ریچارد نفیو می‌گوید از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای و وزارت خارجه آمریکا جدا شده است

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ریچارد نفیو روز سه‌شنبه با انتشار توئیت‌هایی گفت علت جدایی‌اش از تیم مذاکره در ششم دسامبر گذشته (۱۵ آذر) «اختلاف‌نظر صادقانه در رابطه با سیاست» بود.

جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا، روز دوشنبه ۲۵ بهمن، در اقدامی نادر با استفاده از اختیارات قانونی خود برای پایان دادن به اعتراضات در این کشور که منجر به بسته شدن مرزهای این کشور با ایالات متحده شده و بخش‌هایی از اوتاوا را فلج کرده است، اعلام وضعیت اضطراری کرد.

آقای ترودو در نشستی خبری گفت: «این سد معبرها به اقتصاد ما ضربه می‌زند و امنیت عمومی را به خطر می‌اندازد. ما نمی‌توانیم اجازه بدهیم و اجازه نخواهیم داد که این اقدامات غیرقانونی و خطرناک ادامه پیدا کند.» معترضان «پل سفیر» را که مسیر تجاری کلیدی بین ویندزور، اونتاریو و دیترویت محسوب می‌شود برای مدت شش روز بستند تا این که پلیس کانادا روز یکشنبه مسیر را پاکسازی کرد. برخی از معترضان نیز نقاط مرزی دیگر کانادا با ایالات متحده، نظیر آلبرتا و بریتیش کلمبیا را بسته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چه کسانی با چه عملکردی در پی عزل موقت عزیزی خادم هستند؟ (گزارش ویژه)برخی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به دنبال عزل رئیس این فدراسیون هستند ولی باید دقت کرد که پشت پرده این ماجرا چیست؟ پدرم_را_به_خانه_برگردان ظلم_بس_است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

۱۰ ایرانی با مدارک جعلی در پاناما بازداشت شدندیحتمل با چمدون پر از دلار نبودن؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تهدید طالبان به تجدید نظر در روابط با ایالات متحده آمریکاطالبان روز دوشنبه واشنگتن را تهدید کرد در صورت عدم تجدید نظر درباره پرداخت غرامت به بازماندگان قربانیان ۱۱ سپتامبر از محل دارایی‌های بلوکه شده افغانستان، روابط خود با ایالات متحده آمریکا را بازنگری خواهد کرد. یکم به این تهدید بخندیم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار اردوغان با بازرگانان و سرمایه گذاران اماراتی در ابوظبیرئیس جمهور ترکیه با بازرگانان و سرمایه گذاران اماراتی در ابوظبی دیدار و بر گسترش روابط تجاری دو کشور تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اجساد مومیایی ۶ کودک با قدمت بیش از هزار سال در پرو کشف شدبه گفته باستان‌شناسان این اجساد در نزدیکی مقبره یک شخصیت اشراف‌زاده که ماه نوامبر کشف شده بود شناسایی شد. جسد آن اشراف‌زاده هم مومیایی شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله سایبری به وزارت دفاع و بانک‌های اوکراین در میانه تنش با روسیهاوکراین بدون نام بردن از روسیه گفته است: استفاده کشور متجاوز از تاکتیک‌های کثیف منتفی نیست، زیرا برنامه‌های تجاوزکارانه آن در مقیاس بزرگ موفق نبوده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »