رویترز: محموله جدید میعانات گازی ایران در ونزوئلا تخلیه می‌شود

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رویترز: محموله جدید میعانات گازی ایران در ونزوئلا تخلیه می‌شود العربيه_فارسى

کاراکاس به دنبال قرارداد «معاوضه نفتی» با جمهوری اسلامی، قرار است 2.1 میلیون بشکه از میعانات گازی ارسال شده توسط ایران را در یکی از بنادر خود تخلیه کند.

کاراکاس در هفته گذشته و با ارسال مجدد نفت خام از طریق «دینو» به ایران، دومین مبادله این توافق را آغاز کرد. به نوشته «رویترز» دو شرکت نفت و گاز ونزوئلا و شرکت ملی نفت ایران، از اظهار نظر در خصوص این اسناد به‎دست آمده خودداری می‌کنند. از سوی دیگر شماری از معترضان ایرانی، روز گذشته با حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت در این کشور، اعتراض خود را نسبت به کمبود سوخت و قیمت بالای آن نشان دادند.در جریان اعتراضات آبان 98، که در واکنش به افزایش 200 درصدی قیمت بنزین در ایران آغاز شد، صدها شهروند جان باختند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفیر جدید جمهوری آذربایجان در ایران استوارنامه خود را تقدیم آیت‌الله رئیسی کرد«علی علیزاده» سفیر جدید جمهوری آذربایجان در ایران استوارنامه خود را تقدیم رئیس جمهور کرد. This is important! Muhammad Qasim has seen many dreams about the future of humanity and mankind, his dreams have exact details of what events will happen and many have already come true. I am convinved he is the Imam Al-Mahdi and so are many others. jedaaal باید همینجا یکی بزنی توو گوشش تا حساب کار دستش بیاد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ثبت بیش از 9 هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در ایرانطی شبانه‌ روز گذشته 9 هزار و 96 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 156 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران: دومین نشست همسایگان افغانستان به اضافه روسیه فردا در تهران برگزار می‌شودایران: دومین نشست همسایگان افغانستان به اضافه روسیه فردا در تهران برگزار می‌شود ایران: نشست همسایگان افغانستان با حضور وزرای امور خارجه ازبکستان، تاجیکستان، ترکمنستان پاکستان و شرکت آنلاین وزیران امور خارجه چین و روسیه برگزار خواهد شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش جاوید رحمان از افزایش «نگران‌کننده» آمار اعدام در ایرانجاوید رحمان، گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران در گزارش سالیانه خود ضمن ابراز نگرانی از افزایش آمار «اعدام» در جمهوری اسلامی اظهار داشت که ایران در سال 2020 همین مانده رسانه آل_سعود رژیم کودک کش و تروریست وهابی، با سابقه جنایت از حقوق_بشر حرف بزنه 🤪🤪😂😂😂🤮🤮 عربستان_سعودى که زنان با شترها یکسانند، جایگاهی برای این حرفها نداره درزمان این مرتیکه، خودش حاصل یک اشتباه به دنیا اومده و مزخرفاتش به درد مادرش میخوره خب آخوند دیگه و میگه در راه اسلام و برای الله می کشد. خود و خدا را آخوند نمی شناسد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه آژانس اتمی در رابطه با توسعه غنی‌سازی در سایت هسته‌ای نطنزآژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای از پیشرفت غنی‌سازی ایران در سایت هسته‌ای نطنز خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتصاب معاونان جدید در سازمان انرژی اتمی ایرانمعاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در احکام جداگانه‌ای، محمدرضا کاردان و سیدپژمان شیرمردی را به ترتیب به عنوان معاون سازمان و رئیس مرکز نظام ایمنی هسته‌ای و معاون سازمان و مدیر عامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها منصوب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »