رویداد بزرگ موتورسواری برغم هشدار کرونا در داکوتای آمریکا برگزار شد

24/05/1399 11:21 ق.ظ

رویداد بزرگ موتورسواری برغم هشدار کرونا در داکوتای آمریکا برگزار شد ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

این هشتادمین سال برگزاری اجتماع بزرگ موتورسواران در شهر استرجیس است، رویدادی که اغلب شرکت کنندگان در آن گفته‌اند که در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ۲۰۲۰ از دونالد ترامپ حمایت خواهند کرد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

کرونا در افغانستان؛ وزارت صحت: در محرم اجتماعات بزرگ راه اندازی نکنید - BBC News فارسیوزارت صحت/بهداشت افغانستان از شهروندان این کشور خواسته در ماه محرم از تجمعات در اماکن سربسته جلوگیری کرده و اجتماعات بزرگ را راه اندازی نکنند. این وزارت گفته اکنون میزان وقایع مثبت در نمونه‌های آزمایش شده از حداکثر هفتاد درصد به پانزده درصد کاهش یافته اما هنوز هم باید کرونا جدی گرفته شود.

کرونا؛ از رکود اقتصادی در بریتانیا تا شیوع دوباره در لبنان - BBC News فارسیبا گذشت نزدیک به یک ماه از لغو بسیاری از محدودیت‌های مرتبط با کرونا در بریتانیا، این کشور رسما اعلام کرده که برای اولین بار بعد از یازده سال، دچار رکود اقتصادی شده‌است.

در بررسی اولیه نشانه‌ای از قتل در جسد «سها رضانژاد» پیدا نشدمدیرکل پزشکی قانونی گلستان از شناسایی جسد مجهول‌الهویه دختر جوانی که در ارتفاعات شهرستان کردکوی مفقود شده بود، خبرداد و گفت: در بررسی اولیه نشانه‌ای از قتل در جسد خانم «سها رضانژاد» پیدا نشد.

کرونا در ایران؛ مرگ ۱۸۸ نفر در شبانه‌روز گذشته و نگرانی‌ها از برگزاری عزاداری‌های محرمایران در ۲۴ ساعت منتهی به چهارشنبه، چهارمین کشور با بالاترین آمار روزانه مرگ و میر در جهان بود

کرونا در آفریقای جنوبی؛ 259 جان باخته در یک روز

کرونا در ایران؛ 174 فوتی و ثبت 2625 مورد جدید ابتلا در یک روزکرونا در ایران؛ 174 فوتی و ثبت 2625 مورد جدید ابتلا در یک روز