ریچارلیسون: ماجرای مهاجم برزیلی که فوتبال در خونش است - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ریچارلیسون: ماجرای مهاجم برزیلی که فوتبال در خونش است

آرائوخو، مدیر باشگاه آمریکا-ام‌جی، به یاد می‌آورد که تحت تأثیر قدرت، اراده‌ و تمرینات او در خیابان‌های سنگ‌فرش‌شده نوا ونیزیا قرار گرفته بود و چند هفته بعد، او در حال تمرین با تیم اصلی بود. آرائوخو می‌گوید: "پست او بال بود و خطاهای زیادی رویش انجام می‌شد، اما به ندرت متوقف می‌شد."

مارسلو توسکانو که در سال ۲۰۱۵ در کنار ریچارلیسون در خط حمله بازی می‌کرد و همراه با هم به سری آ صعود کردند، او را بازیکنی با استعداد، فروتن و البته با یک بینی بزرگ به یاد می‌آورد. با این حال، او همچنان برای این باشگاه اثرگذار بود، زیرا بیست درصد از حق انتقال او را حفظ کردند و زمانی که در سال ۲۰۱۷ با مبلغ ۱۱/۵ میلیون پوند به واتفورد رفت، درآمدی بادآورده نصیب باشگاه آمریکا-ام‌جی کرد.

اما ریچارلیسون، به جای اجاره آپارتمان زیبایی که مدیر برنامه‌اش پیدا کرده بود، ترجیح داد به زندگی با هم تیمی‌هایش در خوابگاهی که گاهی اوقات موش‌ هم در آن پیدا می‌شد، ادامه دهد. او تنها بیست درصد از اولین حقوق خود را برداشت و مابقی را برای تأمین هزینه‌های خانواده‌اش برای آنها فرستاد.تعداد کمی از بازیکنان مانند ریچارلیسون به مسائل اجتماعی توجه می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت ۴۰۰ معترض در ایروان در پی تشدید اعتراضات در ارمنستاندر حالی که حامیان اپوزیسیون ارمنستان به دنبال گسترش تظاهرات یک‌ماهه ضد دولتی خود در سراسر ایروان هستند، پلیس این کشور روز چهارشنبه بیش از ۴۰۰ نفر معترض را در این شهر دستگیر کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تاخیر در تمرین پرسپولیس در اعتراض به پرداخت‌نشدن مطالباتبازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر پرداخت‌نشدن مطالباتشان تمرین سه‌شنبه را با تاخیر برگزار کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هیچ مشکلی در فراوانی و ذخایر کالاهای اساسی در کشور وجود نداردجلسه ستاد تنظیم بازار عصر امروز(سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت بازار و ذخایر کالاهای اساسی ارائه شد. ننگ_بر_اصلاحات به مخبردزفولي بگوئيد ما تا شب وايستاديم محمدي روووغن و قندوشكر نياورد! UN calls on Iran to halt imminent execution of medical professor Ahmadreza Djalali, an innocent scientist sentenced to death after unfair trial.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

چهار کشته در جریان گروگان گیری در بنیاد مستضعفان ایلامچهار کشته در جریان گروگان گیری در بنیاد مستضعفان ایلام، پلیس اختلاف با مدیران مجموعه را انگیزه گروگانگیر معرفی کرد. گویا...پس قرارشد...جنگ گسترش یابد...عالیه! جهت آرامش و شادی روح جانباختگان شمع می افروزم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا کنترل سفارت افغانستان در واشینگتن و کنسولگری‌های آن کشور را در اختیار گرفتوزارت خارجه آمریکا می‌گوید «تنها مسئولِ» برقراری امنیت و حفظ این دفاتر دیپلماتیک و «مبلمان، آرشیوها و اموال» این دفاتر است و تا اطلاع ثانوی اجازه ورود کسی به این اماکن را نمی‌دهد
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جولان گرد و خاک در نقاط مختلف کشور/ کاهش دما تا ۱۰ درجه‌ در برخی مناطقجولان گرد و خاک در نقاط مختلف کشور کاهش دما تا ۱۰ درجه‌ در برخی مناطق رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش دمای ۸ تا ۱۰ درجه‌ای در برخی نقاط کشور و خیزش گرد و خاک تا پنج روز آینده خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »