رویترز: ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا از وضعیت کشتی توقیف‌شده کره جنوبی مطلع است و آن را رصد می‌کند

15/10/1399 09:00 ب.ظ

رویترز: ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا از وضعیت کشتی توقیف‌شده کره جنوبی مطلع است و آن را رصد می‌کند بنا بر این گزارش، کره جنوبی نیز ضمن تایید خبر توقیف این کشتی حاوی مواد شیمیایی در آب‌های دریای عمان، خواستار رفع توقیف فوری آن شده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خبرگزاری رویترز این مطلب را روز دوشنبه ۱۵ دی ماه در گزارشی به نقل از خانم ربکا ریباریک، سخنگوی ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا مستقر در بحرین، منتشر کرد.

بنا بر این گزارش، کره جنوبی نیز ضمن تایید خبر توقیف این کشتی حاوی مواد شیمیایی در آب‌های دریای عمان، خواستار رفع توقیف فوری آن شده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

حرف یک ایرانی اصین همونیه که بنیانگذار بزرگوار انقلاب فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند همینطور به رصد کردن ادامه بدی خوبه حداقل کشتیهای خودتونو اکه میتونید و فرصت هست نجات بدید لاقل ناوگان پنجم آمریکا بهتره مواظب خودش باشد نفت کش کره ای درچنگال شیر فعلا.. چهل ساله به گروگان گیری عادت کردن حالا بفهمه يا نفهمه چه گوهي ميخواد بخوره خخخخخخخخ

ناوگان پنجم آمریکا با وجود موشکهای نقطه زن عملا هیچ غلطی نمیتواند انجام دهد هم کره جنوبی و هم ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا گوه خوردن نه دیگه اوباما بدعادتشون کرد، برای هر راهزنی و گروگان‌گیری به کمتر از دو میلیارد دلار کمتر راضی نمیشن. بگو جمونگ بفرستن پس بگیره گروگانگیری شیوه پیشبرد اهداف تروریستی این رژیم ارتجاعی آخوندی است.

ناوگان پنجم نیروی دریایی ایالات متحده در بحرین می‌گوید که از وضعیت کشتی کره جنوبی توقیف‌شده توسط ایران، مطلع است و وضعیت را زیر نظر دارد.

خبرگزاری رویترز این مطلب را روز دوشنبه ۱۵ دی ماه در گزارشی به نقل از خانم ربکا ریباریک، سخنگوی ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا مستقر در بحرین، منتشر کرد.

بنا بر این گزارش، کره جنوبی نیز ضمن تایید خبر توقیف این کشتی حاوی مواد شیمیایی در آب‌های دریای عمان، خواستار رفع توقیف فوری آن شده است.

این نخستین بار نیست که رژیم ایران اقدام به توقیف کشتی‌های تجاری می‌‌کند. سال گذشته توقیف نفتکش استنا ایمپرو توسط جمهوری اسلامی با واکنش کشورهای مختلف جهان و همچنین ناتو رو‌به‌رو شد و بریتانیا اقدام ایران را «راهزنی» دانست.