ریبر احمد به عنوان نامزد ریاست جمهوری عراق معرفی شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حزب دموکرات کردستان، جریان صدر و ائتلاف حاکمیت سنی، نامزدان ریاست جمهوری و نخست‌وزیری خود برای انتخابات عراق را معرفی کردند. - خبرگزاری آناتولی

حزب دموکرات کردستان، جریان صدر و ائتلاف حاکمیت سنی، نامزدان ریاست جمهوری و نخست‌وزیری خود برای انتخابات عراق را معرفی کردند.حزب دموکرات کردستان، حزب جریان صدر به رهبری مقتدی صدر و ائتلاف حاکمیت سنی، با تشکیل ائتلافی جدید در پارلمان عراق، ریبر احمد را به عنوان نامزد ریاست جمهوری و جعفر الصدر را نامزد نخست وزیری این کشور معرفی کردند.

العذاری از تشکیل ائتلاف پارلمانی به نام «نجات میهن» متشکل از حزب جریان صدر، ائتلاف حاکمیت سنی و حزب دموکرات کردستان خبر داد و گفت ریبر احمد، وزیر کشور اداره اقلیم کرد شمال عراق را به عنوان نامزد ریاست جمهوری و جعفر الصدر که درحال حاضر سفیر عراق در انگلستان است را نیز به عنوان نامزد نخست وزیری انتخاب کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حتما از این پیچ دیدن فرمایید مطمنا آثاری که ندیده اید و نه شنیده اید را خواهید دید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاثیرات مستقیم جنگ اوکراین بر انتخابات ریاست جمهوری فرانسه؛ «اریک زمور بازنده اصلی است»تازه ترین آمارهای موسسه نظرسنجی ایفاپ فرانسه نشان می دهد که بیش از ۳۶ درصد شهروندان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری نظر نامزدها درباره جنگ اوکراین را مدنظر قرار می دهند. بی دلیل نیست که اریک زمور، یکی از نامزدهای راست گرایان افراطی در هفته های اخیر با کاهش شدید محبوبیت در نظرسنجی ها مواجه شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمایت تلویحی رهبر جمهوری اسلامی از ادامه مذاکرات احیای برجامرهبر جمهوری اسلامی در سخنرانی اولین روز سال ۱۴۰۱، با اشاره به احتمال رفع تحریم‌ها، به صورت تلویحی موافقت خود با ادامه مذاکرات هسته‌ای را اعلام کرد. علی خامنه‌ای در این سخنرانی که به صورت زنده پخش شد با تاکید بر ادامه اقدامات برای رفع تحریم‌ها، گفت: «کسانی که در این زمینه در حال تلاش هستند، کار... کسی که میگوید تحریم ما را قویتر میسازد ،حالا برای رفع تحریم چه التماسی میکند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نرخ تورم در ۱۴۰۰ بیش از ۴۰ درصد اعلام شد؛ سومین نرخ تورم بالا در تاریخ جمهوری اسلامیاوج‌گیری تورم به بالای ۴۰ درصد در حالی است که در سال گذشته خورشیدی، هم حجم نفت صادراتی و هم قیمت آن، تقریبا دو برابر شد و صادرات غیرنفتی کشور نیز شاهد رشدی بالای ۴۰ درصد بود. گوه خوریش به رادیو فرادییها نیومده حرومزاده ها🍆 کیانوش فرید حرف میزنه موندم بپاچم تو صورتش یا بریزم تو کونش 😂😂😂از فرشید بپرسید چیکارکنم البته هومنم وارده 😂😂
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ساده‌انگاری پروتکل ها می تواند منجر به وضعیت قرمز شود/ تزریق دوز سوم گامی مهم در پیشگیری از ورود به پیک جدید کرونا استدکتر مخبر در اولین جلسه کمیته های تخصصی کرونا در سال جدید: ساده‌انگاری پروتکل ها می تواند منجر به وضعیت قرمز شود تزریق دوز سوم گامی مهم در پیشگیری از ورود به پیک جدید کرونا است این مفت خورها یا واکسن سازی دارن یا وارد کننده واکسم هستن....چرا یه آدم پدر مادر دار در مورد این مسایل اظهار نظر نمیکنه؟
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

تاکید بر نظارت مستمر بر بازار با توجه به در پیش بودن ماه رمضان/ برخورد با کارخانه های شکر‌ گرانفروشبرگزاری نخستین جلسه ستاد تنظیم بازار در سال۱۴۰۱ به ریاست دکتر مخبر؛ تاکید بر نظارت مستمر بر بازار با توجه به در پیش بودن ماه رمضان برخورد با کارخانه های شکر‌ گرانفروش برادرا شیر رو میخواید چکار کنید گاودارها دارن یکی یکی ورشکست میشن جالبه فقط گاودارهای دولتی موندن که همشون مثل دولت استاد آمارسازین
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان در راه دمشقوزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران عازم دمشق شد. خب که چی؟ :/ امیر عبداللهیان نوکر برده چین روسیه و ملاهای شیطان می بینم بسیار بسیار جوک است 😆😆😆😆😆😆😆😆😆 رفته دمشق عید دیدنی به مدافع بشار اسد چمدان دلار ها دارو ها از غارت ایران بدهد توجه کردید عبداللهیان توی مدتی که وزیر شده سودی برای ما ایران و ایرانی ها نداشته برای عرض تبریک به بشار اسد دیوث بابت نزدیکی و رفاقتش با اماراتی که سالها بدون شک یکی از حامیان داعش در منطقه بوده!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »