روسیه تصاویر ماهواره‌ای از انفجار بندر بیروت را به لبنان ارسال کرد

01/09/1400 07:28 ب.ظ

روسیه تصاویر ماهواره‌ای از انفجار بندر بیروت را به لبنان ارسال کرد عبدالله بوحبیب، وزیر امور خارجه لبنان در چارچوب تماس‌های رسمی وی در مسکو، پایتخت روسیه با سرگئی لاروف، همتای روس خود دیدار کرد.

عبدالله بوحبیب، وزیر امور خارجه لبنان در چارچوب تماس‌های رسمی وی در مسکو، پایتخت روسیه با سرگئی لاروف، همتای روس خود دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری (NNA) لبنان، لاروف در دیدار به بوحبیب گفت که روسیه تصاویر ماهواره‌ای مربوط به انفجار مهیب در بندر بیروت را به لبنان ارسال کرده است.

دفتر ریاست جمهوری لبنان طی بیانیه‌ای در 29 اکبتر اعلام کرد که رئیس‌جمهور میشل عون ارسال تصاویر ماهواره‌ای از این حادثه را از روسیه رسما درخواست کرده است. دیمیتری راگوزین، رئیس سازمان فضایی فدرال روسیه «روسکوسموس» نیز در 17 نوامبر گفت که این تصاویر ماهواره‌ای را در اختیار لبنان قرار خواهد داد.

گفتنی است روز 4 اوت 2020 پس از آتش‌سوزی در انبار حاوی مواد منفجره در بندر بیروت، انفجار بسیار قوی رخ داده که کل شهر را به لرزه درآورد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

حراج نامه ملکه روسیه؛ کاترین کبیر در قرن ۱۸ میلادی: واکسن بزنیداین سند تاریخی در روز ۲۰ آوریل سال ۱۷۸۷ نوشته شده و این روزها همزمان با شیوع بیماری «کووید ۱۹» در روسیه یادآور مشکلات قدیمی این کشور در حوزه بهداشت و درمان است. بیخود نیست که می گن مردم آن موقع باهوش تر از مردم زمانه فعلی هستند!😄 روسا همیشه وطن پرست بودند ولی برای همسایه ها سم مهلک

اعلام آمادگی روسیه برای مشارکت در پروژه‌های اقتصادی افغانستانضمیر کابلوف، نماینده ویژه روسیه در امور افغانستان گفت که کشورش آماده است در پروژه‌های اقتصادی و تجاری افغانستان مشارکت کند.کابلوف، ‎‌شنبه، 20 نوامبر (29

اهمیت دالان برای ترکیه و روسیه در قره‌باغ؛ «هدف آذربایجان قطع ارتباط ارمنستان و ایران است»«اگر ایران در سیاست خارجی فعلی خود نسبت به قفقاز جنوبی تجدیدنظر نکند به سرعت منافع خود را در این منطقه از دست خواهد داد» دوباره این پیمان عارف اطلاعاتی در یورونیوز مقاله نوشت؟ همه میدانند این مادرجنده اطلاعاتی و شما هدفمند بهش تریبون میدهید وقتی هیئت تحریریه یورونیوز از جاکشخانه بی بی سی صادر شده باشند نتیجه اش می شود این انجائی را که فاشیستی ارمنستان میخوانید بخوبی میدانید سرزمینهای ازلی و ابدی ازربایجانست و ازربایجان،سرزمینهای اصلی خود را برپا میکند.ارمنستان جعلی باید از سرزمینهای آزربایجان حذف و برچید شود ارمنیها یا باید شهروند آزربایجان باشند و یا بایستی سرزمینهای ازربایجان را ترک کنند تنها نکته مثبت این مقاله درج املاء صحیح شوشا میباشد. تشکر میکنم

بریتانیا حماس را غیرقانونی اعلام کردبدین‌ترتیب طبق «قانون تروریسم»، اظهار حمایت از حماس، حمل پرچم آن، و یا سازمان‌دادن گردهمایی برای این گروه به عنوان نقض قانون نگریسته خواهد شد حالا چی میشه .عجب کاری کرد ..

طالبان میزان درآمدش را اعلام کردسخنگوی طالبان درآمد خود را شفاف اعلام و تصریح کرد از دولت فاسد سابق به‌جز بدهی چیزی برای ما نمانده است و تنها 3 میلیارد دلار به شرکت‌ها بدهکار بود. - خبرگزاری آناتولی

تابلو دفتر نماینده‌ای که گفته بود آبان ۹۸ «به مردم شلیک» کرد به آتش کشیده شدخبرگزاری فارس با انتشار تصویری از مقابل دفتر حسن نوروزی از به آتش کشیده شدن تابلو دفتر این نماینده و نایب رئيس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی خبر داد. هزاران درود بر قهرمانان جان بركف كانونهاي شورشي مجاهدين خلق ايران. این یکی از عملیاتهای کانونهای شورشی مجاهدین است خوب بود اطلاعیه شورای ملی مقاومت رو هم منتشر میکردید پاسخ دلیرانه کانونهای_شورشی به یک قاتل قیام و عامل قتل‌عام در آبان ۹۸ اطلاعیه شورای ملی مقاومت از۶۷تا_آبان مجاهدین_خلق ایران قیام_تا_سرنگونی 🔴 پاسخ دلیرانه کانون‌های_شورشی به یک قاتل قیام و عامل قتل‌عام در آبان ۹۸ دفتر آخوند نوروزی، نایب‌رئیس کمیسیون قضایی مجلس ارتجاع، در رباط کریم در بامداد شنبه۲۹آبان توسط کانون‌های شورشی به آتش کشیده شد. آخوند جنایتکاری که گفت: یکی از آن‌هایی که به مردم شلیک کردمن بودم، ما کُشتیم.

وزیر امور خارجه روسیه از ارسال تصاویر ماهواره‌ای از انفجار مهیب در بندر بیروت به لبنان خبر داد.بیروت/ خبرگزاری آناتولی

عبدالله بوحبیب، وزیر امور خارجه لبنان در چارچوب تماس‌های رسمی وی در مسکو، پایتخت روسیه با سرگئی لاروف، همتای روس خود دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری (NNA) لبنان، لاروف در دیدار به بوحبیب گفت که روسیه تصاویر ماهواره‌ای مربوط به انفجار مهیب در بندر بیروت را به لبنان ارسال کرده است.

دفتر ریاست جمهوری لبنان طی بیانیه‌ای در 29 اکبتر اعلام کرد که رئیس‌جمهور میشل عون ارسال تصاویر ماهواره‌ای از این حادثه را از روسیه رسما درخواست کرده است.

دیمیتری راگوزین، رئیس سازمان فضایی فدرال روسیه «روسکوسموس» نیز در 17 نوامبر گفت که این تصاویر ماهواره‌ای را در اختیار لبنان قرار خواهد داد.

گفتنی است روز 4 اوت 2020 پس از آتش‌سوزی در انبار حاوی مواد منفجره در بندر بیروت، انفجار بسیار قوی رخ داده که کل شهر را به لرزه درآورد.

در این انفجار بیش از 200 نفر جان باخته و بیش از 6000 نفر نیز زخمی شدند. همچنین حدود 300 هزار نفر بر اثر انفجار آواره شدند.