رگبار باران در جنوب کشور

15/01/2020 09:28:00 ق.ظ

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران در سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بخش‌هایی از کرمان طی امروز (25 دی‌ماه)، از وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور خبر داد.

رگبار باران در جنوب کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران در سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بخش‌هایی از کرمان طی امروز (۲۵ دی‌ماه)، از وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور خبر داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران در سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بخش‌هایی از کرمان طی امروز (25 دی‌ماه)، از وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور خبر داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: روز پنج‌شنبه (26 دی‌ماه) با تقویت این سامانه در سواحل دریای خزر به ویژه سواحل غربی بارش باران و برای مناطقی از استان‌های اردبیل، اذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز بارش برف و در بخش‌هایی از غرب کشور بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان با بیان این‌که روز جمعه (27 دی‌ماه) در سواحل دریای خزر و بخش‌هایی از غرب و مرکز کشور شاهد بارش پراکنده خواهیم بود، تصریح کرد: روز شنبه (28 دی‌ماه) با ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور برای شمال غرب و غرب بارش باران و برف و در جنوب غرب کشور نیز بارش باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

سگ تو روحت ایسنا که شرایط بحرانی کشور به تخمت هم نیست

واکنش ایران به حضور سفیر بریتانیا در تهران در اعتراضات مردمی

ایکائو در تحقیقات سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران شرکت می‌کند

هشدار آمریکا در مورد تردد کشتی‌های تجارتی در خلیج فارس | DW | 14.01.2020نیروی دریایی آمریکا به خطرات کشتیرانی در آب‌های خلیج_فارس، دریای عمان و به‌ویژه تنگه_هرمز اشاره کرده است. آمریکا اعلام کرده که ایران می‌تواند با ایجاد اختلال در سامانه موقعیت‌یاب جهانی برای این کشتی‌ها ایجاد خطر کند.

درخواست صدر برای برگزاری تظاهرات میلیونی در محکومیت حضور آمریکا در عراقبه دنبال درخواست پارلمان عراق برای خروج نیروهای خارجی از این کشور، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق، روز سه شنبه خواستار برگزاری تظاهرات گسترده در محکومیت حضور نیروهای آمریکایی در کشور شد. حرکتی خودجوش تطاهراتی علیه آمریکا آبروی رفته آنها را بیشترمیبرد..نقشه های شوم آمریکا برملا میشود موفق باشه. 🤣

انفجار در کارخانه مواد شیمیایی در اسپانیاوقوع انفجار در یک کارخانه مواد شیمیایی در روز سه‌شنبه ۱۴ ژانویه(۲۴ دی) در شمال شرقی اسپانیا دستکم یک کشته برجا گذاشت. کار ملاهاس اینا واس ما زنگ تفریحه حادثه ای که زیر ۱۰۰ کشته داره رو پوشش نده داداچ 😏 کارمنافقین آلبانی نشینه،بعداً میخوان بندازن گردن ایران.

گردباد در ایالت کارولینای جنوبی خودروها را در هم کوبیدوزش گردباد سبب شد تا باد با سرعت ۱۴۵ کیلومتر در برخی از مناطق این ایالت جریان پیدا کند. بر اساس این گزارش جدا از خسارات مادی، هیچ فردی در این سانحه طبیعی مجروح نشده است.

صادق ضیائیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز (25 دی‌ماه) در جنوب سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و بخش‌هایی از کرمان شاهد رگبار پراکنده و وزش باد شدید خواهیم بود.وزارت امور خارجه ایران به حضور سفیر بریتانیا در تهران در اعتراضات مردمی در این شهر واکنش تند نشان داد.نهاد هوانوردی سازمان ملل اعلام کرد که دعوت ایران برای مشاوره در زمینه تحقیقات سقوط هواپیمای اوکراینی را پذیرفته است.تنش بین آمریکا و ایران در پی کشته شدن قاسم سلیمانی و حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی عراق افزایش یافته است.

همچنین از بعد از ظهر همین روز با شمالی شدن جریانات روی سواحل دریای خزر به ویژه در غرب و مرکز آن بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود. ضمن این‌که در اردبیل و شمال آذربایجان شرقی شاهد بارش پراکنده خواهیم بود.01. مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: روز پنج‌شنبه (26 دی‌ماه) با تقویت این سامانه در سواحل دریای خزر به ویژه سواحل غربی بارش باران و برای مناطقی از استان‌های اردبیل، اذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز بارش برف و در بخش‌هایی از غرب کشور بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.2020 استانبول/ خلیل سلحشور/ خبرگزاری آناتولی سازمان بین‌المللی هوانوردی غیرنظامی «ایکائو ICAO» بامداد سه شنبه 14 ژانویه در بیانیه‌ای اعلام کرد که این نهاد دعوت ایران برای مشاوره در زمینه تحقیقات سقوط پرواز شماره 752 شرکت هواپیمایی اوکراین در تهران را پذیرفته است. ضیائیان با بیان این‌که روز جمعه (27 دی‌ماه) در سواحل دریای خزر و بخش‌هایی از غرب و مرکز کشور شاهد بارش پراکنده خواهیم بود، تصریح کرد: روز شنبه (28 دی‌ماه) با ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور برای شمال غرب و غرب بارش باران و برف و در جنوب غرب کشور نیز بارش باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. در این بیانیه آمده است: حضور سفیر انگلیس در یک تجمع داخلی را مداخله آشکار در امور داخلی کشور و خلاف اصول حاکم بر روابط دیپلماتیک بوده و خواستار خاتمه فوری هر گونه اقدام مداخله جویانه و تحریک کننده از سوی سفارت انگلیس در تهران هستیم. به گفته وی، طی روز یکشنبه (29 دی‌ماه) سامانه بارشی در نیمه غربی کشور تقویت می‌شود و گستره بارش به مناطق مرکزی، ارتفاعات البرز و سواحل دریای خزر می‌رسد. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید در بیانیه نیروی دریایی آمریکا از جمله چنین آمده است: « افزایش فعالیت‌های نظامی و تشدید تنش سیاسی در این منطقه تهدیدی جدی برای کشتیرانی تجاری است.

همچنین طی دو روز آینده در جنوب شرق و شرق کشور و استان هرمزگان شاهد وزش باد شدید موقت خواهیم بود. گفتنی است نیروهای انتظامی ایران در 11 ژانویه راب مک‌ایر را به دلیل حضور در تظاهرات مردمی در اعتراض به ساقط کردن هواپیمای مسافربری اوکراین توسط پدافند هوایی ایران، برای مدتی بازداشت و سپس آزاد کرد. نهاد هوانوردی سازمان ملل متحد در سال 1944 برای گسترش و تنظیم هواپیمایی بین المللی در سراسر جهان تاسیس شده و به عنوان همکار در زمینه‌های حمل و نقل هوایی غیر نظامی با 193 کشور عضو فعالیت می‌کند. مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، امروز (25 دی‌ماه) خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و طی روز پنج شنبه (26 دی‌ماه) نیز نیمه غربی دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شوند. ضیائیان در پایان درباره‌ وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده توضیح داد: آسمان تهران فردا (26 دی‌ماه) قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی و گاهی وزش باد با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای هشت درجه سانتیگراد و طی روز جمعه (27 دی‌ماه) نیز نیمه ابری همراه با غبار محلی و به تدریج افزایش ابر و در پاره‌ای از نقاط بارش پراکنده با حداقل دمای منفی یک و حداکثر دمای هشت درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. وزرات امور خارجه انگلستان نیز امروز حمید بعیدی نژاد، سفیر ایران در لندن را احضار کرد. انتهای پیام ..