رونالدو: من دنبال رکورد نیستم، رکوردها من را دنبال می‌کنند

23/07/1398 04:15:00 ب.ظ

رونالدو پس از ثبت ۷۰۰ گل: من دنبال رکورد نیستم، رکوردها من را دنبال می‌کنند بیشتر بخوانید🔽

کاپیتان تیم ملی پرتغال همچنین بیشترین تعداد آقای گلی، بیشترین پاس گل و بیشترین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به عنوان رکورد در کارنامه حرفه ای خود به ثبت رسانده است. پرتغال برغم باخت دوشنبه شب مقابل اوکراین با یازده امتیاز از شش مسابقه در مکان دوم جدول گروه G مسابقات انتخابی یورو۲۰۲۰ جای گرفت.

رونالدو و یارانش در صورت پیروزی در دو مسابقه آخر مقابل لیتوانی و لوگزامبورگ که در خانه برگزار می شود به دور نهایی این مسابقات راه پیدا خواهند کرد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ما هم هنوز نمیدونیم رکورد چیه 😂😂😂

اردوغان: گزارش‌ها از فرار زندانیان داعشی جهت ایجاد گمراهی استرجب طیب اردوغان، امروز (یکشنبه) با انکار گزارش‌های منتشر شده درباره گریختن زندانیان داعشی به دنبال آغاز عملیات ترکیه در شمال سوریه، آن‌ را 'گمراه‌سازی جهت تحریک غرب' خواند. به قبر پدر خرش خندید ترک احمق قاتل

تا حالا دنبال پیگیری 'پرونده املاک نجومی' نبودم/ گزارش‌هایی روی میزم می‌آید، اما خیلی دقیق نشدم/ از تخلفات مدیران در این پرونده بی‌خبرمرئیس شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا: تا حالا دنبال پیگیری 'پرونده املاک نجومی' نبودم/ گزارش‌هایی روی میزم می‌آید، اما خیلی دقیق نشدم/ از تخلفات مدیران در این پرونده بی‌خبرم

ایران - بحرین؛ به دنبال طلسم‌شکنی در منامه (پیش بازی + ترکیب احتمالی)مقدماتی جام جهانی 2022؛ ایران - بحرین؛ به دنبال طلسم‌شکنی در منامه (پیش بازی + ترکیب احتمالی)

سیمون بایلز ۲۲ ساله رکورد تعداد طلای ژیمناستیک را شکستتاثیر او در ژیمناستیک چنان بوده که حرکتی را رشته حرکات زمینی زنان، به نام او حرکت «بایلز» نام نهاده‌اند و در حال حاضر تنها ژیمناستی که این حرکت را انجام می‌دهد خود اوست.

وقتی قنات‌ها زیرپای تهران را خالی می‌کنند؛ ۳۰ درصد مردم پایتخت تحت تأثیر فرونشستتهران- ایرناپلاس- اغلب ما فرونشست‌های سریالی تهران را به‌خاطر داریم. کارشناسان معتقدند وجود قنات‌ها در تهران و رها شدن آنها باعث می‌شود در گذر زمان به دلایل مختلف نظیر ریزش دیواره آنها، تهران فرونشست‌های مختلفی را تجربه کند. ‌در این میان، گودبرداری‌ها و ساخت تونل‌های مترو نیز مزید بر علت است.

سیمون بایلز ۲۲ ساله رکورد تعداد مدال ژیمناستیک جهان را شکستتاثیر او در ژیمناستیک چنان بوده که حرکتی را رشته حرکات زمینی زنان، به نام او حرکت «بایلز» نام نهاده‌اند و در حال حاضر تنها ژیمناستی که این حرکت را انجام می‌دهد خود اوست.