رونمایی از سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نشست خبری حجت الاسلام و المسلمین شهریاری، رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه یکشنبه ۳۱ شهریور با موضوع افتتاح سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران برگزار شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شوآف۴۰ ساله!!

دارایی 200 میلیارد دلاری مقام معظم رهبری هم توش ثبت میشه؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سامانه باور ۳۷۳ در رژه نیروهای مسلح به‌نمایش درآمدسامانه پدافند هوایی بومی ارتفاع و برد بلند باور ۳۷۳ برای نخستین بار پس از رونمایی در رژه نیروهای مسلح به‌نمایش درآمد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جودو؛ رکورد سریع ترین امتیاز ایپون در گرند پری تاشکند به ثبت رسیدموتور جودوکاران ازبکی گویا از دومین روز تورنمنت گرم شده بود. تورایف، جودوکار دسته منهای ۷۳ کیلوگرم کشور میزبان در فینال رقابت های این وزن با غلبه بر حریفی از تاجیکستان دومین مدال طلا را برای کشورش به ارمغان آورد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سامانه باور ۳۷۳ در رژه نیروهای مسلح به‌نمایش درآمدسامانه پدافند هوایی بومی ارتفاع و برد بلند باور ۳۷۳ برای نخستین بار پس از رونمایی در رژه نیروهای مسلح به‌نمایش درآمد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هدف اصلی تحریم‌های جدید آمریکا از دید مقام سابق خزانه‌داریهدف اصلی تحریم‌های جدید آمریکا از دید مقام سابق خزانه‌داری یکی از مقامات اسبق وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد هدف اصلی تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، ساز و کار مالی اینستکس است نه بانک مرکزی ایران.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هویت‌دار شدن گدایان شهر؛ خط پایان تجارت گریه؟تهران- ایرناپلاس- قرار است در آینده‌ای نزدیک، مشخصات افراد متکدی در سامانه جامع آسیب‌دیدگان کشور ثبت شود. به اعتقاد کارشناسان، این اتفاق گامی برای جلوگیری از گسترش آسیب‌های اجتماعی در آینده است و می‌تواند کمک مؤثری برای خود فرد متکدی، جامعه و دولت برای ساماندهی آنها باشد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تردد کاروان‌ها در ایام اربعین از هر مرزی به غیر از چذابه ممنوع است/ اجازه بلیت فروشی خارج از نرخ مصوب را نمی‌دهیم/ متوسط کرایه اتوبوس‌های دربستی ویژه اربعین اعلام می‌شودمعاون سازمان راهداری به ایلنا خبر داد: تردد کاروان‌ها در ایام اربعین از هر مرزی به غیر از چذابه ممنوع است/ اجازه بلیت فروشی خارج از نرخ مصوب را نمی‌دهیم/ متوسط کرایه اتوبوس‌های دربستی ویژه اربعین اعلام می‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »