رویترز از سفر «قریب الوقوع» مادورو به ایران خبر داد

06/10/1400 07:36:00 ق.ظ

🔺 رویترز از سفر «قریب الوقوع» مادورو به ایران خبر داد ▪ ایران و ونزوئلا هر دو تحت تحریم‌های شدید ایالات متحده قرار دارند. ⬇ بیشتر بخوانید:

ایران و ونزوئلا هر دو تحت تحریم‌های شدید ایالات متحده قرار دارند. ونزوئلا از میعانات گازی ایران برای رقیق‌سازی نفت‌ سنگین خود جهت صادرات استفاده می‌کند. اوایل مهر ماه گذشته یک سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده در پاسخ کتبی به صدای آمریکا در رابطه با تخلیه محموله میعانات گازی ایران در ونزوئلا گفته بود که تحریم‌های فعلی ایالات متحده در ارتباط با ایران و ونزوئلا به قوت خود باقی است و آمریکا به تلاش برای...

اوایل مهر ماه گذشته یک سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده در پاسخ کتبی به صدای آمریکا در رابطه با تخلیه محموله میعانات گازی ایران در ونزوئلا گفته بود که تحریم‌های فعلی ایالات متحده در ارتباط با ایران و ونزوئلا به قوت خود باقی است و آمریکا به تلاش برای مقابله با فرار از تحریم‌ها ادامه خواهد داد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

اتحاد اتحاد مردم صبر بس است شکار ملاها شروع شده پایان خفت پایان کشتار و اعدام ایرانی به دست ملایان تکثیر کنید

پرداخت آخرین قسط از غرامت عراق به کویت؛ غرامت ایران در مسیر فراموشی

عربستان بار دیگر ایران و حزب‌الله را به پشتیبانی نظامی از حوثی‌ها متهم کردائتلاف نظامی بین‌المللی به رهبری عربستان سعودی بار دیگر ایران و جنبش حزب‌الله لبنان را به پشتیبانی از حملات موشکی حوثی‌ها به خاک عربستان متهم کرد. ۲۲ دی ماه در دادگاه انقلاب شاهین‌شهر اصفهان RADIOFAR🇸🇦A

ایران: به زودی از سوخت «هسته‌ای» در نیروگاه بوشهر استفاده می‌کنیممحمد اسلامی، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد که نیروگاه بوشهر به‌زودی از سوخت هسته‌ای استفاده کرده و این کشور قادر به تولید برنامه_اتمی_ایران USAbilAraby وزارت_خارجه_آلمان محمد اسلامی،اعلام کردکه نیروگاه بوشهر بزودی از سوخت_هسته‌ای استفاده کرده واین کشورقادربه تولیدداخلی این محصول هسته‌ای است. نسیم:آقای گروسی iaeagc محمداسلامی چه میگویدوموضع آژانس چیست؟ آنهاکدام بندازتوافق رانقض کرده اند؟

درخواست ایران برای استفاده از سوخت اتمیِ تولید داخل در رآکتور بوشهررئيس سازمان انرژی اتمی ایران می‌گوید تهران خواستار آن است که در رآکتور اتمی بوشهر از سوخت اتمی تولید ایران استفاده شود. نیروگاه بوشهر متکی به اورانیوم دریافتی از روسیه است.

اسلامی: ایران قصد غنی‌سازی بالاتر از ۶۰ درصد را ندارد | DW | 25.12.2021رئیس آژانس اتمی ایران گفت، جمهوری اسلامی حتی در صورت شکست مذاکرات هسته‌ای و لغو نشدن تحریم‌های آمریکا دست به غنی‌سازی بالاتر از ۶۰ درصد نخواهد زد. مجتبی ذوالنور هم گفت، مذاکرات در دور هشتم 'قطعا' تمام نمی‌شود. دستت رو، بگذار روی کتاب_آسمانیت و دوباره تکرار کن تا بعد ها ، سند بشود که این طیف خرچنگ بر پیشانی به هیچ صراطی_مستقیم نیست . Iranian ای پاسداردروغگو،نابودکردید ایران! برای حفظ نظام،کشتار بیگناهان؟ درسفره مردمان،نه آب مانده، نه هم نان! ازجیب ملت ما فربه شدن حاکمان! دیگرجواب ندارد،فریب ودجالیت! کارنامه ولایت،فساد،دزدی،جنایت. قيام_تا_سرنگوني،هم آب،هم آزادی! روزخروش ملت،موشک وبمب اتم،دیگرنداردسودی!Iran کسی را کذاشتن تو نیروی اتمی ایران که چیزی از اینکار حلیش نیست غیر دروغ گفتن و جفنگ.

نگرانی سازمان حقوق بشر ایران از صدور احکام سنگین برای دو دانشجوی زندانی