روند نزولی نرخ فرزندآوری زنان در اتحادیه اروپا؛ زایمان مادران خارجی صعودی است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 59%

روند نزولی نرخ فرزندآوری زنان در اتحادیه اروپا؛ زایمان مادران خارجی صعودی است جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

تولد نوزادان در اتحادیه اروپا پس از آن که در سال ۲۰۰۸ میلادی به اوج ۴.۶۸ میلیونی رسید، در قالب یک روند نزولی به ۴.۱۷ میلیون نفر در سال ۲۰۱۹ رسید.

اداره آمار اتحادیه اروپا (یورواستات) با اعلام این خبر، گزارش داد که متوسط نرخ فرزندآوری زنان در اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۹ به ۱.۵۳ رسیده که پایین‌ترین نرخ از سال ۲۰۱۴ به شمار می‌آید. متوسط زایمان نوزاد توسط زنان ساکن در کشورهای عضو اتحادیه اروپا در سال‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۶ به اوج خود رسیده که هر زن به طور متوسط ۱.۵۷ فرزند به دنیا آورده است.

بر پایه این گزارش، زنان فرانسوی در سال ۲۰۱۹ بالاترین نرخ فرزندآوری را در مقایسه با زنان ساکن در ۲۶ کشور دیگر اتحادیه اروپا از آن خود کرده‌اند؛ به طوری که متوسط فرزندآوری هر زن فرانسوی به ۱.۸۶ رسیده است. پس از فرانسه بالاترین نرخ فرزندآوری برای زنان کشورهای رومانی(۱.۷۷) و سه کشور چک، ایرلند و سوئد (هر سه ۱.۷۱) ثبت شده است.گزارش یورواستات حاکیست که تعداد كودكانی كه از مادران خارجی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا متولد می‌شوند، از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۹ همچنان روندی صعودی دارد.

سهم کودکانی که در سال ۲۰۱۹ از مادران خارجی متولد شده‌اند در لوکزامبورگ بالاترین حد را داشته و ۶۵ درصد بوده است. این سهم در قبرس، اتریش و بلژیک نیز حدود ۳۰ درصد بوده است. پایین‌ترین سهم نیز با ۲ درصد به بلغارستان، اسلواکی و لهستان تعلق داشته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

وقتی زنهای اروپای مثل مردها کار میکنن خوب وقت پیدا نمیکنن ازداوج یا در خانه بشینن شوهر خرجش را بده به خاطر همین خارجیا بیشترشان زنهایشان کار نمیکنه و بچه میاره

وقتی زن مرد جای خودش نباشه همین میشه حقوق حقوق زن اره درسته وای همه چیز یه حدی داری

Bye bye Europe. Say hello to domestic ISIS/IRGC!

بلای جان اروپائیان همین نوزادانند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعمال مجدد محدودیت های کرونایی در جهان همزمان با عدم موفقیت در روند واکسیناسیونبا ناکام ماندن تلاش ها برای انجام واکسیناسیون علیه کروناویروس، اعمال مقررات و محدودیت های کرونایی جدید در سراسر جهان از سر گرفته شده است. این تیتر خبری زدن اصلا با واقعیت تناسب نداره! امارهایی هم هستش که نشون میده توی امریکا و یک سری کشور دیگه واکسیناسیون خوب پیش میره و از میزان ابتلا کم کرده...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعلام پنج شریک تجاری عمده اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰؛ رقابت چین و آمریکا در صدرصادرات اتحادیه اروپا در فاصله ژانویه تا دسامبر سال ۲۰۲۰ با ۹.۴ درصد کاهش در مقایسه مدت مشابه با سال ۲۰۱۹ به ۱۹۳۱.۷ میلیارد یورو رسید. همچنین واردات اتحادیه اروپا نیز در همین مدت به ۱۷۱۴.۲ میلیارد یورو رسید که نشان از کاهش ۱۱.۶ درصدی دارد. رفتار شما با چین دست کمی از جمهوری اسلامی نداره .شده خ آیه های چینی ها رو میخورید که یه وقت امریکا یکه تاز نباشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در حمله خمپاره‌ای به ساختمان‌های سازمان‌ملل و اتحادیه آفریقا در سومالی سه نفر جان باختنددر حمله خمپاره‌ای به ساختمان‌های سازمان‌ملل و اتحادیه_آفریقا در سومالی سه نفر جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعلام بخش‌های اقتصادی پردرآمد در اتحادیه اروپا؛ رستوران و هتل‌داری در قعر قرار گرفتمیزان درآمد افراد نه تنها بر اساس صنایع و بخش‌های مختلف اقتصادی که در آن شاغل هستند متفاوت است بلکه کشور به کشور نیز بالا و پایین می‌شود؛ این تفاوت‌ها در میان ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا چگونه است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نام «کسری نوری» در فهرست ۱۰ روزنامه‌نگار در معرض خطر در جهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »