رکورد شکنی سفرهای مردم در گردش‌های ویروس کرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 73 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 33%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رکورد شکنی سفرهای مردم در گردش‌های ویروس کرونا سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته و در شرایطی که ویروس کرونای اومیکرون وضعیت بدتری را نسبت به هفته قبل از آن برای کشور به وجود آورد، افزایش یافت و آمارها گویای هجوم مردم به جاده‌هاست.

به گزارش ایسنا، در شرایطی که طی هفته‌های گذشته هر روز شاهد بیشتر شدن تعداد شهرهای قرمز کرونایی و جولان ویروس امیکرون در کشور بودیم، سفرهای جاده‌ای مردم در هفته‌ای که گذشت بیشتر از هفته قبل از آن شد.

بر اساس جدیدترین آمارهای منتشر شده از سوی مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره وضعیت تردد وسایل نقلیه مختلف در بازه زمانی ۲۲ تا ۲۸ بهمن ماه، به صورت متوسط یک میلیون و ۶۵۱ هزار و ۸۳۷ وسیله نقلیه در هر روز در محورهای مواصلاتی کشور تردد کردند که نسبت به هفته قبل از آن افزایش پنج درصدی و در قیاس با هفته مشابه سال گذشته رشد هشت درصدی را تجربه کرد.

در بازه زمانی مذکور بیش از هشت میلیون و ۵۱۵ هزار وسیله نقلیه تردد کردند که البته این آمار نسبت به هفته قبل از این بررسی نیز با کاهش همراه بود و بر این اساس تعداد پلاک‌های یکتا در محورهای مواصلاتی به اندازه حدود ۴۰۰ هزار پلاک کمتر از هفته قبل از انتشار این گزارش بود. اما نگاهی به وضعیت ورود و خروج وسایل نقلیه مختلف و سفرهای جاده‌ای مردم نشان از افزایش ترددهای بین استانی دارد چرا که به عنوان مثال استان‌های آذربایجان شرقی با ۱۴ درصد، زنجان با ۱۱ درصد، گلستان با ۱۱ درصد و کهکیلویه و بویراحمد با ۹ درصد رشد، بیشترین افزایش ترددهای بین شهری را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند و همین آمار تنها در استان چهارمحال و بختیاری منفی یک درصد بود و در استان‌های مرکزی، اصفهان، هرمزگان و سمنان بدون تغییر بود و بقیه استان‌های کشور روند افزایشی سفر را نسبت هفته سوم بهمن ماه...

البته ترددها در بازه زمانی ۲۲ تا ۲۸ بهمن ماه در مازندران، گیلان، کهکیلویه و بویر احمد و هرمزگان به ترتیب با ۲۵ درصد، ۲۵ درصد، ۲۴ درصد و ۲۱ درصد رشد، بیشترین افزایش سفرهای استانی را نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته تجربه کردند وترددهای برون شهری در استان‌های زنجان، اردبیل و اذربایجان شرقی ۲۰ درصد، ۱۴ درصد و ۱۱ درصد کاهش داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سوال اینجاست محدودیت تا کی؟ دو سال محدودیت بود خب آخرش؟ یک سال دیگه ؟ دو سال دیگه؟ چند سال دیگه؟ باید یاد گرفت با کرونا زندگی کرد کاری که دیگه اروپا هم داره انجام میده و محدودیت ها رو کاملا برداشته با وجود مبتلای زیاد

تو ۴۳ سال تربیت حمهوری اسلامی یک ملت خودخواه، احمق بدبخت تحویل دادین. حالا همین خیوونها رو‌میخوان بکنند ۱۵۰ میلیون. عوضی ها.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شکایت علیه ایران در دیوان بین‌المللی به اتهام «ارتکاب جنایات جنگی» در سوریهشماری از وکلای مدافع حقوق بشر با طرح شکایتی در دیوان کیفری بین‌المللی خواستار رسیدگی به نقش جمهوری اسلامی و نیروهای وابسته‌ آن در جریان جنگ سوریه شدند.به جاکشا نگین ایران بگین جمهوری عسلامی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ادعای کی‌یف به حمله شورشیان جدایی‌طلب به کودکستانی در لوهانسکجدایی‌طلبان پیش‌تر گفته بودند که نیروهای دولت مرکزی اوکراین مناطق تحت تسلط آن‌ها را چندین بار هدف حله خمپار‌ه‌ای قرار داده‌‌اند، اما کی‌یف با رد این ادعا می‌گوید این شورشیان هوادار روسیه هستند که از آتش توپخانه خود استفاده می‌کنند. به ادعای کی‌یف، شورشیان یک کودکستان را هدف قرار داده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جدایی‌طلبان شرق اوکراین از مردم خواستند به روسیه فرار کنند | DW | 18.02.2022جدایی‌طلبان جمهوری‌های خودخوانده دونتسک و لوهانسک در شرق اوکراین از مردم خواستند به سمت روسیه فرار کنند. خودروی یکی از رهبران جدایی‌طلبان منفجر شد. پوتین دستور داد به مردم فراری پول، سرپناه و غذای گرم داده شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هیچ کشوری، سیاست خارجی خود را در خلاء تعریف نمی‌کند/ مردم گشایش در معیشت‌شان را در گرو حل مسائل سیاست خارجی می‌دانندفعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: به دلیل آنکه حل مشکلات اقتصادی و تاثیر آن بر معیشت مردم در گرو حل مسائل سیاست خارجی است، به همین دلیل اخبار سیاست خارجی برای مردم ما اهمیت بیشتری دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیش‌نویس برجام اولویت را به «تبادل زندانیان و غنی‌سازی» داده؛ فروش نفت در مرحله بعدسه دیپلمات غربی مطلع به رویترز گفتند در پیش‌نویس توافق مورد مذاکره که بیش از ۲۰ صفحه است روند دقیقی برای بازگشت گام به گام ایران و آمریکا به اجرای تعهدات خود در برجام ترسیم شده است لجن پراکنای مزدور 😂🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اولیانوف: مذاکرات وین می‌تواند در ماه میلادی جاری به پایان برسدنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین عنوان کرد که مذاکرات وین بر سر احیای برجام می‌تواند در ماه جاری به پایان برسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »