روسیه ورود مقام‌های اتحادیه اروپا را به این کشور ممنوع کرد | DW | 29.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روسیه مقام‌های بلندپایه اتحادیه اروپا را در لیست سیاه این کشور قرار داد. این افراد اجازه ورود به روسیه را ندارند. کرملین اروپا را به 'سیاست غیرقانونی'، 'مخرب' و اعمال 'محدودیت‌های یک‌جانبه بیهوده' علیه روسیه متهم می‌کند.

روسیه مقام‌های بلندپایه اتحادیه اروپا را در لیست سیاه این کشور قرار داد. این افراد اجازه ورود به روسیه را ندارند. کرملین اروپا را به"سیاست غیرقانونی"،"مخرب" و اعمال"محدودیت‌های یک‌جانبه بیهوده" علیه روسیه متهم می‌کند.

روسیه برخلاف اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا، نام کسانی را که تحریم کرده، اعلام نمی‌کند. این افراد فقط هنگام ورود به خاک این کشور متوجه می شوند که اجازه ورود ندارند و باید بازگردند.به گفته وزارت خارجه روسیه، این محدودیت‌ها همچنین"شرکت‌های نظامی خصوصی اروپایی را هدف قرار می‌دهد که در مناطق مختلف جهان فعال هستند". مسکو ممنوعیت ورود دیپلمات‌های اروپایی را واکنشی به تحریم‌های اتحادیه اروپا مرتبط با"گروه واگنر" می‌داند.

اعضای"گروه واگنر" در کنار جدایی طلبان طرفدار روسیه در شرق اوکراین و همچنین در سوریه، لیبی و جمهوری آفریقای مرکزی جنگیده‌اند. مسکو هرگونه ارتباطی را با این گروه رد می کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دوران پوتینیسم دیگه سر اومده. کم کم بساطش باید جمع بشه.

دیگه صدای همه درومده.از اینکه چند تا کشور پیروز در جنگ جهانی بشینن قانون بنویسن و فقط هم برای خودشون حق وتو بزارن و با قوانین گزینشیشون دنیا رو غارت کنن. این دور باطل یکجا باید به پایان برسه. پنج تا کشور اسمش جهان نیست. وقتشه پاسخگو بشن.

👏🇷🇺

روسیه هیچ غلطی نمیتواند بکند ( امام )

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده روسیه در اتحادیه اروپا در گفتگو با یورونیوز: مسکو برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداردچیژوف: «امنیت ملی روسیه در خطر است... زمانی ناتو وعده داده بود که به شرق گسترش نیابد. به قول وزیر خارجه وقت امریکا، «نه حتی یک اینج» به سمت شرق.از آن زمان ما با پنج موج گسترش ناتو به سمت شرق مواجه بوده ایم» Globalconversation کافر ها عاقل تر از اونی هستند که خون همدیگه را بریزند این ما مسلمانان هستیم که به خون همديگه تشنه ایم اگر امریکا و ناتو در حمله روسیه به اکران واکنش نشان نداده و گردن پوتین رو درصورت حمله نشکنند!؟درحقیقت چراغ سبز اتحاد جماهیر شوروی را به روسها داده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آلمان یک شهروند روس را به جاسوسی از برنامه فضایی اروپا متهم کرددادستان‌های آلمانی روز پنج‌شنبه هفتم بهمن اعلام کردند که این کشور سال گذشته یک شهروند روس را به اتهام جاسوسی برای روسیه دستگیر کرده است. به گزارش خبرگزاری رویترز، دادستان‌ها... راستی چرا تو ایران هیچ جاسوس روس تا الان دستگیر نشده ؟ شاید اصلا جاسوس روس نداریم ! زن گاییدم فرشید کچل😂😂🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بایدن شمار محدودی از سربازان آمریکایی را به شرق اروپا می‌فرستد | DW | 29.01.2022جو بایدن از اعزام شمار محدودی از سربازان آمریکایی به شرق اروپا هم‌زمان با تقویت حضور ناتو در این منطقه خبر داده است. در عین حال وزیر دفاع آمریکا گفته است درگیری اجتناب ناپذیر نیست و هنوز فرصتی برای دیپلماسی وجود دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نماینده پارلمان بریتانیا: لندن در برابر گردش پول‌های کثیف روسیه در بی‌ثباتی اروپا مسئول استپایتخت بریتانیا از سوی منتقدان «لندن‌گراد» خوانده می‌شود. رهبران بریتانیا به نادیده گرفتن گردش پول‌های کثیف مسکو متهم می‌شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوتین در گفت‌وگو با مکرون: غرب نگرانی‌های امنیتی روسیه را نادیده گرفتدر ادامه اظهارات ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه که گفته غرب خواسته‌های امنیتی مسکو را نادیده گرفته است، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه این کشور نیز تصریح کرد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روسیه: تحریم‌های جدید آمریکا روابط دوجانبه را مختل می‌کندوزیر امور خارجه روسیه طی اظهاراتی درباره تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه گفت که این اقدام آمریکا معدل به هم زدن روابط دوجانبه است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »