رویترز ادعا کرد: ایران نشانه‌های دل‌گرم‌کننده درخصوص تداوم دیپلماسی هسته‌ای نشان داده است

خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع دیپلماتیک ادعا کرد که ایران در روزهای اخیر نشانه های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است.

04/03/2021 04:26:00 ب.ظ

رویترز ادعا کرد: ایران نشانه‌های دل‌گرم‌کننده درخصوص تداوم دیپلماسی هسته‌ای نشان داده است خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع دیپلماتیک ادعا کرد که ایران در روزهای اخیر نشانه‌های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع دیپلماتیک ادعا کرد که ایران در روزهای اخیر نشانه های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است.

این منبع در این خصوص به خبرنگاران با بیان این که همه چیز در حال حرکت در مسیر درست است ادعا کرد: ما نشانه‌های مثبتی در این هفته خصوصا در چند روز اخیر دریافت کرده‌ایم.ایران تاکنون پیشنهادها برای شرکت در گفت‌وگوهای غیررسمی با قدرت‌های جهان و ایالات متحده بر سر احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ را رد کرده است.

«حوادث مرموز در خلیج فارس؛ ربایش احتمالی یک نفتکش و از دست رفتن کنترل سکان چند کشتی دیگر» آمریکا: آماده ازسرگیری مذاکرات وین هستیم تعطیلی دو هفته‌ای فعلا منتفی است

این منبع فرانسوی تصریح کرد که هدف این است که همگی را تا پیش از آغاز نوروز به پای میز [مذاکره] بیاورند.این منبع همچنین اعلام کرد که فرانسه، آلمان و انگلیس تصویب قطعنامه درخصوص ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را متوقف کنند تا فرصتی برای دیپلماسی مهیا شود و به چشم‌انداز نشست هسته‌ای غیررسمی لطمه‌ای وارد نشود.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

مردم ایران، حسن روحانی و دولت او را چگونه به یاد خواهند آورد؟ چهار ساله دوم ریاست‌جمهوری او، ایران و مردم ایران را به کدام سمت برد؟مهمانان برنامه: مهدی مهدوی...

ایران_متعهد_برجام کشور ایران به تمام تعهدات خود در همه قرارداد ها و معاهدات بین المللی عمل نموده است و متاسفانه عدم اجرای تعهدات از سوی برخی کشورهای به ظاهر متعهد عدالتخواه به وضوح محرز و نمایان می باشد. ایران خواستار اجرای تعهدات است. عا باز ما رفتیم چس مثقال ارز دیجیتال خریدیم میخوان تر بزنن توش ول کن اقا نخواستیم

بررسی یک ادعا؛ آیا قالیباف در کردستان با کولبران دیدار کرد؟

رویترز: تعداد مرگ بر اثر کرونا در جهان از سه میلیون نفر عبور کردرویترز: تعداد مرگ بر اثر کرونا در جهان از سه میلیون نفر عبور کرد سازمان جهانی بهداشت ضمن درخواست از کشورهای پیشرفته جهت ارسال دوزهای بیشتری از واکسن به کشورهای فقیرتر و آسیب پذیرتر، امیدوار است با تحقق این امر، جهان شاهد کاهش آمار مبتلایان باشد خامنه ای قاتل که خودش فایزر زد و واکسن استاندارد آمریکایی و انگلیسی را برای ایران ممنوع کرد.

رویترز: یک مقام ایرانی، اسرائيل را به حمله به کشتی باری «شهر کرد» متهم کرده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

رویترز:‌ ایران تعداد سانتریفیوژهای غنی‌سازی 60 درصدی را کاهش می‌دهدآژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید که ایران تعداد سانتریفیوژهای غنی‌سازی اورانیوم تا خلوص 60 درصد همه این بازی ها سر رابرت مالی است که به رژیم خط می دهد تا جهان را فریب دهد.

رویترز: تولید نفت ایران هم‌زمان با مذاکرات احیای برجام افزایش یافته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. امریکا ایران رو پررو کرده مخصوصا بایدن بایدن شل کرده حقوق بشر چی شد مستر پرزیدنت