رکورد کرونا در جنوب غرب خوزستان شکست

18/07/1399 10:51:00 ق.ظ

طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۷ بیمار جدید در جنوب غرب استان خوزستان شناسایی شده است. رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: «این رقم رکورد ثبت موارد جدید کرونا در هفته‌های اخیر را شکست.» اخبار_ایران کرونا کرونا_در_ایران خوزستان

خبرگزاری ایلنا ضمن اعلام این خبر به نقل از رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: «این رقم رکورد ثبت موارد جدید کرونا در هفته‌های اخیر را شکست.از این تعداد موارد جدید ابتلا ، ۲۱ نفر مربوط به آبادان ، ۳۲ نفر مربوط به خرمشهر و ۱۷ نفر مربوط به شادگان است.

»

دکتر سلمان زاده با تاکید بر وضعیت قرمز خوزستان گفت:«مردم توجه داشته باشند تعداد ترخیص شده‌ها از بیمارستان بسیار کمتر از تعداد موارد جدید ابتلا است و این یعنی هشدار برای ساکنان منطقه.» هم اکنون ۱۵۵ بیمار در بیمارستان طالقانی آبادان بستری هستند و وضعیت بیمارستان‌هایی که بیماران مبتلا به کووید ۱۹ را بستری می‌کنند مناسب نیست.

پیشتر دکتر «فرهاد ابول نژادیان» رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز رییس از تکمیل ظرفیت تخت‌های مراقبت‌های ویژه سه بیمارستان «رازی»، «گلستان» و «سینا» در مرکز استان خبر داده بود . به گفته این پزشک متخصص ۱۱ شهر اهواز، امیدیه، آغاجاری، بهبهان، آبادان، شوشتر، باغملک، خرمشهر، ایذه، رامهرمز و کارون در استان خوزستان را در وضعیت قرمز (خیلی پرخطر) توصیف کرد و گفت شهرهای مسجد سلیمان، شادگان، دزفول و رامشیر در وضعیت پرخطر قرار دارند. headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

کرونا در ایران؛ رکورد جدید ابتلا، احتمال تمدید محدودیت‌ها | DW | 08.10.2020برای سومین روز تعداد مبتلایان جدید کرونا در ایران از مرز چهار هزار نفر گذشت و رکوردی جدید بر جا گذاشت. رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران از وزیر بهداشت خواست محدودیت‌ها در پایتخت برای یک هفته دیگر تمدید شود.

کرونا در ایران؛ وضعیت بحرانی در چهارگوشه ایران

کرونا در آلمان؛ ابتلای چهار هزار نفر در ۲۴ ساعت | DW | 08.10.2020در شبانه‌روز گذشته بیش از ۴۰۸۵نفر در آلمان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و این رقم بالاترین تعداد مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ از ماه آوریل تاکنون است. مقامات به مردم توصیه کرده‌اند از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

تشدید محدودیتهای کرونایی در اروپا؛ ایران در ثبت میزان مرگ و میر روزانه رکورد زدگزارش رسانه‌های داخلی در ایران حاکی است که اغلب استان‌های این کشور به شدت درگیری بیماری کووید۱۹ هستند و در برخی مناطق از جمله پایتخت، بیمارستان‌ها دیگر ظرفیت پذیرش بیماران جدید را ندارند.

تعداد فوتی‌های روزانه کرونا در ایران بازهم رکورد زد/ فوت 239 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimآمار صعودی فوتی‌های کرونا؛ ۲۳۹ نفر در ۲۴ ساعت! سخنگوی وزارت بهداشت: ۴۰۱۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد مجموع بیماران به ۴۸۳ هزار و ۸۴۴ نفر رسید مجموع جان باختگان به ۲۷ هزار و ۶۵۸ نفر رسید ۳۹۷ هزار و ۱۰۹نفر از بیماران بهبود یافته‌اند 1سؤال چرا فوتیها زیاد شده اند، مقصر اصلی خامنه‌ای دجاله؟ است یا روحانی روباه صفت

کرونا در ایران؛ فوت 239 بیمار طی شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 239 بیمار طی شبانه‌روز گذشته