رویکرد سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری افزایش نشاط اجتماعی است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 62 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری با اشاره به اقدامات این سازمان درحوزه های فرهنگی، ورزشی گفت: اقدامات رویکردی ما در این سازمان بر مبنای مشارکت و نشاط اجتماعی بوده است که اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی در سالن‌های ورزشی سازمان و خانه‌های شهروندی، برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان شهرداری، فضاسازی شهری و نصب بنرهای اطلاع...

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری ساری، احسان مراد فر، احیای فرهنگ بومی و سنت‌های دیرین را از رویکردهای این سازمان برشمرد و افزود: احیا و زنده نگه داشتن آداب و رسوم فراموش شده و غذاهای بومی و محلی علاوه‌ بر حفظ آنها و انتقال به نسل‌های آینده موجب معرفی آن منطقه به گردشگران و توسعه گردشگری می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری به برگزاری جشنواره «کئی پِلا» در ساری اشاره کرد و گفت: جشنواره غذا فرصتی برای معرفی برندهای غذایی و ترویج فرهنگ استفاده از غذاهای سنتی بوده که امسال سومین دوره آن در حال برگزاری است. وی افزود: این جشنواره که از ۱۵ آبان در بوستان ولایت کارش را آغاز کرد، مطابق با برنامه‌ریزی صورت گرفته مقرر بود ۱۹ آبان ماه به پایان برسد اما با استقبال پرشور هم‌شهریان تا روز یک‌شنبه ۲۱ آبان ماه ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب از غرفه‌های این جشنواره بازدید به عمل‌ آورند.

مرادی فر ادامه داد: بازی‌های بومی محلی، موسیقی محلی، تئاتر، برگزاری مسابقات و سرگرمی‌ها، ایستگاه نقاشی کودک و نمایشگاه صنایع دستی از جمله برنامه‌هایی است که هم‌زمان با این جشنواره اجرا می‌شود. همچنین نمایشگاه تخصصی خلاقیت ویژه رده سنی ۳ تا ۱۸ سال نیز هم‌زمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بوستان ولایت در حال برگزاری است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری از زحمات محمدحسین قبادی شهردار مرکز استان و معاونان شهردار و حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهر به ویژه رئیس کمیسیون فرهنگی و ناظر سازمان فرهنگی در آن شورا قدردانی کرد و گفت: تمامی این دستاوردها ثمره حمایت‌ها و تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان فعال سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یزدگردی یزدی‌ها برای آشنایی با تاریخ پیشینیانشانمدیر گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، از آغاز بکار ویژه برنامه «یزدگردی برای یزدی‌ها» با شعار «دورت بگردم یزد من»، خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتیاد منشاء ناهنجاری‌های اجتماعی استمعاون سیاسی اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: مواد مخدر و اعتیاد یکی از مهمترین آسیب‌های اجتماعی در جامعه به شمار می‌رود که به نوعی مادر تمام ناهنجاری‌های اجتماعی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مدیران ناکارآمد از چرخه مدیریت خارج خواهند شداستاندار قم گفت: دشمن به‌دنبال افزایش نارضایتی مردم است در مقابل ما موظف هستیم برای حفظ سرمایه اجتماعی و افزایش رضایت مردم مدیرانی را در امور استان منصوب کنیم که کارآمد باشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برپایی نمایشگاه «آشنایی نودانشجویان» با دستاوردهای جهاد دانشگاهی تهرانهم‌زمان با آغاز سال تحصیلی و بازگشایی دانشگاه‌ها، نمایشگاه «آشنایی نودانشجویان» با دستاورهای علمی و فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران در محل مرکز فرهنگی دکتر سعید کاظمی آشتیانی در حال برگزاری است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دور دوم انتخابات کانون‌های فرهنگی دانشگاه تهران برگزار می‌شوددور دوم انتخابات کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران روز دوشنبه ۶آذر از ساعت ۹ تا ۲۲ برگزارمی‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار طلاق و کودک‌آزاری البرز کاهش یافته استمدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از کاهش آمارهای طلاق و کودک آزاری در استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »