رونمایی از یک اثر هنری متفاوت برای بزرگداشت زنان قربانی خشونت در ترکیه

02/07/1398 10:09:00 ب.ظ

رونمایی از یک اثر هنری متفاوت، برای بزرگداشت زنان قربانی خشونت در ترکیه

هدف از این اثر متفاوت که توسط وحیت تونا، یکی از هنرمندان ترک طراحی و اجرا شده بزرگداشت یاد و خاطره ۴۴۰ زنی است که سال گذشته در این کشور در پی خشونت‌های خانگی جان باخته‌اند. هدف از این اثر متفاوت که توسط وحیت تونا، یکی از هنرمندان ترک طراحی و اجرا شده است، بزرگداشت یاد و خاطره ۴۴۰ زنی است که سال گذشته در این کشور در پی خشونت‌های خانگی جان باخته‌اند. هنرمند ترک این اثر را با الهام از یک سنت قدیمی در کشورش طراحی کرده است.

طبق این سنت کفش‌های زنانِ درگذشته مقابل در خانه‌هاشان گذاشته می‌شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کشته شدن بیش از سه هزار غیرنظامی در عملیات‌های ائتلاف بین‌المللی در سوریه

دعوت از روحانی برای شرکت در اجلاس اتحادیه اقتصادی اوراسیا در ارمنستاننظر به برگزاری اجلاس سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا در نهم مهرماه 1398 در ایروان و دعوت از رئیس جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در این اجلاس، سفیر کشورمان در ایروان، با مهر گریگوریان معاون نخست‌وزیر جمهوری ارمنستان در محل نخست‌وزیری دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیپلماسی فعال در بالاترین سطح ادامه دارد/ برنامه‌های رئیس‌جمهور در دومین روز حضور در نیویورکرئیس‌جمهور کشورمان در روز دوم حضور خود در نیویورک با ۶ تن از رهبران کشورهای حاضر در مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار خواهد کرد.

بر اثر حمله نیروهای دولتی در جنوب افغانستان ۳۵ شهروند کشته شدندبر اثر حمله نیروهای دولتی در جنوب افغانستان ۳۵ شهروند غیرنظامی کشته شدند.

بعضی از ناآگاهان اسم شهدا را از خیابان‌ها پاک می‌کنندرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هشت سال دفاع مقدس نیز از آن جمله نقاط عطف و کلیدی بود که مسیر ایرانی‌اسلامی را به سوی اقتدار، عزت و صلابت پیش برد.

سازمان ملل باید فراتر از وعده‌های خود از مردم فلسطین حمایت کند