رکورد تاریخی خودروساز فرانسوی؛ رنو ۷.۳ میلیارد یورو ضرر کرد

09/05/1399 07:41 ب.ظ

زیان تاریخی رنو در حالی روی داده که خودروساز رقیب آن یعنی گروه پژو-سیتروئن (پ‌اس‌آ) به رغم بحران جاری در شش ماه نخست سال ۲۰۲۰ ۵۹۵ میلیون یورو سود خالص داشته است.

زیان تاریخی رنو در حالی روی داده که خودروساز رقیب آن یعنی گروه پژو-سیتروئن (پ‌اس‌آ) به رغم بحران جاری در شش ماه نخست سال ۲۰۲۰ ۵۹۵ میلیون یورو سود خالص داشته است. بازار خودروی اروپا قربانی کرونا؛ کاهش ۵۲ درصدی فروش در ماه مه

بازار خودروی اروپا قربانی کرونا؛ کاهش ۵۲ درصدی فروش در ماه مه

ادامه مطلب:
euronews_pe »

استقبال گسترده گردشگران از شهر تاریخی سافران‌بولو ترکیهشهرستان سافران‌بولو در استان کارابوک ترکیه که در فهرست میراث فرهنگی یونسکو نیز قرار دارد، در ایام تعطیلات عید قربان مورد استقبال گسترده گردشگران قرار دارد. - خبرگزاری آناتولی

خانه‌های تاریخی لوکیشن عکس‌های تبلیغاتی و گاه خارج از عرفاین روزها برخی از خانه‌های تاریخی و واجد ارزش ثبت تبدیل به لوکیشن عکاسی شده‌اند و بعضا با اجاره‌های هنگفت برای عکاسی‌های بدون‌حجاب و گاه خارج از عرف در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرند.

کاری کنیم محرم امسال تجربه‌ای تاریخی شودیک عضو مجلس خبرگان رهبری: *کاری کنیم محرم امسال تجربه‌ای تاریخی شود *شعار ما این است که نه شعائر مذهبی فراموش شود و نه سلامتی مردم دست کم گرفته شود *اگر جان یک انسان در خطر بیفتد همه ثواب‌ها را از بین می‌برد/ روزنامه ایران

ساکاریا نیمه اول امسال حدود 2 میلیارد دلار خودرو صادر کرد

واردات جنگنده پس از ۲۳ سال؛ پنج رافال فرانسوی در هند فرود آمدند«این آغاز دوره جدیدی در تاریخ نظامی ماست زیرا این هواپیماهای چند منظوره باعث ایجاد انقلابی در نیروی هوایی هند خواهند شد.»

دلار ۳۰۰ تومان گران شد/ نرخ یورو؛ ۲۳۸۰۰ تومانصرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، نهم مردادماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان افزایش داشته است.

گروه رنو که شامل داچیا، لادا، آلپاین و سامسونگ موتورز هم هست، با مشکل کمبود مشتری و مازاد تولید در سطح جهانی مواجه است و به همین دلیل نیز بحران جهانی کرونا بیشتر بر آن تأثیر گذاشت.

بازار خودروی اروپا قربانی کرونا؛ کاهش ۵۲ درصدی فروش در ماه مه

طرح راهبردی بعدی رنو که از ژانویه آغاز می‌شود برای ۷ تا ۸ سال آینده پیش‌بینی شده است. بر اساس این طرح رنو قرار است از هزینه‌های زاید خود کاسته و خود را برای جهش دوباره در بازار آماده کند.