رویترز فاش کرد: اپل در حال تولید خودروهای الکتریکی منحصربفردی است

02/10/1399 04:15 ب.ظ

رویترز فاش کرد: اپل در حال تولید خودروهای الکتریکی منحصربفردی است جزئیات بیشتر🔽

شرکت اپل تولید انبوه خودروهای خودران الکتریکی را در دستور کار خود قرار داده؛ خودرویی که به گواه یکی از منابع خبری رویترز دارای یک باتری ارزان‌قیمت خواهد بود که در عین ارزانی توان حرکت خودرو را در مقایسه با رقبای موجود به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش خواهد داد. الکتریکی شدن تولیدات مازراتی طی ۵ سال آینده، آیا خودروهای هیبریدی پاک هستند؟

الکتریکی شدن تولیدات مازراتی طی ۵ سال آینده، آیا خودروهای هیبریدی پاک هستند؟

ادامه مطلب:
euronews_pe »

احتمالا برای حفظ محیط زیست خودرو رو بدون تایر میفروشه

شرکتهای تولید کننده تلفن به‌زودی تولید گوشی‌های هوشمند را در ترکیه آغاز می‌کنندشرکتهای تولید کننده تلفن به‌زودی تولید گوشی‌های_هوشمند را در ترکیه آغاز می‌کنند شرکتهای چینی تولید کننده تلفن‌های هوشمند اعلام کردند که در ترکیه اقدام به سرمایه‌گذاری کرده و در ماه‌های آینده تولید خود را آغاز می‌کنند. Ohhhhhhh...

هشدار تروئیکای اروپایی در مورد تولید اورانیوم فلزی در ایران | DW | 16.01.2021سه کشور آلمان، فرانسه و بریتانیا با اشاره به مصارف نظامی اورانیوم فلزی، از فعالیت ایران در این زمینه ابراز نگرانی شدید کرده‌اند. ایران در برجام متعهد شده که ۱۵ سال فعالیتی در تحقیق و توسعه اورانیوم فلزی نداشته باشد. به درک جالبه نگرانی درباره بمب های اتمی خودشان که بزرگان جنگ جهانی هستند ندارند! بزرگترین خیانت به مردم ایران ازجانب سه کشور اروپایی +روسیه وچین بوده ومقامات حکومت اسلامی مجری فرامین این پنج کشور میباشند و خودشما اینها اوردین وبه قدرت رسوندین سالهاست حمایت میکنید چون میخواهید منابع زیر زمین ایران را کماکان چپاول کنید بعد نقش بازی میکنید وابراز نگرانی میکنید

هشدار سه کشور اروپایی در مورد تولید اورانیوم فلزی در ایران | DW | 12.02.2021سه کشور اروپایی امضاکننده برجام، آلمان، فرانسه و بریتانیا، با انتشار بیانیه‌ای نگرانی عمیق خود را در مورد تولید اورانیوم فلزی در ایران ابراز داشتند. بیانیه می‌گوید، ایران هیچ مصرف غیرنظامی موجه برای اورانیوم فلزی ندارد. مگر برجامی هم باقی مانده بود که سه کشور برجامی هم اطلاعیه بدهند ، این چند سال که آمریکا از برجام خارج شد و همان سه کشور مثل نوکر حلقه به گوش آمریکا نه تنها هیچ مقاومتی در مقابل خروج آمریکا نکردند که هیچ ، بلکه با تحریمهای خارج از برجامی آمریکا هماهنگ شدند ، ملت ایران دیگر آگاهند خوب ندارد . شما چه کردید در طی ریاست جمهوری دونالد تررر، شما از اربابتون اجازه گرفتین؟ بیانیه صادر میکنین؟

مشاور پیشین کمپین تولید واکسن کرونا در آمریکا در پی اتهام آزار جنسی اخراج شدمنصف السلاوی یکی از مشاوران ارشدی بود که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ با کمپین راه اندازی شده از سوی دولت او برای تولید واکسن کرونا همکاری داشت.

ناکامی ایران در واکسیناسیون کرونا؛ مقصر 'کندی تولید' در جهان اعلام شد - BBC News فارسیسخنگوی غذا و داروی ایران می‌گوید وعده تحویل ۲.۸ میلیون دز واکسن کرونا تا پایان سال ۹۹ محقق نشده و علت آن را 'کندی تولید و کمبود جهانی' و 'مانورها و رفتارهای سیاسی، تجاری' می‌داند. هیچ ربطی هم به خامنه ای نداره به شما چه؟ خداروشکر به کوری چشم شما خودمون تولید کردیم 😎 خوشم میاد میسوزیدا

این باتری در حال آزمایش که LFP نام دارد از ترکیب شیمیایی لیتیوم فسفات آهن ساخته شد و احتمال گرم شدن آن از انواع باتری‌های لیتیوم یونی موجود کمتر است و در نتیجه باتری ایمن‌تری می‌تواند باشد.

الکتریکی شدن تولیدات مازراتی طی ۵ سال آینده، آیا خودروهای هیبریدی پاک هستند؟

همچنین خودروی خودران در حال طراحی و ساخت اپل احتمالا با استفاده از حسگرهای لیدار (Lidar) که پیشتر در برخی مدل‌های آیفون از جمله آیفون ۱۲ پرو مورد استفاده قرار گرفته، قادر خواهد بود تا نمای سه بعدی دقیقی از جاده داشته باشد. در عین حال، این خودرو دارای چندین حسگر لیدار برای اسکن مسافت‌های مختلف خواهد بود.هر چند که شرکت اپل از اظهارنظر در مورد پروژه خودروسازی خود امتناع کرده ولی رویترز گزارش داده که شرکت اپل تولید خودروی خود را با مشارکت یک شرکت خودروساز باسابقه انجام خواهد داد.