رونالدینیو ممنوع الخروج شد

30/07/2019 01:20:00 ب.ظ

رونالدینیو ممنوع الخروج شد

رونالدینیو ممنوع الخروج شد

دادگاهی در برزیل، رونالدینیو، ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل را به همراه برادرش به جرم ساخت یک بنای

روزنامه سائوپائولوی برزیل از ممنوع الخروجی رونالدو خبر داد. این روزنامه نوشت که دادگاهی در کشور برزیل، رونالدینیو و برادرش را به دلیل تخلفاتی که در سال 2015 در ساخت یک بنای بزرگ داشته‌اند، به پرداخت دو میلیون یورو غرامت محکوم کرد.بر اساس این گزارش، پاسپورت رونالدینیو ضبط شده و او تا موقع پرداخت این جریمه مالی، نمی تواند از برزیل خارج شود. وکیل این فوتبالیست مشهور، اظهار کرد که رونالدینیو درخواست پرداخت این مبلغ را به صورت قسطی کرده است که هنوز مورد پذیرش دادستانی قرار نگرفته است.

گفتنی است، این ستاره برزیلی، مدتی است که از فوتبال خداحافظی کرده اما گویی قصد داشت بار دیگر به این ورزش برگردد.چند روز پیش باشگاه Birkirkara مالت از توافق رونالدینیو برای فصل بعد خبر داد اما با شرایط کنونی که برای این بازیکن ایجاد شده، در راه رفتنش به تیم جدید ممانعت ایجاد شده است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

شکایت کمیسیون اروپا از مجارستان به دلیل گرسنگی دادن به پناهجویانکمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل اقدام وحشتناک مأموران مجارستان در اخراج شبانه پناهجویان افغان را تخلف از قوانین بین‌المللی و اروپایی اعلام کرد. مجارستان در زمان جنگ جهانی دوم یکی از پیشرو ترین کشورها در هولوکاست و همکاری با نازی ها بود کارنامه تاریخی و حقوق بشری مجارها همواره سیاه بوده باید توجه کرد که مجارستان پیشینه تاریخی پیوستن به نازی ها در جنگ دوم را دارد. بدبختی آنها در این است چه آن زمان یا حالا آلمانیها ارزشی برای اروپای شرقی قائل نبوده و نیستند؟ اینها می خواهند مثل وصله خود را به راستگرایان بچسبانند.عناد با مهاجران را در همین راستا ارزیابی کنید

مجلس نمایندگان در پی به دست آوردن مدارک محرمانه مربوط به گزارش مولر استجرالد ندلر، رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان، از یک دادگاه فدرال درخواست کرده است که مدارک محرمانه مربوط به گزارش رابرت مولر را به این کمیته تحویل دهد. به گزارش آسوشیتدپرس، این مدارک مربوط به پرونده

شمار کشته‌شدگان حمله به دفتر امرالله صالح در افغانستان به ۲۰ نفر رسید🔷شمار کشته‌شدگان حمله به دفتر امرالله صالح در افغانستان به ۲۰ نفر رسید ◀️جزئیات بیشتر:

تبریک روحانی به جانسون بدون اشاره به تنش‌های خلیج فارسطوری نیست حالا!! به وزیر امورخارجه کشور دومش تبریک‌گفته.... از یه دوتابعیتی انتظاری بیشتر ازین نیست... وادادگی و دیپلماسی لبخند فقط ذلت میاره بدون شرح

حمله به دفتر روند سبز در کابل؛ امرالله صالح جان سالم به در برددر نتیجه یک انفجار و پس از آن حمله مهاجمان به دفتر روند سبز در کابل که ریاست آن را امرالله صالح، وزیر داخله پیشین و نامزد معاونیت محمد اشرف غنی در انتخابات ریاست جمهوری به عهده دارد، دست‌کم دو نفر کشته و ۲۵ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

ماجرای نامه رئیس‌کل به روحانی / بانک مرکزی موضوع تخلف ارزی را به دولت کشاندجرقه گم شدن یک میلیارد یورو ارز دولتی که مسئولان دولتی را وارد قضیه کرد از کانال بانک مرکزی پیگیری شده؛ به طوریکه به نظر می‌رسد تلاش‌های بانک مرکزی برای رفع تعهد ارزی شرکت‌های مربوطه از کانال‌های عادی به نتیجه نرسیده و پای دولت را برای حل این مشکلات به قصیه باز کرده است.

بزرگ، در سال 2015 به پرداخت دو میلیون یورو غرامت محکوم کرد، این بازیکن تا زمان پرداخت مبلغ تعیین شده حق خروج از کشورش را ندارد.آیا دولت مجارستان پناهجویان را بازداشت کرده است؟ وزیر دادگستری مجارستان دو هفته پیش در مجلس ملی این کشور گفت که پناهجویان حاضر در مناطق ترانزیتی در بازداشت نیستند و می‌توانند به صربستان بروند.بارگذاری نظرات.مقام‌های افغانستان در انتظار آغاز دوباره گفتگوهای صلح میان طالبان و دیپلمات‌های آمریکا ظرف روزهای آینده هستند.

روزنامه سائوپائولوی برزیل از ممنوع الخروجی رونالدو خبر داد. این روزنامه نوشت که دادگاهی در کشور برزیل، رونالدینیو و برادرش را به دلیل تخلفاتی که در سال 2015 در ساخت یک بنای بزرگ داشته‌اند، به پرداخت دو میلیون یورو غرامت محکوم کرد. این دسته از پناهجویان می‌توانند ازادانه خاک مجارستان را ترک کنند. بر اساس این گزارش، پاسپورت رونالدینیو ضبط شده و او تا موقع پرداخت این جریمه مالی، نمی تواند از برزیل خارج شود. مرداد ۰۷, ۱۳۹۸ اشاره وزیر خارجه آمریکا به «هراس» رژیم خامنه‌ای از سفر او به تهران| پمپئو: رژیم ایران پیشنهاد سفرم را نپذیرفت مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده سه روز بعد از پیشنهاد سفر به ایران، خبر داد که «رژیم ایران» پیشنهاد سفر او به تهران را نپذیرفت. وکیل این فوتبالیست مشهور، اظهار کرد که رونالدینیو درخواست پرداخت این مبلغ را به صورت قسطی کرده است که هنوز مورد پذیرش دادستانی قرار نگرفته است. مسئولان سازمان ملل می‌گویند اداره مهاجرت مجارستان به دلایل فرار پناهجویان از کشورشان کاری ندارد. گفتنی است، این ستاره برزیلی، مدتی است که از فوتبال خداحافظی کرده اما گویی قصد داشت بار دیگر به این ورزش برگردد.

چند روز پیش باشگاه Birkirkara مالت از توافق رونالدینیو برای فصل بعد خبر داد اما با شرایط کنونی که برای این بازیکن ایجاد شده، در راه رفتنش به تیم جدید ممانعت ایجاد شده است. از ابتدای ماه ژوئیه ۲۰۱۸ تاکنون تنها درخواست پناهندگی ۲ پناهجو در مجارستان پذیرفته شده که هر دو ایرانی بوده و از طریق کمیته هلسینکی درخواست داده بودند. آیا حقایق رژیم خامنه‌ای آنقدر بد است که او نمی تواند اجازه دهد من همین کار را در تهران انجام دهم؟ چه‌ می‌شود اگر مردمش حقایق را کامل و بدون فیلتر بشنوند؟» وزیر خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه سوم مرداد در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ در پاسخ به این پرسش که آیا حاضر است به ایران برود گفت «حتما. این بازیکن، پیش از این، در پست هافبک تهاجمی و گاهی نیز مهاجم، برای تیم‌های باشگاهی بارسلونا و آث میلان، بازی می‌کرد. رونالدینیو را یکی از بهترین بازیکنان نسل خود و حتی تاریخ فوتبال می‌دانند که در سال‌های 2004 و 2005، دو بار متوالی از سوی فیفا به‌عنوان بازیکن سال فوتبال جهان برگزیده شد. مقام‌های مجارستان به پرسش یورونیوز در مورد شمار پناهجویان پذیرفته شده در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ پاسخ ندادند. ..