رکورد شکنی قیمت جهانی طلا، سکه را به ۴۳ میلیون نزدیک کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تنش در بازار ایران و افزایش قیمت ارزها و سکه طلا در گفت‌وگو با احمد علوی

گزارش‌ها نشان می‌دهد که قیمت اونس طلا در بازارهای جهانی با افزایش ۱/۹ درصدی، سقف قیمتی را شکسته و با ۴۹ دلار افزایش به قیمت ۲ هزار و ۲۷۷ دلار رسیده است؛ اتفاقی که سکه طلا در ایران را به کانال ۴۳ میلیون تومان نزدیک کرد.

در بازار ایران نیز قیمت سکه متاثر از حمله اسرائیل به یک مقر سپاه پاسداران در نزدیکی کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق، از کانال ۴۲ میلیون تومان عبور کرده بود که با شروع فعالیت بازار در روز جاری به بیش از ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نرخ سکه ۴۱ میلیون تومان را هم رد کرد/ افزایش تقاضای هیجانی در بازارنایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز قیمت هر قطعه سکه تمام امامی 41 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت هر گرم طلا 3 میلیون و 430 هزار تومان است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قیمت سکه و طلا شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲+ جدولقیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 26 اسفند ۱۴۰۲ را در جدول زیر مشاهده کنید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

الجزیره: ایران با رکوردشکنی در صادرات فرآورده‌های نفت و گاز تحریم‌های آمریکا را به چالش کشیدپایگاه خبری الجزیره در گزارشی تاکید کرد که ایران با رکورد شکنی در تولید و صادرات فرآورده‌های نفت و گاز تحریم‌های آمریکا را به چالش کشیده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۳/ جدولبه گزارش شبکه شرق، قیمت طلا، سکه و ارز طی ۲۴ ساعت گذشته در بازار تهران تغییر کرد. قیمت دلار در بازار تهران ۶۱ هزار و ۵۹۰ قیمت پیدا کرد. هر گرم طلای ۱۸عیار در بازار تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ هزار تومان افزایش یافت و به قیمت ۳ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان به فروش می‌رود. هر قطعه سکه امامی نیز به قیمت ۳۸ میلیون و ۷۸۳ هزار تومان فروخته شد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۲/ جدولبه گزارش شبکه شرق. قیمت طلا، سکه و ارز طی ۲۴ ساعت گذشته در بازار تهران تغییر کرد. هر گرم طلای ۱۸عیار در بازار تهران افزایش ۸۲ هزار تومانی را تجربه کرد و به قیمت ۳ میلیون و ۱۸۹ هزار تومان به فروش می‌رود. هر قطعه سکه امامی نیز با افزایش ۲۷۸ هزار تومان، به قیمت ۳۷ میلیون و ۸۵ هزار تومان فروخته شد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

سکه طلا به قیمت بی‌سابقه ۳۸ میلیون تومان رسیددر آخرین روزهای سالی که سال «مهار تورم» نامیده شده بود، قیمت سکه طلای تمام در بازار طلای تهران، با عبور از ۳۸ میلیون تومان، دوباره رکوردی تاریخی ثبت کرد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »