روند استیضاح ترامپ؛ پمپئو به مجلس نمایندگان آمریکا احضار شد

06/07/1398 04:05 ب.ظ

دونالد ترامپ ضمن رد ارتکاب هرگونه تخلف اعلام کرده است که سخنان او در جریان مکالمه با رئیس جمهوری اوکراین در چهارچوب قانون بوده است.

انتظار می رود که تحقیقات مجلس نمایندگان برای استیضاح دونالد ترامپ بر کارزار انتخاباتی او برای انتخابات سال ۲۰۲۰ سایه بیافکند.ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ اعلام کرده است که طی هفته آینده ۱۰ میلیون دلار را خرج تبلیغ در مورد «فساد مالی جو بایدن» خواهد کرد. هواداران رئیس جمهوری آمریکا دموکرات ها را متهم می کنند که با هدف فرار به جلو و با انگیزه سیاسی روند استیضاح رئیس جمهوری را آغاز کرده اند.

ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ اعلام کرده است که طی هفته آینده ۱۰ میلیون دلار را خرج تبلیغ در مورد «فساد مالی جو بایدن» خواهد کرد. هواداران رئیس جمهوری آمریکا دموکرات ها را متهم می کنند که با هدف فرار به جلو و با انگیزه سیاسی روند استیضاح رئیس جمهوری را آغاز کرده اند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بررسی روند پنج ساله ولادت در کشوربررسی روند پنج ساله ولادت در کشور اسناد ولادت ثبت شده در سازمان ثبت احوال کشور نشان می‌دهد که از سال ۹۳ تا ۹۷ ولادت در کشور روند کاهشی داشته است. اینا گوشت جلوی گلوله و کارگر نیاز دارند.لطفا بشتابید که اوضاع وخیم است!!!!

رایزنی ظریف و ولید معلم در مورد آخرین تحولات روند« آستانه»در دیدار محمد جواد ظریف و ولید المعلم، روابط دوجانبه، تداوم تماس و رایزنی های نزدیک مقامات دو کشور و همچنین آخرین تحولات و پیشرفت های روند آستانه مورد گفتگو قرار گرفت . در این دیدار حمایت کامل ایران از حفظ یکپارچگی و تمامیت ارضی سوریه مورد تاکید قرار گرفت اوج دیپلماسی تداوم تماس 😂😂😂🖕🖕🖕🖕 گوه خوری بقیه به جز مردم ایران از سیاست های جمهوری کثیف آخوندیه

۲مسیر در سیستان و بلوچستان براثر سیل همچنان بسته استزاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مسیرهای فنوج -کوتیج - رمش و چاه‌هاشم به چاه اسحاق در جنوب این استان بر اثر طغیان رودخانه‌های محلی همچنان بسته است.

گلبدین حکمتیار در فهرست ثبت نام انتخابات افغانستان بوده است

افزایش حقوق کارمندان در سال آینده چقدر است؟افزایش حقوق کارمندان در سال آینده چقدر است؟ گرچه هنوز وضعیت حقوقی کارمندان در بودجه سال آینده مشخص نیست ولی ظاهرا با توجه به منابع دراختیار دولت، درصد افزایش حقوق کارکنان تفاوت چندانی با سال جاری نداشته و بعید نیست با متوسط ۲۰ درصد پیشنهاد شود.

عبدالله الربیعه: سعودی ربع میلیون پناهنده روهینگیایی را در خود جای داده استعبدالله الربیعه ناظر کل بر مرکز امدادرسانی و کمک‌های بشردوستانه ملک سلمان شنبه 28 سپتامبر اعلام کرد

انتظار می رود که تحقیقات مجلس نمایندگان برای استیضاح دونالد ترامپ بر کارزار انتخاباتی او برای انتخابات سال ۲۰۲۰ سایه بیافکند.

ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ اعلام کرده است که طی هفته آینده ۱۰ میلیون دلار را خرج تبلیغ در مورد «فساد مالی جو بایدن» خواهد کرد. هواداران رئیس جمهوری آمریکا دموکرات ها را متهم می کنند که با هدف فرار به جلو و با انگیزه سیاسی روند استیضاح رئیس جمهوری را آغاز کرده اند.

در صورت رای مجلس نمایندگان به استیضاح رئیس جمهوری، مجلس سنا باید در مورد ادامه فعالیت یا برکناری دونالد ترامپ تصمیم گیری کند. دموکرات ها برای برکناری دونالد ترامپ در مجلس سنا به رای دو سوم سناتورها نیاز دارند. این در حالی است که جمهوریخواهان اکثریت کرسی ها این مجلس را در اختیار دارند. به این ترتیب برکناری دونالد ترامپ از سوی مجلس سنا بعید به نظر می رسد.