه های مردم برگزار شد. در ادامه‌ی فرمایش جنابعالی: مسئولان خودشان بخشی از مشکلات کشورند!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جلیلی در مناظره درباره دغدغه مردم با ۶ کاندیدای دیگرجلیلی: *با قاطعیت عرض می‌کنم امضای کنوانسیون‌های بین‌المللی هیچ فایده‌ای برای کشور ندارد *امکان تعامل سازنده با جهان وجود دارد ولی این‌ها نمی‌توانند *ما هزینه‌های برجام را داده‌ایم و الان باید طلبکار باشیم *من از پایین‌ترین سطح وارد سیستم شده‌ام
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تصاویر صف‌های طولانی بنزین در لبنان و مردم خشمگین از ادامه این وضعیتاین بحران به خشم و عصبانیت شهروندان ناراضی از وضعیت نابسامان لبنان دامن زده است ببخشید ما کفگیر خودمون ته دیگ خورده. دور ما رو خط بکشید لطفا. مرسی پای خامنه ای و دار و دسته اش افتاده به اونجا این وضعیت بدتر هم میشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

به جز بودن در کنار مردم نمی‌توان دغدغه‌های آن‌ها را درک کرد/ می‌خواهیم مردم از مزایای برجام استفاده کنندکاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ کسی به جز بودن در کنار مردم نمیتواند دغدغه‌های آن‌ها را درک کند. لازمه یک مدیر همراهی با مردم است. امیرالمونین(ع) می فرماید باید روزی دوبار برای دیدن مردم از دارالخلافه خارج شوید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »