ریشه آشپزخانه‌های ساخت شیشه در کشور کنده شد/ تمامی گروه‌های تروریستی تجارت مواد مخدر دارند/ دانه درشت‌ها را شناسایی کرده‌ایم/ مردم مناطق آلوده را اطلاع دهند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمود علوی مطرح کرد: ریشه آشپزخانه‌های ساخت شیشه در کشور کنده شد/ تمامی گروه‌های تروریستی تجارت مواد مخدر دارند/ دانه درشت‌ها را شناسایی کرده‌ایم/ مردم مناطق آلوده را اطلاع دهند

به گزارش خبرنگار ایلنا، بخش دوم نشست تخصصی معاونان، مدیران کل و دبیران شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور با حضور سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات و اسکندر مومنی، دبیر کل ستادمبارزه با موادمخدر برگزار شد.

علوی گفت: تنوع تولید بالا بود و علاوه بر راه‌های آبی اخیرا گزارشاتی داشتیم که راه‌های هوایی نیز به راه‌های ورود موادمخدر اضافه شده است. وزیر اطلاعت تصریح کرد: امروز مبارزه با مواد مخدر یکی از اولویت‌های وزارت اطلاعات است و وزارت اطلاعات تاکنون به‌ نحو مناسبی در امر مبارزه با مواد مخدر وارد شده است. امروز اگر بخواهیم با تروریسم‌ها مبارزه کنیم باید ریشه‌های تروریست‌ها را شناسایی و منهدم کنیم و ریشه‌ تمامی این گروه‌های تروریستی به تجارت مواد مخدر برمی‌گردد.

علوی افزود: باید به سمت علت اعتیاد برویم با معلول درافتادن و علت را فراموش کردن کار خوبی نیست. مسئله موادمخدر مستمر است و نمی‌توان تا 10 سال آینده آن را به طور کامل از بین برد باید همیشه یک برنامه مناسب برای پیشگیری داشته باشیم و نیاز به اراده حاکمیتی دارد علاوه بر آن باید به اراده ملی برسیم. وی اضافه کرد: ابرقدرت‌ها همان‌طور که جامعه اسلامی را تروریسم یاد می‌کنند در بحث مبارزه با مواد مخدر نیز سکوت می‌کنند اما زمانی که به جامعه آنها آسیب وارد می‌شود یک ضربه منفی می‌دانند اما وقتی به جوامع دیگر آسیب وارد شود برای آنها اهمیت ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استاندار قزوین: وزیر کشور در زمان اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین در قزوین نبوداستاندار قزوین با تکذیب خبر سفر وزیر کشور به استان قزوین در زمان اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین، گفت: وزیر کشور از شهریور امسال سفری به قزوین نداشته است. راست میگه. این و خانوادش کونشون رو تو تهران میدن همیشه یک 💩 خوردن یک ماهه دارن همه چیز رو تکذیب میکنند! خاک بر سرتون .... بزودی خونهایی که ریختید گریبان شما را خواهد گرفت.. بيت رهبرى خودش ١٠٠تا قزوين تو جيبش با تلاوت هاى شيرين طوسى
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خشونت علیه زنان ریشه در شهروند درجه دوم بودن آنان داردمحبوبه حسین‌زاده گفت: نقطه مشترک بین همه ابعاد خشونت علیه زنان در فضاهای کاری این است که زن و مرد در این فضاها به شکل برابر شناخته نمی‌شوند. زنان بر اساس توانایی و شایستگی‌هایشان سنجیده نمی‌شوند و همین مساله هم رخدادهای بعدی را رقم می‌زند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

حداقل با 436 هزار میلیارد تومان می‌توان کشور را در سال آینده اداره کرد🔻ناصر موسوی لارگانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: حداقل با 436 هزار میلیارد تومان می‌توان کشور را در سال آینده اداره کرد/ برگزاری برخی از همایش‌های چندصد میلیونی در کشور لزومی ندارد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

هشدار رگبار، تگرگ و برف در نیمه جنوبی کشورتهران- ایرنا- بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، از فردا دوشنبه (۲۵ آذرماه) شاهد بارش شدید باران، رگبار، رعد و برق، گاهی وزش باد شدید موقت، در مناطق مستعد تگرگ و برف در ارتفاعات نیمه جنوبی کشور خواهیم بود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تهران ۴۹ درصد درآمدهای مالیاتی کشور را در سال ۹۹ تامین می‌کندمالیات تهرانی‌ها| رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تهران: استان تهران در بودجه، ۴۹ درصد درآمدهای مالیاتی کل کشور را تامین می‌کند.درآمدهای استان تهران ۷۶.۴ هزار میلیارد از مالیات، ۱۰۰.۳ میلیارد از حقوق گمرکی و ۳.۷ هزار میلیارد تومان از سایر منابع است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رحمانی فضلی همزمان با تغییر قیمت بنزین در وزارت کشور حضور داشتروابط عمومی وزارت کشور ادعای عدم حضور رحمانی فضلی در مرکز کشور، همزمان با اجرای طرح مدیریت سوخت را «مطلقاً خلاف واقع» دانست و تاکید کرد: وزیر کشور در شب اجرای طرح، از محل وزارت کشور، از طریق ویدئو کنفرانس با استانداران و شوراهای تأمین ۳۱ استان در ارتباط بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »