رییس کل دادگستری استان تهران: باید فضاسازی‌ها را از زندان‌های تهران دور کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علی القاصی‌مهر در حاشیه حضور در اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران گفت: این روزها یادآور پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که با ورود حضرت امام (ره) پایه‌ ریزی گشت و تمام ظلم و ستم از این کشور ریشه‌کن و احکام نورانی اسلامی و دین خدا بر این کشور جاری شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، القاصی مهر با یادآوری اهداف زندانبانی در نظام جمهوری اسلامی گفت: اصالت زندانبانی در نظام ما متفاوت از دیگر کشورهاست. زندانبانی اسلامی مبتنی بر فرمایش حضرت امام باید تحول به سمت دانشگاه و آموزشگاه باشد یعنی اصلاح، تربیت و تغییر فرد و بازگشت او به زندگی شرافتمندانه را ببینیم.

وی تأکید داشت: زمینه‌سازی برای بازگشت انسان‌های خطاکار مطابق با قانون به وسیله اصلاح و تربیت به جامعه، در سرلوحه سیستم قضائی دیده می‌شود. رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن تأکید بر ارتقا تحولات زندانبانی در دوره جدید گفت: اتفاق خوبی است که امروز به مدیران درونی سازمان اعتماد می‌شود و این تغییرات نشان از اهمیت دادن به سرمایه‌های سازمان زندان‌هاست.وی تأکید کرد: باید ورودی به زندان‌ها را کنترل نمود تا جایی که زندان آخرین نقطه و چاره کار باشد. باید به گونه‌ای مدیریت کرد که فرد به زندان منتقل نشود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تا هر غلطی دلش خواست بکند !

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مخبر از چندین واحد صنعتی، تجاری و درمانی منطقه جنوب شرق استان تهران بازدید کردمعاون اول رییس جمهوری بعداز ظهر امروز(چهارشنبه) در ادامه سفر به شهرستان ورامین و پیشوا از چندین واحد صنعتی، تجاری و درمانی منطقه جنوب شرق استان تهران بازدید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عهد پایدار ملت در 43 سالگی انقلاب| آغاز راهپیمایی 22 بهمن در 1500 شهر و 3000 روستای ایران/ فجرآفرینان به میدان آمدند- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم | Tasnimآغاز راهپیمایی_۲۲_بهمن در سراسر ایران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ‌در سراسر کشور در حدود ۱۵۰۰ شهر و ۳۰۰۰ روستا‌ آغاز شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سفرای خارجی مقیم تهران سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به دکتر رئیسی تبریک گفتندسفرای خارجی مقیم تهران سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به دکتر رئیسی تبریک گفتند رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران در آستانه ۲۲ بهمن و چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، سفرای خارجی مقیم تهران را به حضور پذیرفت. انشالله در همه امور موفق باشید. تعویق_کنکور_دکتری_1401
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

دادستان کل کشور:\nمنشا جنایت اهواز فضای مجازی بوده استدادستان کل کشور با اشاره به اینکه فضای مجازی اثری دارد که خانواده ها را از هم متلاشی می کند گفت: منشا جنایت اهواز فضای مجازی بوده است. چاقو ها رو باید کلا از بازار جمع کرد و وارداتشو داد به سردار سلامی و برادران بصورت انحصاری. منشاء جنایت اهواز چاقو بوده. باید همه چاقوها رو جمع کنید تا هیچ سری بریده نشه. دستور بده همه چاقو ها رو جمع کنند.... شما چقدر مادرتون جندست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دادستان کل ایران فضای مجازی را «منشاء» قتل مُنا حیدری معرفی کردمحمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور، روز چهارشنبه با اشاره به قتل فجیع مُنا حیدری، کودک‌همسر ۱۷ ساله، به دست همسرش، منشاء این جنایت در شهر اهواز را فضای مجازی دانست. آره تمام آسمون و ریسمون دلیله، غیر از اسلام و فرهنگ قوم و قبیله ای و عشیره ای!! ... دادستان کل فردا دستور قطع کل اینترنت رو میده و بعدشم دلیلش میشه همین چیزا و مطالبه‌ی اکثر خانواده‌ها… دو سال بعدشم همون دادستان رو بخاطر دزدی و زنا میگیرن… یعنی زمان پیغمبرشونم که دخترا رو زنده بگور میکردن منشائ‌ش فضای مجازی ایران بوده!؟! چه عژیب 🧐🤨 منشا فضای حقیقی است که ۴۳ ساله مرگ، سنگسار، قطع دست و پا، ترور و اعدام را در جامعه نهادینه کرده! فضای مجازی تنها وسیله افشای جنایات گسترش داده شده در جامعه است. نکنه ۶ میلیون معتاد و ۲ میلیون دزد هم عاملش فضای مجازیه؟ اخوند رو چه باین غلط ها و اظهار نظر های کارشناسی؟نجفی هم مجازی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

احصاء آسیب‌های اجتماعی در تهران/ در حال رفع موانع توانمندسازی افراد بهبودیافته هستیم/ ارائه پیشنهاد نگهداری معتادان متجاهر تا دو سالمعاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران با اشاره به اقدامات انجام شده در قرارگاه اجتماعی گفت: همه آسیب‌های اجتماعی احصاء شده‌اند، اما در خصوص اقداماتی که ما باید انجام دهیم اولویت‌بندی صورت گرفته است و با توجه به برنامه‌ریزی که صورت گرفته ۵ الی ۶ آسیب اجتماعی در اولویت اقدام ما هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »