رکورد تازه تلفات کرونا در آلمان؛ ۴۸۷ فوتی در یک روز | DW | 02.12.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از آغاز پاندمی کرونا بدین سو شمار فوتی‌ها در۲۴ ساعت به این اندازه نبوده است. در یک روز گذشته ۴۸۷ مورد فوتی به ثبت رسیده است. شمار مبتلایان جدید درهمین مدت ۱۷هزار و ۲۷۰ مورد بوده که در مقایسه با هفته گذشته کاهش داشته است.

اداره‌های امور سلامت و بهداشت آلمان روز چهارشنبه دوم دسامبر شمار فوتی‌های ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته را ۴۸۷ مورد ثبت کرده و به اطلاع انستیتوی روبرت کخ رسانده‌اند. این رکوردی تازه در ثبت تلفات ویروس کرونا نزد این انستیتوی تحقیقاتی است. تاکنون بالاترین رقم مرگ در جمعه گذشته به ثبت رسید که ۴۲۶ مورد فوتی بوده است.در مجموع در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷هزار و ۲۷۰ مبتلای تازه در آلمان به ثبت رسیده و این رقم ۱۴۰۰ مورد کمتر از هفته گذشته بوده است.

بدین گونه شمار کل انسان‌هایی که به دلیل ابتلا به ویروس سارس-کوو-۲ در این کشور فوت کرده‌اند به ۱۷هزار و ۱۲۳ نفر رسیده است. بر اساس آمار انستیتوی روبرت کخ، از آغاز پاندمی کرونا بدین سو یک میلیون و ۸۴هزار و ۷۴۳ نفر به ویروس سارس-کوو-۲ مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۷۷۸هزار و ۵۰۰نفر سلامتی خود را بازیافته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در آلمان؛ ثبت بیشترین شمار فوتی‌ها و ابتلا به کرونا در یک روزشمار قربانیان کرونا در آلمان با مرگ 598 بیمار دیگر طی یک روز اخیر به 20 هزار و 970 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ آغاز قطره‌چکانی واکسیناسیون کرونا در مراکز درمانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تهدید ویروس جهش‌یافته در یک‌ سالگی اعلام ورود کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در آلمان؛ ثبت بیشترین آمار قربانی کرونا در یک روزشمار قربانیان کرونا در آلمان با مرگ 590 بیمار دیگر طی یک روز اخیر به مرز 20 هزار نفر نزدیک شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »