روند خروج سربازان خارجی از افغانستان آغاز شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرماندهی نیروهای آمریکایی و ناتو در افغانستان اعلام کرده که روند خروج نیروهایش از این کشور آغاز شده

جنرال اسکات میلر، فرمانده عمومی نیروهای آمریکایی و ناتو در افغانستان، یک‌شنبه 25 آوریل، در یک نشست خبری گفت، نیروهایش آماده خروج می‌شوند و این روند آغاز شده ‌است.

او تاکید کرد، پس از خروج نیروهای خارجی از افغانستان، سیاست‌مداران افغان و مردم این کشور باید اجماع و اتحاد داشته باشند. قرار است روند خروج کامل نیروهای خارجی از افغانستان تا ماه سپتامبر امسال پایان یابد، اما برخی مقام‌های ارشد امنیتی آمریکا در مورد توانایی نیروهای امنیتی و دفاعی افغان ابراز نگرانی کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انشاالله از کل خاورمیانه گمشن بیرون عاملان نابودی امنیت منطقه

جبران ضررهای برجامی 🙂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افغانستان؛ حمله بر فرودگاه قندهار همزمان با آغاز خروج سربازان آمریکایینیروهای آمریکایی مستقر در افغانستان امروز شنبه یکم مه ( ۱۰ ثور) اعلام کردند که پس از چاشت امروز میدان‌هوایی (فرودگاه) قندهار آماج حمله قرار گرفت.سونی لیگیت بایدن یک احمق تمام عیار ! کلی خرج می شه توسط آمریکا تو افغانستان، بعد بایدن می گه بریم بیرون ! تمام هزینه ها پوف ! از همه جا بیرون!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چین: افزایش حملات در افغانستان نتیجه خروج فوری سربازان آمریکایی از این کشور استسخنگوی وزارت خارجه چین افزایش حملات در افغانستان را نتیجه خروج فوری سربازان آمریکایی از این کشور خواند. - خبرگزاری آناتولی نتیجه خروج فوری امریکا نیست ، امریکا خودش در این جنایت ها دخیل است امریکا با معامله با این گروه تروریستی می خواهد وضعیت افغانستان را بعد از رفتن شان وخیم نشان دهند این ناامنی توسط خود آمریکا صورت گرفته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

محب: مردم افغانستان نگران وضعیت امنیتی پس از خروج نیروهای خارجی نباشندمشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور افغانستان اعلام کرد که مردم این کشور نگران وضعیت امنیتی پس از خروج نیروهای آمریکایی و ناتو از کشورشان نباشند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیامدهای خروج نیروهای خارجی از افغانستان؛ آیا جنگ داخلی در راه است؟اعلام خروج کامل نیروهای خارجی از افغانستان باعث نگرانی جدی در این کشور شده است و برخی آگاهان مسائل سیاسی و امنیتی بر این باورند که اگر سیاست‌مداران این آقا ببخشید در جهان هر کار یک بار می شود. امیدواریم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مقام‌های افغانستان از ادامه کمک آمریکا بعد از خروج نیروهای خارجی خبر دادند - BBC News فارسیشورای امنیت ملی افغانستان و شورای عالی مصالحه ملی اعلام کرده‌اند که دین تامپسون، دستیار وزیر خارجه آمریکا با سفر به کابل به مقام‌های افغانستان اطمینان داده که با خروج نیروهای خارجی از افغانستان، حمایت آمریکا از نیروهای امنیتی، توسعه و روند صلح این کشور ادامه خواهد یافت. روند خروج نیروهای خارجی نیز قرار است که اول ماه مه آغاز شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »