رومانی؛ ۴ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در آتش‌سوزی بیمارستانی جان باختند

10/11/1399 10:20 ق.ظ

این آتش‌سوزی که هنوز علت اصلی آن مشخص نشده در حالی روی می‌دهد که سه ماه پیش حادثه مشابهی در بخش مراقبت‌های ویژه یک بیمارستان دیگر در شمال شرق رومانی به وضوع پیوست و در مجموع جان ۱۵ بیمار را گرفت.

مقامات بهداشتی در دولت رومانی پس از این حادثه اعلام کردند که از این پس در بخش های مراقبت ویژه بیمارستان‌ها که عمدتا زیرساخت‌های فرسوده‌ای دارند نظارت و کنترل بیشتری اعمال می‌کنند.یک سخنگوی دفتر نظارت و رسیدگی به وضعیت‌های اضطراری در وزارت کشور رومانی به خبرگزاری فرانسه گفت که پس از آتش‌سوزی بامداد روز جمعه حدود ۱۲۰ بیماری که در بخش حادثه دیده بستری بودند به سرعت از ساختمان تخلیه شدند.

یک سخنگوی دفتر نظارت و رسیدگی به وضعیت‌های اضطراری در وزارت کشور رومانی به خبرگزاری فرانسه گفت که پس از آتش‌سوزی بامداد روز جمعه حدود ۱۲۰ بیماری که در بخش حادثه دیده بستری بودند به سرعت از ساختمان تخلیه شدند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

روش درمان؟

فوت ۸۹ بیمار و شناسایی ۷۵۳۰ بیمار جدید مبتلا به کروناسخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند، گفت: بر این اساس مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۱ هزار و ۵۸۱ نفر رسید. قاتل کیست؟

تأیید مرگ یک بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی در البرزسخنگوی دانشگاه علوم پزشکی البرز از فوت یک بیمار ۴۸ ساله مبتلا به کرونای انگلیسی در یکی از بیمارستان‌های استان خبر داد و گفت: این فرد ساکن آبیک قزوین بوده است. 22 بهمن تموم شد ، از کرونای انگلیسی و برزیلی و آلسکایی حرف زدن شروع شد ایسناییها، ماماناتون چطورن؟ تعویق_ازمون_وکالت_99 نه_به_کشتار_آزمونهای_اسفند Rouhani_ir saeednamaki drjahanpur FarsNews_Agency

۱۸ بیمار مبتلا به کرونا بر اثر آتش‌سوزی در بیمارستانی در غرب هند جان باختندحریق در بیمارستان شهر بهاروچ در حالی روی داد که هند روز شنبه با شناسایی بیش از ۴۰۰ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا رکورد جدیدی را در میان کشورهای جهان ثبت کرد. 🥲

فوت ۸۱ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته/ شناسایی ۷۹۸۰ بیمار جدیدسخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۲ هزار و ۲۲۳ نفر رسید. ۱۸هزار کشته کرونایی در ۶ ماه ممنوعیت واکسن برای ملت ایران هلوکاست_ایرانی

فوت ۳۸۵ بیمار کووید۱۹ در کشور/ شناسایی ۱۹۸۹۹ بیمار دیگر۳۸۵ فوتی و ۱۹۸۹۹ مبتلای جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۱۹۸۹۹ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۳۸۵ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۴۷۹۸۰۵ نفر *تعداد بهبودیافتگان: ۱۹۳۸۰۶۴ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۷۱۳۵۱ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۰۰۲۵۹۱ این آمار تهران هست دیگه کل فوتی کشور چند هست

مقامات بهداشتی در دولت رومانی پس از این حادثه اعلام کردند که از این پس در بخش های مراقبت ویژه بیمارستان‌ها که عمدتا زیرساخت‌های فرسوده‌ای دارند نظارت و کنترل بیشتری اعمال می‌کنند.

یک سخنگوی دفتر نظارت و رسیدگی به وضعیت‌های اضطراری در وزارت کشور رومانی به خبرگزاری فرانسه گفت که پس از آتش‌سوزی بامداد روز جمعه حدود ۱۲۰ بیماری که در بخش حادثه دیده بستری بودند به سرعت از ساختمان تخلیه شدند.

اغلب افراد تخلیه شده به دیگر بیمارستان‌های پایتخت رومانی منتقل شده‌اند؛ این درحالیست که بسیاری از مراکز درمانی در این کشور به دلیل افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید۱۹ برای پذیرش و بستری کردن بیماران جدید به دردسر افتاده‌اند.