رویترز ادعا کرد: ایران نشانه‌های دل‌گرم‌کننده درخصوص تداوم دیپلماسی هسته‌ای نشان داده است

04/03/2021 04:26:00 ب.ظ

خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع دیپلماتیک ادعا کرد که ایران در روزهای اخیر نشانه های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است.

رویترز ادعا کرد: ایران نشانه‌های دل‌گرم‌کننده درخصوص تداوم دیپلماسی هسته‌ای نشان داده است خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع دیپلماتیک ادعا کرد که ایران در روزهای اخیر نشانه‌های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع دیپلماتیک ادعا کرد که ایران در روزهای اخیر نشانه های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است.

این منبع در این خصوص به خبرنگاران با بیان این که همه چیز در حال حرکت در مسیر درست است ادعا کرد: ما نشانه‌های مثبتی در این هفته خصوصا در چند روز اخیر دریافت کرده‌ایم.ایران تاکنون پیشنهادها برای شرکت در گفت‌وگوهای غیررسمی با قدرت‌های جهان و ایالات متحده بر سر احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ را رد کرده است.

این منبع فرانسوی تصریح کرد که هدف این است که همگی را تا پیش از آغاز نوروز به پای میز [مذاکره] بیاورند.این منبع همچنین اعلام کرد که فرانسه، آلمان و انگلیس تصویب قطعنامه درخصوص ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را متوقف کنند تا فرصتی برای دیپلماسی مهیا شود و به چشم‌انداز نشست هسته‌ای غیررسمی لطمه‌ای وارد نشود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

آغاز «همه‌پرسی» الحاق به روسیه در مناطق اشغالی اوکراین

همه‌پرسی در چهار منطقه از خاک اوکراین که در ماه‌های اخیر از سوی روسیه به اشغال درآمده به صورت رسمی آغاز شد. انتظار می‌رود این همه‌پرسی که تحت نظارت نیروهای ارتش روسیه برگزار می‌شود به الحاق به فدراسیون روسیه رای آری بدهد. ادامه مطلب >>

ایران_متعهد_برجام کشور ایران به تمام تعهدات خود در همه قرارداد ها و معاهدات بین المللی عمل نموده است و متاسفانه عدم اجرای تعهدات از سوی برخی کشورهای به ظاهر متعهد عدالتخواه به وضوح محرز و نمایان می باشد. ایران خواستار اجرای تعهدات است. عا باز ما رفتیم چس مثقال ارز دیجیتال خریدیم میخوان تر بزنن توش ول کن اقا نخواستیم

بررسی یک ادعا؛ آیا قالیباف در کردستان با کولبران دیدار کرد؟

رویترز: تعداد مرگ بر اثر کرونا در جهان از سه میلیون نفر عبور کردرویترز: تعداد مرگ بر اثر کرونا در جهان از سه میلیون نفر عبور کرد سازمان جهانی بهداشت ضمن درخواست از کشورهای پیشرفته جهت ارسال دوزهای بیشتری از واکسن به کشورهای فقیرتر و آسیب پذیرتر، امیدوار است با تحقق این امر، جهان شاهد کاهش آمار مبتلایان باشد خامنه ای قاتل که خودش فایزر زد و واکسن استاندارد آمریکایی و انگلیسی را برای ایران ممنوع کرد.

رویترز: یک مقام ایرانی، اسرائيل را به حمله به کشتی باری «شهر کرد» متهم کرده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

رویترز:‌ ایران تعداد سانتریفیوژهای غنی‌سازی 60 درصدی را کاهش می‌دهدآژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید که ایران تعداد سانتریفیوژهای غنی‌سازی اورانیوم تا خلوص 60 درصد همه این بازی ها سر رابرت مالی است که به رژیم خط می دهد تا جهان را فریب دهد.

رویترز: تولید نفت ایران هم‌زمان با مذاکرات احیای برجام افزایش یافته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. امریکا ایران رو پررو کرده مخصوصا بایدن بایدن شل کرده حقوق بشر چی شد مستر پرزیدنت

به گزارش ایسنا، خبرگزاری رویترز روز پنج‌شنبه به نقل از یک منبع دیپلماتیک فرانسوی ادعا کرد که ایران در طی روزهای گذشته نشانه‌های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص تداوم دیپلماسی هسته‌ای و آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است.است .دفن جان باختگان بر اثر کرونا در برزیل - عکس آرشیو.کشتی باری «شهر کرد» در بندر استانبول - ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ به گزارش رویترز، یکی از رسانه‌های ایران روز شنبه ۲۳ اسفند به نقل از یک مقام ایرانی اعلام کرد که اسرائيل به احتمال قوی پشت حمله هفته گذشته به یک کشتی باری ایرانی در دریای مدیترانه است.

این منبع در این خصوص به خبرنگاران با بیان این که همه چیز در حال حرکت در مسیر درست است ادعا کرد: ما نشانه‌های مثبتی در این هفته خصوصا در چند روز اخیر دریافت کرده‌ایم. ایران تاکنون پیشنهادها برای شرکت در گفت‌وگوهای غیررسمی با قدرت‌های جهان و ایالات متحده بر سر احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ را رد کرده است. لازم است اشاره شود که صحبت با این دو نفر هم کاملا اتفاقی بود. این منبع فرانسوی تصریح کرد که هدف این است که همگی را تا پیش از آغاز نوروز به پای میز [مذاکره] بیاورند. این افزایش ناگهانی تلفات انسانی همزمان با نارضایتی و سرخوردگی عمومی از قرنطینه های مکرر و طولانی مدت و روند کند واکسیناسیونِ جهانی رخ می دهد. این منبع همچنین اعلام کرد که فرانسه، آلمان و انگلیس تصویب قطعنامه درخصوص ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را متوقف کنند تا فرصتی برای دیپلماسی مهیا شود و به چشم‌انداز نشست هسته‌ای غیررسمی لطمه‌ای وارد نشود. از سوی دیگر، برخی از فعالان مدنی بانه با اشاره به تدابیر شدید امنیتی و مدت زمان بسیار کوتاه بازدید قالیباف از مرز سیران‌بند و شهرک صنعتی این شهر، سفر او را کاملا ناگهانی و بسیار امنیتی و صرفا بازدید از زیرساخت‌های اقتصادی بانه می‌دانند: «به غیر از رسانه‌های وابسته به حکومت و برخی کانال‌های تلگرامی بانه، تقریبا تا چند ساعت بعد از این که قالیباف بانه را ترک کند، شهروندان بانه‌ای از حضور او خبر نداشتند. انتهای پیام . یک سخنگوی وزارت خارجه ایران روز شنبه گفت که گزارش ها تایید می کند که یک حمله خرابکارانه و «در نقض آشکار قوانین بین الملل» صورت گرفته است.