رکورد بارش باران در استان تهران شکسته شد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رکورد بارش باران | مدیرکل هواشناسی استان تهران: میانگین بارش در این استان از اول مهر سال ۹۸تا امروز (۳۱اردیبهشت) نسبت به بلند مدت ۵۰درصد افزایش یافته است

به گزارش روز چهارشنبه اداره کل هواشناسی استان تهران، مجتبی جلالی در این باره اظهار داشت: بارش های ثبت شده از ابتدای سال زراعی ۹۸-۹۹ تاکنون سهم ۱۳۶ درصدی از بارش های کلیه سال زراعی را داشته است به عبارتی استان تهران ۳۶ درصد بالاتر از سهم بارشی خود را دریافت کرده است.

وی افزود: بارش در این استان از اول مهر ۱۳۹۸ تا امروز ۳۵۸.۴ میلی متر به ثبت رسیده است این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۴۳ میلی متر و نسبت به بلند مدت که ۱۲۰ میلیمتر بوده است، افزایش را نشان می‌دهد. مدیر کل هواشناسی استان تهران با اشاره به اینکه ایستگاه شمیرانات بیشترین بارش را به ثبت رسانده است گفت: در بین شهرستان های استان تهران بیشترین میزان بارندگی سال زراعی جاری مربوط به شهرستان شمیرانات با حدود ۶۵۰ میلی‌متر و کمترین میزان بارندگی در شهرستان بهارستان با ۲۵۳.۲میلیمتر است.

وی تاکید کرد: در شهر تهران از اول سال زراعی تاکنون ۴۴۱ میلی متر بارش داشته‌ایم که نسبت به میانگین بلندمدت که ۲۷۶.۵ بوده، ۶۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بارش شدید باران در ۹ استان کشوربارش شدید باران در ۹ استان کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش‌ها گفت: امروز (۳۱ اردیبهشت) شدت بارش در ۹ استان کشور خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آب‌گرفتگی نداشتیم اما آب‌ماندگی داریم/ نیروهای خدمات شهری در پی بارش تهران آمادگی دارندمدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به آمادگی نیروهای خدمات شهری در پی بارش شدید باران در تهران، گفت: با توجه به حجم زیاد بارش در معابر تهران، شاهد آب‌ماندگی هستیم اما آب‌گرفتگی نداریم. 'آب ماندگی' !!!😳🤦‍♂️ از ترشحات حداد عادله؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعمال محدودیت در قطعه‌ ۴ آزاد راه تهران-شمال در عید فطررئیس پلیس‌راه مازندران: آزادراه چالوس-مرزن‌آباد و بالعکس از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم چالوس-مرزن‌آباد انجام می‌شود احتمالا برای عید فطر محدودیت‌های جاده‌ای اعمال خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چشم‌انداز با شکوه رودپیچ‌ها در استان قهرمان‌مرعشرودپیچ‌های استان قهرمان‌مرعش ترکیه به چشم‌انداز منطقه زیبایی فوق‌العاده‌ای بخشیده و بینندگان را مسحور خود می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بوسه در 'طلوع تهران'؛ پارکورکار ایرانی بازداشت شدعلیرضا جاپلقی که به تازگی عکسی از او با عنوان 'طلوع تهران در پل صدر' به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود، 'بازداشت' شده است. او در این تصاویر علاوه بر انجام حرکات ورزشی مهیج و خطرناک، دختری را می‌بوسد. جاپلقی نرو اونطور جاها جاپي جان چ ميكنه چه معنی داره که مرد و زن یکدیگر را ببوسند؟! مرد فقط با مرد طرف میشه؛ زن‌ها هم در اندرون فکری به حال خودشون بکنند تا برسیم به جامعه یک دست و تک‌جنسیتی!
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

۳۸۷ خودروی صفر کیلومتر در تهران کشف شد۳۸۷ خودروی صفر کیلومتر در تهران کشف شد سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت تهران از کشف ۳۸۷ خودروی صفر کیلومتر در سه پارکینگ خبر داد و در زمینه نظارت بر قیمت‌گذاری‌هایی که اخیرا انجام شده، گفت که دستگاه‌های نظارتی منتظر ابلاغ آیین‌نامه قیمت‌ها هستند بیشعوری خودتون را فریاد میزنید،مابتفاوت قیمت تمام شده واقعی خودرو با قیمت تحویلی به مشتری به جیب چه ارگانهایی میره؟! الان یعنی مشکل خودرو فقط ۴۰۰ تا ماشین بود ؟ کی میخواید دست بردارید از این کارها ی روشی که یاد میگیرید دیگه ول کنش نیستید اخبارای بگیرو ببند بعد از گرون شدن ی کالا چرا خودتونو بروز نمیکنید؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »