رویکرد روسیه نسبت به ایجاد «منطقه امن» در سوریه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

رویکرد روسیه نسبت به ایجاد منطقه_امن در سوریه

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه روسیه درباره ایجاد منطقه امن در سوریه تاکید کرد ترکیه در این زمینه حق دارد، چون به دلیل نفوذ تروریست‌ها در منطقه تحت کنترل آمریکا با مشکلاتی مواجه است.سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در پاسخ به سوال خبرنگار"آناتولی" درباره مذاکرات میان ترکیه-آمریکا پیرامون منطقه امن در شمال سوریه گفت: آنکارا در این زمینه حق دارد.«ترکیه به دلیل نفوذ تروریست‌ها در منطقه تحت کنترل ایالات متحده آمریکا با مشکلاتی مواجه است.

در قبال مسئله منطقه امن بی‌تفاوت نبوده و با آنکارا و واشنگتن در ارتباط هستیم. آمریکا از کرد‌های سوریه بهره‌برداری و برای احداث نهادهای اداری اقدام کرده است». سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در پاسخ به سوالی از امتناع آمریکا نسبت به صدور ویزا برای تعدادی از اعضاء هیات دیپلماتیک کشورس گفت که مسکو با انجام اقدامات لازم پاسخ مناسب را خواهد داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایک پمپئو با وزیر خارجه روسیه دیدار کرد؛ باید راهی سازنده به جلو پیدا کنیممایک پمپئو با وزیر خارجه روسیه دیدار کرد؛ باید راهی سازنده به جلو پیدا کنیم وزیر خارجه آمریکا روز جمعه پنجم مهر ماه با انتشار پیامی در توئیتر گفت که مجموعه‌ای از چالش‌های جهانی، از جمله کنترل تسلیحاتی، به بحث گذاشته شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حریق در محموله آمونیاک؛ نروژ به داد کشتی روسیه رسیدعملیات اطفاء حریق کشتی روسی حامل محموله ۲۰۰ هزارلیتری آمونیاک با موفقیت انجام شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخستین پرتاب موشک کروز «اونیکس» در تاریخ روسیه + فیلم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 نخستین پرتاب موشک_کروز «اونیکس» در تاریخ روسیه وزارت دفاع روسیه از نخستین پرتاب موشک کروز «اونیکس» در این کشور توسط نیروهای ساحلی ناوگان اقیانوس آرام روسیه خبر داد که موشک با موفقیت به هدف تعیین شده در در فاصله ۲۰۰ کیلومتری از محل پرتاب اصابت کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

استقبال روسیه از پیشنهاد ایران برای تشکیل «ائتلاف امید»مقام‌های روس اعلام کردند که از پیشنهاد ایران برای تشکیل «ائتلاف امید» استقبال می‌کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران تحریم‌های جدید آمریکا علیه چین و روسیه را محکوم کردباغچه خودتو بیل بزن اوسگل😀
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اظهارات جیمز جفری در مورد ایجاد منطقه امن در سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »