رونق بورس، قیمت خودرو را کاهش می‌دهد

20/02/1399 07:49:00 ق.ظ

رونق بورس، قیمت خودرو را کاهش می‌دهد یک کارشناس بازار خودرو گفت: امیدواریم شروع بورس، نقدینگی را جمع کند و پول‌های سرگردان را به ثباتی برساند. ممکن است با رونق بورس، شاهد کاهش قیمت خودرو باشیم، زیرا نقدینگی در بازار را کم می‌کند.

یک کارشناس بازار خودرو گفت: امیدواریم شروع بورس، نقدینگی را جمع کند و پول‌های سرگردان را به ثباتی برساند. ممکن است با رونق بورس، شاهد کاهش قیمت خودرو باشیم، زیرا نقدینگی در بازار را کم می‌کند. وی بیان کرد: دلیل دوم این بود که از 20 روز قبل از عید مسائلی همچون کرونا، تعطیلی ایام نوروز، شیفتی شدن کارگران و رعایت فاصله دست به دست هم دادند، همچنین یک سوم نیروی کار در قطعه‌سازی و صنعت خودرو فعال شدند.

محمدی نیکخواه گفت: دلیل سوم این بود که وقتی وارد سال جدید شدیم، دستمزد کارگران 30 درصد افزایش پیدا کرد. دلار قبل از عید حدود 14 هزار تومان بود و الان به بیش از 16 هزار تومان رسیده است. ارز 10 تا 15 درصد گران می‌شود، دستمزد هم افزایش می‌یابد، بنابراین خودروسازان پیشنهاد افزایش قیمت مصوب را داشتند.

این کارشناس بازار خودرو با بیان اینکه در حال حاضر قیمت کف بازار، قیمت ماشین نیست، عنوان کرد: بعد از عید با توجه به تعطیلی حدود یک ماهه، شماره ندادند و ماشین پلاک شده در بازار کم بود. هر فردی که بین 100 تا 200 میلیون تومان پول دارد، به خودرو پناه آورده و آن را در خانه خوابانده است. نمایندگان، نمایشگاه‌ها و واسطه حرفه‌ای به این سمت نمی‌روند، افرادی که سرمایه کوچکی دارند، از بانک درآورده و به خودرو پناه آوردند، بنابراین قیمت ماشین افزایش می‌یابد. headtopics.com

AliKhosravani7 آقای خسروانی نظر شما چیه؟

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

نشت گاز در هند ۹ نفر را کشت و ۱۰۰۰ شهروند را راهی بیمارستان کردبه گفته یک منبع پلیس در شهر ویساکاپاتنام، مخازن گاز به دلیل قرنطینه و کاهش فعالیت کارخانه برای مدتی دست نخورده باقی مانده و گاز درون آن به سبب واکنش‌های شیمایی و نیز گرمای محل از مخازن نشت پیدا کرده است.

تحرک و توسعه بورس در گرو عرضه سهام جدید است/ تاکید بر جلوگیری از خام فروشیرئیس جمهور، معادن را یکی از پایه های جهش تولید در کشور دانست و با استناد به آمار و ارقام توسعه معادن کشور تاکید کرد که ایجاد تحول بزرگ در صنایع معدنی، پاسخ قاطع کارگران، مهندسین و مدیران ایرانی به توطئه ها و فشارهای استکبار جهانی است.

سیر صعودی شاخص‌های ارزش سهام در بازار بورس آمریکادر حالی که گزارش‌ها نشان می‌دهد اقتصاد آمریکا همچنان با دشواری‌های ناشی از تعطیل کسب‌وکارها دست‌و‌پنجه نرم‌ می‌کند، بروز نشانه‌هایی از احتمال کاهش این دشواری‌ها صبح پنج‌شنبه به سهامداران انگیزه بخشید که به خرید سهام روی آورند.

ترامپ قطعنامه کنگره برای محدودیت اختیارات نظامی علیه ایران را وتو کردتصویب این قطعنامه نوعی واکنش از سوی کنگره به تنش‌های جاری میان تهران واشنگتن بود که سوم ژانویه با اقدام نظامی آمریکا و دستور مستقیم دونالد ترامپ در حذف قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین سپاه قدس ایران به نقطه اوج خود رسید. درود به شرفت ترامپ_شیردل . KINGVALA تنها راه آزادی ایران کمک به مسلح کردن مردم ایران پیش از قتل عام توسط ملایان است تا کور شود هر آنکه نتواند دید!!

افزایش آمار مبتلایان کرونا در پی اجرای طرح‌های بیماریابی/ قابلیت صادرات ماسک و الکل را داریماستاندار هرمزگان گفت: آمار مبتلایان کرونا در هرمزگان در پی اجرای طرح‌های بیماریابی افزایش یافته، اما وضعیت استان در حالت پایدار است.

ترامپ مصوبه محدود کردن اختیارات جنگ با ایران را وتو کرد | DW | 07.05.2020ترامپ قطعنامه مصوبه کنگره آمریکا برای محدود کردن اختیارات جنگی رئیس‌جمهور علیه ایران را وتو کرد. رئیس جمهوری آمریکا تصویب چنین قطعنامه‌ای از سوی کنگره آمریکا را توهین‌آمیز خوانده و غیرقابل قبول دانسته است. عین_الاسد درود به شرفت ترامپ_شیردل . KINGVALA پیغام خوبیست برای آخوندهای فرقه شیعه..!😆