روسیه و اوکراین در مورد آتش‌بس و تبادل اسرا به توافق رسیدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نشست پاریس؛ روسیه و اوکراین در مورد آتش‌بس و تبادل اسرا به توافق رسیدند بیشتر بخوانید🔽

رهبران فرانسه و آلمان گفتند که در مورد افزایش نظارت سازمان امنیت و همکاری اروپا در اوکراین توافق کرده‌اند. قرار شده است فعالیت نظارتی این سازمان که هم‌اکنون ۱۲ ساعت در روز است فعالیت شبانه‌روزی بدل شود.

آقای پوتین با اظهار خشنودی از برداشتن «گامی در مسیر تنش‌زدایی» گفت شرکت‌کنندگان در این نشست بر این نکته اتفاق نظر داشتند که توافق ۲۰۱۵ هیچ جایگزین دیگری ندارد. او از اوکراین خواست تا مطابق همان توافق، قانونی را که به مناطق تحت کنترل جدایی‌طلبان اختیارات گسترده‌ای می‌دهد، تمدید کرده و قانون جدیدی را برای عفو شورشیان جدایی‌طلب به تصویب برساند.

رئیس جمهوری اوکراین همچنین خواستار محو تمامی تشکیلات مسلح جدایی‌طلبان «غیرقانونی» در اوکراین شد. وی با اعلام این که کشورش هرگز سرزمین های خود را «تسلیم» دیگران نخواهد کرد، افزود: «ما فدرالی کردن کشورمان را نمی‌پذیریم و به کسی هم اجازه نمی‌دهیم منحنی رشد توسعه اروپایی ما را تحت تأثیر قرار بدهد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش عفو بین‌الملل به طرح «اینترنت ملی» در ایران: اطلاعات همیشه به بیرون درز می‌کندمدیر سازمان عفو بین الملل در بلژیک درباره دلیل تاخیر در ارائه آمارها و گزارش‌ها درباره حوادث ایران به یورونیوز گفت: دلیل تاخیر در واکنش به حوادث ایران و اطلاع رسانی در این مورد عدم دسترسی به اینترنت بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار قربانیان آنفلوآنزا در ایران به ۸۱ نفر رسید؛ مرگ ۲۵ بیمار تنها در یک هفته🔺آمار قربانیان آنفلوآنزا در ایران به ۸۱ نفر رسید؛ مرگ ۲۵ بیمار تنها در یک هفته ⚡️در پی شیوع آنفلوانزا در ایران، مقامات وزارت بهداشت از رسیدن آمار قربانیان این بیماری از ابتدای مهرماه تا کنون به ۸۱ نفر خبر می دهند. خدا میدونه چه بلائی سرم آوردن آنفولانزا بهانه است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مرگ‌های «مشکوک» در عراق؛ یک معترض سرشناس در کربلا به قتل رسیدشبکه تلویزیونی عرب‌ زبان الغد ویدیوی مربوط به این صحنه را که از دوربین مداربسته در برابر منزل مقتول به دست آمده، منتشر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه ۱۱ زندانی فرانسوی مظنون به عضویت در داعش را به فرانسه بازگرداندترکیه ۱۱ زندانی فرانسوی مظنون به عضویت در داعش را به فرانسه بازگرداند بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجمع هواداران استقلال در اعتراض به استعفای سرمربی این تیم به خشونت کشیده شد🔺تجمع هواداران استقلال در اعتراض به استعفای سرمربی این تیم به خشونت کشیده شد ⚡️در پی استعفاء آندره‌آ استراماچونی از سرمربیگری تیم استقلال تهران، گروهی از هواداران خشمگین استقلال مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند. هیچوقت اونی که رفته دیگه برنمیگرده یعنی چی واسه فوتبال تجمع کردن؟ برای گرفتن حقتون از رژیم تجمع کنین تو آبان ماه چند صد خون جوانان ایرانی شجاعمون توسط ج ا ریخته شد اون وقت اینا دارن واسه یه مربی تجمع میکنن...😂😂واقعا که صدای_آبان۹۸ بزنید دمار از روزگار این پوباش در آورید،مملکت نون واسه خوردن نداره.اونوق اینا فکر تفریح و بازی و شادی خودشونن.لعنت بر شما عناصر خودفروش وطن فروش ابله نابخرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: آمریکا در اعتراض به دزدسالاری و فساد، در کنار مردم ایران ایستاده است🔺مایک پمپئو: آمریکا در اعتراض به دزدسالاری و فساد، در کنار مردم_ایران ایستاده است ⚡️توئیتر وزارت خارجه آمریکا به نقل از مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده نوشت که مردم ایران به روشنی خواستار توقف فساد و دزدسالاری رژیم ایران هستند. لعنتی من مبارزم ولی پول ندارم همون این دزدا شیفته و فریفته اقتصاد و فرهنگ شما هستن که این بلا سر ما اومده.شما ساکت لطفا. شما باهاش معامله نکن، نمیخواد کنار ما وایسی، خسته میشی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »