ریاست دوره‌ای ایتالیا بر گروه 20 آغاز شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ریاست دوره ای ایتالیا بر گروه 20 اقتصاد برتر جهان به شکل رسمی آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

رم/خبرگزاری آناتولی

جوزپه کونته، نخست‌وزیر ایتالیا با انتشار مطلبی در شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد که ریاست کشورش بر گروه 20 اقتصاد برتر جهان به شکل رسمی آغاز شده است. کونته در این پیام توئیتری نوشته است: امروز اول دسامبر است و ریاست دورهای ایتالیا بر گروه 20 به شکل رسمی آغاز شده است. ما دعوت شده‌ایم تا پاسخی برای مسائل بین المللی پیدا کنیم، جهان فردا را از امروز بسازیم و جهانی بهتر برای فرزندان خود به میراث بگذاریم".

نخست‌وزیر ایتالیا همچنین بر تمرکز کشورش بر موضوعاتی چون انسان، کره زمین و رفاه طی دوره ریاست کشورش بر گروه 20 تاکید کرده است. پیش بینی می‌شود اجلاس سران گروه 20 اقتصاد برتر جهان 30 و 31 اکتبر سال 2021 در رم پاتخت ایتالیا برگزار شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخست وزیر ایتالیا برای تسلیم استعفانامه‌اش به کاخ ریاست جمهوری رفتنخست وزیر ایتالیا برای تسلیم استعفانامه‌اش به کاخ ریاست جمهوری رفت به گزارش آسوشیتدپرس، استعفای کونته پس از آن روی داد که ماتارلا، از متحدان اصلی دولت ائتلافی، حمایت حزبی خود از کونته را به دلیل نحوه مدیریت شیوع ویروس_کرونا توسط نخست‌وزیر، پس گرفت. دقيقا نقش اين كشور در جهان چيه كه خبرش رو گذاشتين 😂😂😂😂😂
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ماریو دراگی ریاست دولت جدید ایتالیا را پذیرفت و اعضای کابینه خود را معرفی کردکابینه ائتلافی ماریو دراگی طیف‌های گوناگونی از جریان‌های سیاسی از حزب دموکرات و جریان راست افراطی به رهبری ماتئو سالوینی موسوم به «لیگ» گرفته تا حزب راست میانه «فورزا ایتالیا» به رهبری سیلویو برلوسکونی را شامل می‌شود. تو‌ متن نوشتید«جیان‌کارلو جیورجتی» که تلفظ اشتباهیه. باید نوشته بشه جان‌کارلو جورجتی. مثلا شما برای روز بخیر نمی‌گید که بون‌جیورنو! می‌گید؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک روز پس از برکسیت، بریتانیا ریاست گروه ۷ را برعهده گرفتنخست وزیر بریتانیا می‌گوید که امیدوار است با غلیه بر بیماری کووید-۱۹ این کشور بتواند در تابستان سال جاری میلادی میزبان رهبران کشورهای گروه ۷ باشد. امیدوارم این جدایی عواقب خوبی برای دنیا داشته باشد Very Good! بریتانیا تو اتحادیه تبدیل به یه آدم معتاد ضعیف شده بود ولی با خروج از اتحادیه خودش رو نجات داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حجت‌الاسلام علیپور؛ از فروش قاچاقی بلیت تا ریاست بر ستاد منشور اخلاقی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تاکید ظریف بر مشروعیت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریهظریف گفت‌وگوی تلفنی با وزیر امور خارجه سوریه ضمن اعلام حمایت ایران از تمامیت ارضی و حاکمیت دولت سوریه بر لزوم احترام به قانون اساسی این کشور و مشروعیت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه تاکید کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »