روند آموزش تکاوران ارتش در ارتفاعات «اغیردیر» ترکیه

10/03/2020 04:29:00 ب.ظ

آموزش, تکاور

روند آموزش تکاور ان ارتش در ارتفاعات «اغیردیر» ترکیه

10.03.2020اسپارتا/خبرگزاری آناتولیتکاوران نیروهای مسلح ترکیه با انجام عملیات خود در داخل و خارج تبدیل به کابوس تروریست‌ها شده‌اند، ابتدا دوره آموزشی بسیار دشواری را سپری می‌کنند.آکادمی تکاوری «اغیردیر» در اسپارتای ترکیه یکی از دشوارترین مراکز آموزشی کماندوها در شرایط آب و هوایی بسیار سرد جهان است.

افسر و درجه‌دارانی ارتش ترکیه با شرکت داوطلبانه در دوره‌های آموزشی این آکادمی، مدتها در ارتفاعات کوه توروس در دمای بسیار سرد و برف سنگین می‌گذرانند.اکیپ ویژه خبرگزاری آناتولی روند آموزش این تکاورها در سرمای شدید را به تصویر کشیده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع: مجوزهای استخدامی آموزش و پرورش تک‌نوبته است

مشکل کامیون های ایرانی در مرزهای ترکیه حل شدوزیر تجارت ترکیه در تماس تلفنی با دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که مشکل کامیون های ایرانی در مرزهای ترکیه حل شد.

نشست هیات نظامی ترکیه و روسیه فردا در آنکارا برگزار می‌شودوزارت دفاع ملی ترکیه از برگزاری نشست هیات نظامی کشور با روسیه در 10 مارس در آنکارا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

توقف عجیب رشد تعداد مبتلایان به کرونا در مازندرانساری - ایرنا - توقف ناگهانی و چشمگیر روند افزایشی تعداد مبتلایان به کرونا در مازندران طی دو روز اخیر ابهاماتی را برای مردم و اصحاب رسانه ایجاد کرده است. همینجوری نصف شبی یهو فهمیدین؟ اخه مگه کسی هم مونده مبتلا بشه نابقه یا گرفته ناقله یا مرده تست نشده علت چیه از ظاهرش گفتن انفلانزا قبرستون یا تو لیست درمان شده هاست چرا تعداد کشته‌شدهگان رو نمیدید؟! چرا آمار غلط میدین؟ چرا جون مردم براتون پشیزی ارزش نداره؟! این همه وقاحت دنیا تا به حال به خودش ندیده!!!!! مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه‌ای_جنایتکار

دبیرکل ناتو در جریان دیدار با اردوغان: پشتیبانی از ترکیه ادامه خواهد یافتینس استولتنبرگ ضمن ستودن فعالیت‌های ترکیه در موضوع اسکان مهاجران و ممانعت از ورود آنها به داخل مرزهای اتحادیه اروپا گفت: «هیچ متحد دیگری به اندازه ترکیه از حملات تروریستی آسیب ندیده و هیچ متحد دیگری نیز به اندازه ترکیه از پناهجویان نگهداری نکرده است.» طیب خسته . طیب تنها . طیب بی کس . دیگه نمیشه دو لبه بازی کرد . یا شرق یا غرب یا تجزیه جغرافیای سیاسی(البته بعد از جنگ داخلی). امیدوارم زود عاقل شه چون کشتار به ضرر همه ست . همه منطقه امن بشه به نفع همه ست . ولی بعید میدونم این خر عثمانی به اون شعور برسه . تا چی ببینیم ؟ پشتیبانی از ترکیه یعنی پشتیبانی از اشغالگری و تجاوز و نقض تمامیت ارضی دیگر کشورها.

يمن: اجازه نمی‌دهیم ایران توافق استكهلم را به گذرگاهی برای تهدید کشتیرانی تبدیل کندنیروهای مشترک متشکل از ائتلاف عربی و ارتش ملی یمن که در سواحل غربی این کشور مستقر هستند، روز دوشنبه

یگان تکاوری ارتش ترکیه روند آموزشی بسیار دشواری را در ارتفاعات «اغیردیر» استان اسپارتا با موفقیت سپری می کنند.گفت : «مجوزهای استخدامی آموزش و پرورش تک‌نوبته است و امکان تکمیل ظرفیت وجود ندارد.وزیر تجارت ترکیه در تماس تلفنی با دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که .وزارت دفاع ملی ترکیه از برگزاری نشست هیات نظامی کشور با روسیه در 10 مارس در آنکارا خبر داد.

10.03. الهیار ترکمن در پاسخ به این سوال که آیا امکان تکمیل ظرفیت در آزمون استخدامی وجود دارد، گفت: «هیچ قانونی در این خصوص نداریم و نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم.2020 اسپارتا/خبرگزاری آناتولی تکاوران نیروهای مسلح ترکیه با انجام عملیات خود در داخل و خارج تبدیل به کابوس تروریست‌ها شده‌اند، ابتدا دوره آموزشی بسیار دشواری را سپری می‌کنند. دکتر واعظی و خانم پکجان توافق کردند که پروتکل بهداشتی تهیه شده دو کشور ، هر چه سریعتر امضا و نهایی شود تا با به این ترتیب وضعیت رفت و آمد کامیون های ایران به طور دائم به حالت عادی بازگردد. آکادمی تکاوری «اغیردیر» در اسپارتای ترکیه یکی از دشوارترین مراکز آموزشی کماندوها در شرایط آب و هوایی بسیار سرد جهان است.»   📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. افسر و درجه‌دارانی ارتش ترکیه با شرکت داوطلبانه در دوره‌های آموزشی این آکادمی، مدتها در ارتفاعات کوه توروس در دمای بسیار سرد و برف سنگین می‌گذرانند. گفتنی است روند برقراری آتش‌بس در منطقه کاهش تنش ادلب سوریه در پی توافق ترکیه و روسیه از ساعت 00:01 پنجشنبه شب (5-6 مارس) آغاز شد.

اکیپ ویژه خبرگزاری آناتولی روند آموزش این تکاورها در سرمای شدید را به تصویر کشیده است. آنها ابتدا از ایگلو (کلبه‌های یخی اسکیموها که از بلوک‌ یخ ساخته می‌شود) اتاق خوابی برای خود می سازند. سپس برای استقرار در این ارتفاعات برج‌ نگهبانی، سنگر حفره روباه، مکان برافروختن آتش و غار برفی ساختند. کماندوها با پوشیدن لباس و جلیقه سفید سلاح های‌شان را استتار می‌کنند. .