رویترز: آ.ث میلان احتمالا همین هفته به یک شرکت بحرینی فروخته خواهد شد

06/02/1401 07:00:00 ب.ظ

رویترز: آ.ث میلان احتمالا همین هفته به یک شرکت بحرینی فروخته خواهد شد جزئیات بیشتر🔽

بر اساس توافقی که میان صندوق سرمایه‌گذاری الیوت و شرکت بحرینی صورت گرفته، مبلغ فروش باشگاه میلان حدود ۱ میلیارد و ۱۸۰ میلیون یورو خواهد بود. خبرگزاری رویترز گزارش داده کار فروش باشگاه آ.ث میلان ایتالیا به یک صندوق سرمایه‌گذاری بحرینی به نام اینوست کروپ تقریبا تمام شده‌است.

رویترز به نقل از منابع آگاه خود نوشته که این صندوق بحرینی با مالکان کنونی باشگاه ایتالیایی که یک شرکت آمریکایی است بر سر این معامله به توافق رسیده‌ است. بر اساس این گزارش صندوق الیوت در ازای دریافت مبلغی حدود ۱ میلیارد و ۱۸۰ میلیون یورو دومین تیم پرافتخار اروپایی را می‌فروشد. این مبلغ همچنین شامل بدهی‌های باشگاه میلان نیز می‌شود.

همچنین گزارش شده که این قرارداد احتمالا تا روز جمعه به امضا می‌رسد و به این ترتیب شرکت‌های سرمایه‌گذاری عربی منطقه خلیج فارس برای نخستین بار وارد عرصه فوتبال در کشور ایتالیا شوند. در سال‌های اخیر باشگاه‌های فوتبال زیادی در انگلستان، فرانسه و حتی اسپانیا از سوی سرمایه‌داران عرب قطر، امارات و عربستان خریداری شده‌اند اما تاکنون معامله‌ای در ایتالیا در این خصوص صورت نگرفته بود.

در روزهای اخیر گزارش‌های زیادی در خصوص این معامله منتشر شده بود و بسیاری از رسانه‌ها از پیشرفت قابل توجه در مسیر گفتگوها میان شرکت بحرینی و صندوق سرمایه‌گذاری الیوت آمریکایی گزارش داده بودند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

بازگشت میلان به صدر با گل دقیقه ۹۲ تونالی؛ سومین شکست متوالی بارسلونا در نیوکمپتیم فوتبال میلان ایتالیا موفق شد با نتیجه ۲-۱ لاتزیو را در رم شکست دهد و بار دیگر به صدر جدول رقابت‌های سری آ فوتبال ایتالیا بازگردد. گل‌های روسونری را در این مسابقه ژیرو و تونالی به ثمر رساندند تا گل دقیقه ۴ ایموبیله بی‌ثمر شود.

رویترز: توئیتر پیشنهاد ۴۳ میلیارد دلاری ایلان ماسک برای خرید این شرکت را می‌پذیردایلان ماسک قرار است شخصا و با پول نقد خود توئیتر را بخرد و شرکت‌های دیگری نظیر تسلا و یا اسپیس‌ایکس که او در آن‌ها سهم دارد در این معامله دخیل نخواهند بود. پول زیاد ایلان را دیوانه کرده😂 این خبر خوبی است؛👏 چون ایلان ماسک به نسبت بقیه به آزادی بیان خیلی معتقد است؛ ولی هیچ وقت نمی‌توان مطمئن بود که آزادی بیان مطلق رعایت شود!😂

هیات مدیره توییتر با پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید شرکت موافقت کردهیات مدیره توییتر در جلسه روز دوشنبه خود با پیشنهاد ۴۴ میلیارد دلاری ایلان ماسک برای خرید این شبکه اجتماعی موافقت کرد. این خبر خوبی است؛👏 چون ایلان ماسک به نسبت بقیه به آزادی بیان خیلی معتقد است؛ ولی هیچ وقت نمی‌توان مطمئن بود که آزادی بیان مطلق رعایت شود!😂 خوب انداختن بهش ahangevafa از این به بعد مامان جک رو ول کن مامان ایلان

کتاب مینیاتوری شارلوت برونته بیش از یک میلیون یورو فروخته شدکتاب مینیاتوری «شارلوت برونته» با نام «کتاب قافیه‌ها» که برای مدتی طولانی از دید عموم پنهان بود، در یک حراجی به قیمت یک میلیون و ۲۵۰ هزار دلار فروخته شد.

برخورد خودروی هوشمند «بدون راننده» تسلا با یک هواپیمای «۳ و نیم میلیون دلاری»یکی از خودروهای مدل Y تسلا که به کمک سیستم «احضار هوشمند» و بدون راننده در حال حرکت بود، در یک پارکینگ به یک جت لوکس شخصی برخورد کرد.

گرگ مدارس هشتجین را تعطیل کردگرگ مدارس هشتجین را تعطیل کرد فرماندار خلخال: در پی مشاهده شدن چند قلاده گرگ، مدارس شهر هشجین تا پایان هفته غیرحضوری شد این تصمیم در راستای محافظت از دانش‌آموزان گرفته شده است هفته پیش دو گرگ چند شهروند هشجینی را زخمی کرده بودند