روند نزولی معاملات بورس استانبول در پایان روز

08/05/1398 07:18:00 ب.ظ

Burhan Sansarlıoğlu,Nazanin Hansu | Istanbul استانبول/ خبرگزاری آناتولی ارزش شاخص «بیست-100» بورس...

Burhan Sansarlıoğlu,Nazanin Hansu | Istanbul استانبول/ خبرگزاری آناتولی ارزش شاخص «بیست-100» بورس استانبول در پایان کاری امروز سه‌شنبه (30 جولای 2019) با افت 0.66 درصدی معادل 686.96 واحد در سطح 102.686,11 واحد به پایان رسید.

این درحالیست که حجم کل معاملات بورس استانبول نیز به 6.7 میلیارد لیر ترکیه رسید. شاخص بخش بانکداری بورس استانبول با کاهش 1.59 درصدی و شاخص هلدینگ‌ها با افت 0.60 درصدی مواجه شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

حقیقت‌های تلخ از «زهرا سعیدی»؛ نقش‌هایی که فروشی‌اند!/ ماجرای فوتِ مادرِ «ستایش»- فیلم گفت و گو تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

معاملات بورس استانبول با روند صعودی پایان یافتشاخص «بیست-100» بورس استانبول امروز معاملات خود را با رشد 0,52 درصدی در سطح 103.373,07 واحد به پایان برد. - خبرگزاری آناتولی

وزارت داخله افغانستان؛ دستکم ۲۰ کشته و ۵۰ زخمی در حمله به دفتر 'روند سبز'وزارت داخله/کشور افغانستان اعلام کرده که در نتیجه حمله دیروز مهاجمان به دفتر 'روند سبز' در کابل دستکم ۲۰ نفر به شمول ۱۶ کشته و ۵۰ نفر دیگر زخم برداشته‌اند.

تعداد کشته شدگان در حمله بر دفتر «روند سبز» در کابل به 20 تن رسیدوزارت امور داخله افغانستان بامداد دوشنبه 29 ژوئیه اعلام کرد که تعداد کشته شدگان در حمله روز گذشته بر

الان زمان خوبی برای خرید مسکن نیستالان زمان خوبی برای خرید مسکن نیست یک کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به این‌که قیمت مسکن در برخی مناطق تهران روند نزولی به خود گرفته هم‌اکنون زمان مناسبی برای خرید به قصد سرمایه‌گذاری نیست اما متقاضیان مصرفی می‌توانند اقدام کنند. زمان خرید؟ واقعا از مردم عادی کسی هم قادر به خرید مسکن است؟

جهانگیری: کشورهای دوست در خرید نفت ایران فعال‌تر عمل کنندمعاون اول رئیس جمهوری هدف جمهوری اسلامی ایران از کاهش تعهدات را گامی در جهت حفظ برجام عنوان کرد و گفت: همان طور که ایران به تعهدات خود در چارچوب برجام عمل کرد طرف‌های دیگر نیز باید به تعهدات خود پایبند باشند و به محض آن که به تعهدات خود عمل کنند ایران نیز به شرایط پیش از کاهش تعهدات باز خواهد گشت. کشورهای دوست به فکر منافع مردمشونن.منافع مردم و کشورشون برا اونا تعیین کننده س. آره خوب گوش بفرمان دیگران باشید ،یک روز تخریب میکنید، روز دیگه باز طراحی ، منتها چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی!

کاهش ۶۰ درصدی واردات نفت خام چین از ایران | DW | 29.07.2019سیر نزولی واردات نفت خام چین از ایران همچنان ادامه دارد. واردات نفت چین از ایران در ماه ژوئن در قیاس با سال گذشته، کاهشی بالغ بر ۶۰ درصد داشته است. این در حالی است که صادرات نفت عربستان به چین تقریبا دو برابر شده است.