رویترز به نقل از مقامات پلیس: یک راکت به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد شلیک شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺رویترز به نقل از مقامات پلیس: یک راکت به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد شلیک شد

مایک پمپئو: رژیم ایران به خانواده‌های جانباختگان اعتراضات اجازه سوگواری نمی‌دهد اما برای قاسم سلیمانی عزای عمومی اعلام کرده استمایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا در یک پیام ویدئویی گفت که دستان قاسم سلیمانی به خون آمریکایی‌ها، آلوده بود و افزود: دورویی رژیم حاکم بر ایران به حدی است که به خانواده کسانی که کشته اجازه سوگواری نمی‌دهد ولی برای قاسم سلیمانی سه روز عزای عمومی اعلام کرده است.

وزیر خارجه آمریکا افزود: ما اطلاعات جامعی داشتیم مبنی بر این که سلیمانی در تدارک یک حمله قریب‌الوقوع برای کشتن تعداد زیادی آمریکایی بود و ممکن بود تعداد کشته‌ها به صدها تن برسد. آن‌چه ما کردیم، جان بسیاری را نجات دارد. جان همان‌هایی که سلیمانی مصمم به کشتنشان بود. متاسفانه وقتی آن‌ها نپذیرفتند که مراسم سوگواری چهلم درگذشت پسرشان را لغو کنند، رژیم بی‌درنگ آن‌ها را بازداشت کرد. حکومت ایران حالا تقریبا خانواده‌ همه معترضان کشته شده را از سوگواری برای کشته شدن عزیزانشان منع کرده است. دورویی این رژیم به حدی است که به پدر و مادر بسیاری اجازه نمی‌دهد برای فرزندانشان سوگواری کنند اما در پی مرگ قاسم سلیمانی، سه روز عزای عمومی اعلام کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انتقام سخت بود دیگه😆

انتقام سخت خواهیم گرفت ! اینجا ایران مهد دلیران است ،👊👊👊

کس نگو

چرا رژیم ج ا و طرفداراش اینقدر فقط هیاهو دارند. آدم وقتی پست ها و شعار های اینارو میشنوه یاد تعزیه خوانی محرم میوفته.فقط رجزخوانی .ولی عمل در حد معتاد های .... یکم از آمریکایی ها یاد بگیرید. عمل مفید و کوتاه و قوی و اعلام رسمی

همونجور ک پهباد امریکارو زد و از سوریه مثل سگ انداخت بیرون بازم میزنه. به وقتش

كوسخولاااا اين كارا رو نكنين يا نزنين يا ميزنين طوري بزنين كه رب و ربشون كشيده بشه

خب دیگه انتقاممونو هم گرفتیم،تازه آمریکا شانس آورد که راکت هامون به کرمانشاه نخورد وگرنه خیلی تلفات داشت🤔

FreeIran2020withPahlavi

اشتباه تاکتیکی ترامپ منجر به کشته شدن سربازان آمریکایی خواهد شد

سوراخ موش اجاره ایی برا یه آمریکایی میخوایم ...شبی چند؟؟؟

با دم شیر بازی کردن کار هرکسی نیس چون گردنشو خورد میکنیم

هنوز اولشه . بگذار تا صبح دولتت بدمد انتقام_سخت_در_راه_است

اما متاسفانه تلفات نداره

سه تا غیر نظامی زخمی شدن ترندش کنید: عجب_انتقامی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیش از 40 تظاهرات و تجمع در آمریکا در اعتراض به ترور سردار سلیمانی برگزار می‌شودیک روزنامه آمریکایی اعلام کرد که قرار است در آمریکا بیش از چهل تظاهرات و تجمع در اعتراض به اقدام تروریستی دولت این کشور در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و سیاست‌های جنگ‌طلبانه‌ ترامپ برگزار شود. چقدر نکبت_زاده فرستادید آمریکا ؟! باز چارتا حرومزاده نایکی میخوان برن جلو کاخ سفید قر کمر بدن:)))))) اون یک روزماله نگار آمریکایی غلط کرده با شما!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در تاریک‌ترین دوران تاریخی اتفاقات روشنی در اندرونی‌ها می‌افتاد/ بخش مهمی از تاریخ نمایش در اندرونی‌ها جا مانده است/ تلاش زنان برای به چالش کشیدن تک‌صدایی دوره قاجارآلما گشتاسب، نویسنده و پژوهشگر کتاب «نمایشگران پرده‌‌نشین: اجراهای اعتراضی زنان قاجار» نمایش‌های زنانه در دوره قاجار را کنش اعتراضی زنان نسبت به قواعد جامعه پدرسالار قاجاری خواند و گفت: لحن اعتراضی زنانه نهفته در این بازی‌ها کاملاً درونی و برآمده از تجربه زیست زنانه است و زنان در میان این محدودیت‌ها، در زندگی روزمره‌شان صاحبان قدرت را به نقد می‌کشانند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ در تعطیلات، تصمیمات بدی می‌گیرد/ مشاوران دیوانه در گوش او تصمیمات خطرناک را نجوا می‌کنندمشاور سابق کمیته دموکراتیک مجلس نمایندگان ایالات متحده تاکید کرد که ترامپ معمولا در تعطیلات تصمیمات بدی می گیرد چرا که مدام در حال گذراندن وقت خود با مهمانان و اطرافیانی است که مشاوره‌های دیوانه واری به او می دهند و در گوش او نجوا می‌کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قاسم سلیمانی در حمله هوایی نیروهای آمریکایی در عراق کشته شدقاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران در حمله هوایی نیروهای آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد، عراق کشته شد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت دفاع آمریکا این خبر را تایید کرده‌اند. جناب شهروند، همراه قاسم_سليماني چند شهروند عراقی هم بوده اند.از اینکه یکی از شهروندان شما بدست نیروهای خارجی در خاک خودتان کشته شده است، اظهار تاسف نمیکنید مسأله دقیقا باید داخل خاک عراق حل بشه چون اون کشور اجازه داد این تروریست‌ها درونش پرورش یابند شهروند عراقی این سردار بزرگ ایران بود که ناموس تورا نجات داد بی غیرت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: ایران در هیچ جنگی پیروز نشده اما در هیچ مذاکره‌ای بازنده نبوده استپرزیدنت ترامپ: ایران در هیچ جنگی پیروز نشده اما در هیچ مذاکره‌ای بازنده نبوده است رئیس جمهوری آمریکا ساعاتی پیشتر و پس از انتشار خبر کشته شدن قاسم_سلیمانی، پرچم ایالات متحده آمریکا را توئیت کرده بود. آمریکا هم در جنگ و هم در مذاکره بازنده بوده معنی پیام ترامپ به نظام ولایت ، خواهان جنگ نباش که برنده نخواهی شو ، بیا مذاکره کن فرمانده پایگاه پنجم نیروی دریای نفت ۲۰۰ دلاری اعراب اماده نبرد غرب و شرق اماده ایران ب تنهای خاورمیانه را ب اتش میکشد جای یانکی ها برای اسعمار تنگ است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش بازار به کشته‌شدن سلیمانی؛ جهش بهای نفت و طلا و جو قرمز در بورسهمزمان با انتشار خبر کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران در حمله هوایی نیروهای آمریکایی، قیمت جهانی نفت و طلا در جریان معاملات آخرین روز کاری هفته افزایش یافت ولی بازارهای سهام وارد فاز قرمز شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »