ریاض: راه حل سیاسی تنها راه حل بحران سوریه است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ریاض: راه حل سیاسی تنها راه حل بحران سوریه است العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

او از ایران خواست که برنامه خود برای ایجاد تغییرات جمعیتی و فرقه‌ای در سوریه را متوقف کند.وزیر امور خارجه سعودی اخیراً در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با سرگئی لاوروف، همتای روسی خود در ریاض، تأکید کرده بود که پادشاهی سعودی از هر تلاشی پشتیبانی می‌کند تا سوریه به «آغوش عربی» خود بازگردد.

وزیر امور خارجه سعودی گفت: «ریاض بر اهمیت ادامه تلاش برای حل بحران سوریه تأکید می‌ورزد، به گونه‌ای که امنیت مردم برادر سوریه را تضمین کرده و از آن‌ها در برابر سازمان‌های تروریستی و شبه نظامیان فرقه‌ای محافظت کند که مانع دسترسی به راه حل‌های واقعی می‌شوند که در خدمت مردم برادر سوریه باشد.وزیر خارجه سعودی خاطرنشان کرد که این امر «بیشتر به طرف‌های این مسئله باز‌گشته و مستلزم این است که رژیم سوریه و مخالفان در مورد راه حل سیاسی، به توافق برسند.

فیصل بن فرحان در ادامه گفت: «ما امیدواریم که تلاش‌های جاری، منجر به شکل گیری راه حل‌هایی در این راستا شود. این کشور شایسته بازگشت به آغوش عربی خود و برخورداری از ثبات، صلح و امنیت است و ما از هر تلاشی که در خدمت این روند باشد، پشتیبانی می‌کنیم.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چاووش‌اوغلو: دستیابی به راه حل سیاسی در افغانستان مستلزم یک آتش‌بس جامع استوزیر امور خارجه ترکیه گفت که پیش‌زمینه دستیابی به راه حل سیاسی برای حل بحران افغانستان اجرای آتش‌بس جامع در این کشور است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: برای حل مسائل پیچیده ما راه حلی جز همه‌پرسی نداریمرئیس جمهوری ایران برای حل مشکلات پیچیده این کشور خواستار برگزاری همه پرسی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جمهوری ترک قبرس شمالی با چشم انداز راه حل دو کشور در ژنو شرکت می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

راه حل مشکلات پیچیده در کشور اصل ۵۹ قانون اساسی استرییس جمهوری روز چهارشنبه و در آستانه ۱۲ فروردین در جلسه هیات دولت با تاکید بر این که راه حل مشکلات پیچیده در این کشور فقط اصل ۵۹ قانون اساسی است، گفت: راه حلی جز اصل ۵۹ قانون اساسی وجود ندارد. قانون اساسی ما با همه پرسی و رفراندوم انجام گرفته است. جناب آقای روحانی و وابستگان گرامی مشکل اشتغال و تنگی معیشت مردم است که ناشی از ضعف برنامه است. رفع سریع موانع تولید (با کمک قرارداد چین) مزید امتنان است. رفراندمی که ناظرین آن شورای نگهبان و خودتان باشید، قطعا نتیجه آن از پیش مشخص است!!!!! اگردر گفتارتان صادقید، رفراندمی با نظارت سازمان ملل برگزار کنید. شما که دراکثریت هستید و مخالفین در اقلیت!!!از چه واهمه دارید؟؟ نظر اکثریت مردم همین است
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

افزایش 690 درصدی قیمت مسکن در دولت روحانی- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimافزایش ۶۹۰ درصدی قیمت مسکن در دولت روحانی مردادماه سال ۹۲ متوسط قیمت مسکن ۳ میلیون و ۸۳۴ هزار تومان بود از مردادماه سال ۹۲ تا پایان اسفند ۹۹ متوسط قیمت مسکن با رشد عجیب ۶۸۹.۶ درصدی به ۳۰ میلیون و ۲۷۴ هزار تومان افزایش یافته است دولت_تدبیر_و_امید دقیقا تابستان امسال بود که رییس جمهور گفتند همه دارایی خود را به بورس بسپارید .ما خونه نخریدیم آوردیم بورس خونه کلی گرون شد و سرمایه مردم رو در بورس پودر کردند .
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »