رژیم صهیونیستی: توان موشکی و پهپادی ایران بسیار زیاد است/ از نزدیک تحرکات را رصد می‌کنیم

06/10/1399 02:40 ب.ظ

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: *توان موشکی و پهپادی ایران بسیار زیاد است *ایران پهپادها و موشک‌های هوشمندی ساخته است که می‌توانند به اسرائیل برسند *از نزدیک تحرکات را رصد می‌کنیم

به گزارش ایسنا، هیدای زیلبرمان، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در گفتوگو با پایگاه خبری ایلاف تاکید کرد که ایران از خاک عراق و یا یمن به اسرائیل حمله خواهد کرد. او گفت: ما اطلاعاتی در دست داریم که نشان می دهد ایران پهپادها و موشکهای هوشمندی ساخته است که می توانند به اسرائیل برسند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران در سال ۲۰۱۹ از یمن و عراق و همچنین از خاک خود پالایشگاه آرامکو عربستان را با ده‌ها پهپاد و موشک هدایت شونده هدف قرار داد بدون اینکه یکی از آنها شناسایی شود و این نشان دهنده قدرت بسیار ایران در این زمینه است.

وی در رابطه با ادعای عبور زیر دریایی اسرائیلی از کانال سوئز و حرکت به سوی دریای سرخ و یا خلیج فارس گفت: من این مساله را نه تایید و نه تکذیب می کنم زیرا نیروی دریایی اسرائیل در همه جا فعالیت دارد. زیر دریایی های اسرائیل به آرامی به سوی مکان های مختلف دور و نزدیک حرکت می کنند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

جالبه همه حرفاشون ادعاهای واهی و مداخله گرایان است اما این حرف هاشون از نظر شما هیچی نیست جز نقل قول ه خالی اسرائیل مانورهاشو تو سوریه روی نیروهای فاطمیون بدبخت انجام میدن داره دون واستون می پاشه 🙂 شما لطف داری ولی باور کن زیر بغلمون واسه هندونه های اضافی دیگه جا نداره😂 گفت که به اسراییل میرسه حالا از صد تا دوتاش برسه اونم با گنبد اهنی یعنی خطر در حد صفر

شما هم یابو برتون نداره! میزنه شل و پلتون میکنه