رونمایی کتاب 'پیش از تردید' فهیمه فرسایی در شهر کلن | DW | 18.11.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

فهیمه فرسایی، نویسنده مشهور ایرانی – آلمانی، رمان جدیدش به زبان فارسی را به علاقمندان به ادبیات در کلن آلمان معرفی کرد. او بخش‌هایی از 'پیش از تردید' را برای حاضران برخواند و در گفت‌وگویی با دویچه وله شرکت جست.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فهیمه فرسایی، نویسنده مشهور ایرانی – آلمانی، رمان جدیدش به زبان فارسی را به علاقمندان به ادبیات در کلن آلمان معرفی کرد. او بخش‌هایی از"پیش از تردید" را برای حاضران برخواند و در گفت‌وگویی با دویچه وله شرکت جست.

فهیمه فرسایی در میان فروزان فرزانه (راست) و حمیلا نیسگیلی، دو عضو هیئت مدیره انجمن زنان ایرانی - آلمانی کلن در ابتدا حمیلا نیسگیلی، فعال حقوق زنان و گرداننده برنامه، شرحی از تاریخچه زندگی و نویسندگی و انتشار آثار فهیمه فرسایی به دست داد. او از جمله اشاره کرد به اینکه فرسایی پیش از انقلاب با بخش فرهنگی روزنامه کیهان و نشریه‌هایی چون فردوسی و تماشا همکاری داشته و چاپ یکی از داستان‌هایش در تماشا منجر به دستگیری و محکومیتش به یک سال و نیم زندان شد. او پس از انقلاب در آلمان به همکاری با روزنامه‌های آلمانی پرداخته، داستان‌نویسی را ادامه داده و از او تا کنون شش رمان و مجموعه داستان به آلمانی منتشر شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در پی اعتراضات شدید به مردم به گرانی بنزین؛ قطعی گسترده اینترنت در ایران ادامه دارد♦️در پی اعتراضات شدید به مردم به گرانی_بنزین؛ قطعی گسترده اینترنت در ایران ادامه دارد ⚡️در ادامه اعتراضات مردم به افزایش نرخ بنزین و قطعی گسترده اینترنت، رسانه‌های داخل ایران به نقل از منابع آگاه گزارش دادند که قطعی اینترنت مشخص نیست چه زمانی وصل شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش لحظه به لحظه از ناآرامی‌های ایران؛ مدارس در چند شهر تعطیل شدندبه گزارش رسانه‌های داخلی آموزشگاه‌های تحصیلی در بسیاری از شهرهای ایران روز دوشنبه نیز همچنان بسته خواهد بود و دانش آموزان برای سومین روز متوالی امکان حضور در کلاس‌های درس را نخواهند داشت. تهدید سپاه پاسداران به «برخورد قاطعانه» با «اقدامات مخل امنیت» گزارش لحظه به لحظه از ناآرامی‌های ایران در وب‌سایت یورونیوز:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ربیعی از پاسخ به سوالی درباره تعداد کشته‌شدگان در اعتراضات ایران طفره رفتسخنگوی دولت ایران در نشست خبری امروز خود از پاسخ به سوال خبرنگار 'آناتولی' درباره تعداد کشته‌شدگان در اعتراضات اخیر این کشور طفره رفت. - خبرگزاری آناتولی اظهارات ربیعی درباره افزایش قیمت بنزین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازیافت ۷۰ درصد از زباله‌های مربوط به بسته‌بندی در آلمان | DW | 18.11.2019یک لیوان قهوه 'بگیر و ببر' سر راه خانه به کار، ناهار بسته‌بندی شده در ظرف یکبارمصرف و شاید سفارشی آنلاین که نتیجه آن ارسال کالا با بسته‌بندی به مشتری است: حجم تولید زباله‌های مربوط به بسته‌بندی در آلمان بیشتر شده است. نه_به_پلاستیک
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ظریف به حمایت آمریکا و برخی کشورهای اروپایی از اعتراضات در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لاریجانی: نمایندگان از اظهارات رهبری در حمایت از افزایش قیمت بنزین تبعیت کنندرئیس مجلس ایران بر لزوم تبعیت نمایندگان از اظهارات رهبری این کشور درباره حمایت از افزایش قیمت بنزین تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »