رویترز: امارات صدور روادید برای شهروندان ایران و چند کشور عمدتاً مسلمان دیگر را متوقف کرده است

05/09/1399 09:21 ب.ظ

رویترز: امارات صدور روادید برای شهروندان ایران و چند کشور عمدتاً مسلمان دیگر را متوقف کرده است همچنین کشورهای آفریقایی لیبی، الجزایر، تونس، سومالی، و کنیا از دیگر کشورهایی هستند که مشمول این تصمیم شده‌اند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خبرگزاری رویترز گزارش داده است که امارات متحده عربی صدور روادیدهای تازه برای شهروندان ۱۳ کشور عمدتاً مسلمان، از جمله ایران، را متوقف کرده است.

به گزارش رویترز، براساس سندی که از سوی یک مجتمع اقتصادی تحت مالکیت دولت امارات، برای شرکت‌های فعال در آن ارسال و از سوی رویترز نیز رویت شده است. این سند به بخشنامه مهاجرت استناد کرده که از ۱۸ نوامبر لازم الاجرا است.

بنابر این گزارش، براساس این سند تقاضاهای ویزای اشتغال و ویزیت مجدد برای اتباع ۱۳ کشور از جمله ایران، افغانستان، سوریه، یمن، لبنان، عراق، پاکستان، و ترکیه تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است. همچنین کشورهای آفریقایی لیبی، الجزایر، تونس، سومالی، و کنیا از دیگر کشورهایی هستند که مشمول این تصمیم شده‌اند.

رویترز نوشته است که مقامات رسمی امارات هنوز در این رابطه پاسخی به این خبرگزاری نداده‌اند. یک منبع آگاه در این باره به رویترز گفت که امارات متحده عربی به دلیل مشکلات امنیتی موقتاً صدور روادیدهای جدید برای افغان‌ها، پاکستانی‌ها، و شهروندان چندین کشور دیگر را متوقف کرده است. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

امارات صدور ویزا برای شهروندان ۱۳ کشور از جمله ایران را متوقف کرده استامارات صدور ویزا برای شهروندان ۱۳ کشور از جمله ایران را متوقف کرده است طبق سندی که یک منطقه تجاری دولتی امارات متحده عربی ارائه کرده است، این کشور صدور روادید برای شهروندان ۱۳ کشور را که اکثرا مسلمان هستند از جمله ایران، سوریه و سومالی متوقف کرده است. پرچم کویت این وسط چکار میکنه ؟ عاقبت تروریست بازیای سپاه از فالورهای یهود و صهیون انتظاری بیش نیست. مسلمان نستند اینها و جا پای نبی را آلوده میکنند.

امارات صدور ویزا برای ایران، ترکیه و ۱۱ کشور را متوقف کرد | DW | 25.11.2020امارات متحده عربی صدور ویزای جدید برای شهروندان ۱۳ کشور مسلمان را قطع کرد. در میان این کشورها ایران، ترکیه، پاکستان، افغانستان و همچنین برخی کشورهای عربی چون تونس و الجزایر نیز هستند. حالا کی مشتاق رفتن به اماراته ؟ آدم چقدر باید بدبخت باشه ویزای کار یا توریستی؟ آلمان هم باید از امارات یاد بگیره.که نمیگیره

صدور مجدد ویزای امارات برای ایرانی‌ها آغاز می‌شودرئیس دفتر نمایندگی ایران در ابوظبی از آغاز دوباره صدور ویزا(روادید) برای ایرانیان متقاضی سفر به امارات عربی متحده خبر داد.

رویترز: دستیار سابق اوباما نماینده ویژه امور ایران در دولت بایدن شدرابرت مالی یکی از اعضای اصلی و کلیدی تیم مذاکره کننده دولت باراک اوباما بر سر برنامه هسته‌ای ایران بود که در نهایت سال ۲۰۱۵ به توافقی موسوم به برنامه جامع اقدام مشترک میان تهران و پنج قدرت جهانی منجر شد. مرتیکه شغال مالی نوکر اخوندها ست بایدن ننه مرده ، دیگه کم مونده خود دکتر ظریف رو برای مذاکره با خودش انتخاب کنه ! هرکاری میکنه تا ما باور مون بشه ، دنبال حل ماجراست ولی ما دنبال خاک بازی هستیم

رویترز: بایدن رابرت مالی را به عنوان فرستاده ویژه در امور ایران منصوب خواهد کرددو منبع مطلع پنج‌شنبه 28 ژانویه 2021 به خبرگزاری رویترز گفتند پیش‌بینی می‌شود که دولت جو بایدن رئیس