رویترز: محموله جدید میعانات گازی ایران در ونزوئلا تخلیه می‌شود

05/08/1400 09:49:00 ق.ظ

رویترز: محموله جدید میعانات گازی ایران در ونزوئلا تخلیه می‌شود العربيه_فارسى

کاراکاس به دنبال قرارداد «معاوضه نفتی» با جمهوری اسلامی، قرار است 2.1 میلیون بشکه از میعانات گازی ارسال شده توسط ایران را در یکی از بنادر خود تخلیه کند.به آخرین به روزرسانی: 27 اکتبر ,2021: 10:45 صبح GST Share آدرس کپی شد کاراکاس به دنبال قرارداد «معاوضه نفتی» با جمهوری اسلامی، قرار است 2.1 میلیون بشکه از میعانات گازی ارسال شده توسط ایران را در یکی از بنادر خود تخلیه کند.

به گزارش خبرگزاری «رویترز» و بر اساس اسناد یک شرکت دولتی در ونزوئلا، تخلیه این محموله، چهارشنبه 27 اکتبر، آغاز شده است و کاراکاس قرار است از این میعانات گازی برای آزادسازی نفت خام متوسط و سبک و همچنین احیای عملیات پالایش در این کشور استفاده کند.

Advertisement «شرکت دولتی نفت و گاز ونزوئلا» و «شرکت ملی نفت ایران» با امضای قراردادی در ماه گذشته، به توافق رسیدند که در اولین مرحله از این قرارداد، به مدت‌ شش ماه میعانات گازی را با نفت خام سنگین مبادله کنند. headtopics.com

شایان ذکر است هر دو شرکت، تحت تحریم‌های ایالات متحده آمریکا قرار دارند. اولین محموله این توافق، سپتامبر سال جاری، حرکت خود را از ونزوئلا و بر روی نفتکش ایرانی «فلیسیتی» آغاز کرده بود. ایران نیز در پاسخ، اولین محموله میعانات گازی را توسط نفتکش «دینو » برای شرکت نفت و گاز ونزوئلا ارسال کرد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

سفیر جدید جمهوری آذربایجان در ایران استوارنامه خود را تقدیم آیت‌الله رئیسی کرد«علی علیزاده» سفیر جدید جمهوری آذربایجان در ایران استوارنامه خود را تقدیم رئیس جمهور کرد. This is important! Muhammad Qasim has seen many dreams about the future of humanity and mankind, his dreams have exact details of what events will happen and many have already come true. I am convinved he is the Imam Al-Mahdi and so are many others. jedaaal باید همینجا یکی بزنی توو گوشش تا حساب کار دستش بیاد.

ثبت بیش از 9 هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در ایرانطی شبانه‌ روز گذشته 9 هزار و 96 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 156 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

ایران: دومین نشست همسایگان افغانستان به اضافه روسیه فردا در تهران برگزار می‌شودایران: دومین نشست همسایگان افغانستان به اضافه روسیه فردا در تهران برگزار می‌شود ایران: نشست همسایگان افغانستان با حضور وزرای امور خارجه ازبکستان، تاجیکستان، ترکمنستان پاکستان و شرکت آنلاین وزیران امور خارجه چین و روسیه برگزار خواهد شد

گزارش جاوید رحمان از افزایش «نگران‌کننده» آمار اعدام در ایرانجاوید رحمان، گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران در گزارش سالیانه خود ضمن ابراز نگرانی از افزایش آمار «اعدام» در جمهوری اسلامی اظهار داشت که ایران در سال 2020 همین مانده رسانه آل_سعود رژیم کودک کش و تروریست وهابی، با سابقه جنایت از حقوق_بشر حرف بزنه 🤪🤪😂😂😂🤮🤮 عربستان_سعودى که زنان با شترها یکسانند، جایگاهی برای این حرفها نداره درزمان این مرتیکه، خودش حاصل یک اشتباه به دنیا اومده و مزخرفاتش به درد مادرش میخوره خب آخوند دیگه و میگه در راه اسلام و برای الله می کشد. خود و خدا را آخوند نمی شناسد.

بیانیه آژانس اتمی در رابطه با توسعه غنی‌سازی در سایت هسته‌ای نطنزآژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای از پیشرفت غنی‌سازی ایران در سایت هسته‌ای نطنز خبر داد.

انتصاب معاونان جدید در سازمان انرژی اتمی ایرانمعاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در احکام جداگانه‌ای، محمدرضا کاردان و سیدپژمان شیرمردی را به ترتیب به عنوان معاون سازمان و رئیس مرکز نظام ایمنی هسته‌ای و معاون سازمان و مدیر عامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها منصوب کرد.