رونمایی از گزینه جدید برای وزارتخانه بی‌وزیر/10 روز مهلت برای "وزیر دار" شدن وزارت صمت- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

۱۰ روز مهلت برای وزیر دار شدن وزارت_صمت پیشتر، اسامی افرادی چون «مدرس خیابانی» سرپرست فعلی وزارت صمت و «اسماعیلی» معاون صنایع معدنی وزارت صمت مطرح شده بود اکنون نام «رزم حسینی» استاندار فعلی خراسان رضوی نیز به عنوان یکی از گزینه‌ها به گوش می‌رسد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، حدود 3 ماه از برکناری رضا رحمانی و تعیین مدرس خیابانی به سرپرستی وزارت صمت گذشته و این وزارتخانه هنوز با سرپرست اداره می‌شود. این در حالی است که این روزها وزارت صنعت، معدن و تجارت به دلیل وضعیت تورمی کالاها یکی از مهمترین وزارتخانه‌ها به شمار می‌رود اما رئیس‌جمهور تا این لحظه هیچ تصمیمی برای انتخاب وزیر برای این وزارتخانه نگرفته است.

حالا رئیس‌جمهور تنها 10 روز دیگر مهلت قانونی دارد تا گزینه نهایی وزارت صنعت، معدن و تجارت را برای مجلس معرفی کند. برخی از نمایندگان مردم در مجلس این اقدام دولت رو نوعی گروکشی توصیف کرده بودند. بر همین اساس حاجی دلیگانی با اشاره به نقش مهم وزارت صمت در شرایط حساس فعلی گفته بود: این وزارتخانه در این شرایط وضعیت مهمی بر عهده دارد خصوصا تنظیم بازار که اصلا رها شده است. بنابراین دعواها و گروکشی های سیاسی نبایستی به معیشت مردم صدمه بزند.

پیشتر، اسامی افرادی چون مدرس خیابانی سرپرست فعلی وزارت صمت و اسماعیلی معاون صنایع معدنی وزارت صمت که 2 دوره نماینده مجلس و عضو کمیسیون صنایع و معادن را داشته مطرح شده بودند اما اکنون نام رزم حسینی استاندار فعلی خراسان رضوی نیز به عنوان یکی از گزینه‌ها به گوش می‌رسد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۳ گزینه احتمالی تصدی سخنگویی وزارت امور خارجهسه گزینه احتمالی تصدی سمت سخنگویی وزارت امور خارجه در حال بررسی هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برخی هنرمندان برای مطرح شدن در حراج، مشتری اثرشان را پیدا می‌کنندحجت امانی می‌گوید مانند هر نقاش دیگری دوست دارد مطرح شود و حراج‌ها هم یکی از راه‌های مطرح شدن در این روزهاست. با همه اینها او ترجیح می‌دهد به عنوان یک هنرمند کار خودش را بکند و سازوکار اقتصادی را به گالری‌دارها و متخصصان این حوزه بسپارد چراکه ورود هنرمند به مسائل اقتصادی تاثیر خاص خود را می‌گذارد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

شلیک به ماکت ناو آمریکایی چه سودی برای ایران دارد؟ - BBC News فارسیمانور سپاه پاسداران ایران که در بخشی از آن ماکت یک ناو هواپیمابر آمریکایی هدف حمله قرار گرفت، تبلیغات گسترده رسانه‌های داخلی ایران را درپی داشت. اما این اقدام ایران از نظر نظامی چه اهمیتی دارد؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اهدای ۵۲ میلیون واحد خون طی ۴۶ سال/ قدم سازمان انتقال خون برای پلاسمادرمانی کرونایی هابا گذشت ۴۶ سال از تاسیس سازمان انتقال خون کشور و ایرانیان از بدو تاسیس این سازمان تاکنون ۵۲ میلیون واحد خون اهدا کرده‌اند. در حال حاضر سازمان انتقال خون ایران از نظر شاخص اهدای خون سرآمد کشورهای منطقه مدیترانه شرقی است و با اهدای خون ۱۰۰ درصد داوطلبانه و بدون چشمداشت، رتبه نخست اهدای خون را در این منطقه به خود اختصاص داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شرکت در انتخابات برای اصلاح‌طلبان معنایی نداردجلال جلالی‌زاده، عضو حزب اتحاد ملت، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:هنوز وضعیت حضور جریان‌های سیاسی در انتخابات۱۴۰۰ مشخص نیست./مشکلات مردم حل نشود نباید انتظار انتخاباتی پرشور را داشت این مطلب را اینجا_بخوانیم👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

نرخ دولتی واحدهای مسکونی برای هر منطقه را داریممعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در قانون فعلی، نرخ مالیات بر خانه‌های خالی 50 درصد قیمت اجاره بود که مجلس به دنبال آن است که بتواند 10 برابر عدد این قانون را برای اخذ مالیات به تصویب برساند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »