روسیه اجازه برداشت از منابع گازی خزر را به ایران نمی‌دهد

11/08/1400 10:52:00 ق.ظ

رئیس انجمن صنفی سی‌ان‌جی ایران گفت که روسیه اجازه برداشت از هشت چاه گاز طبیعی را به ایران نمی‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس انجمن صنفی سی‌ان‌جی ایران گفت که روسیه اجازه برداشت از هشت چاه گاز طبیعی را به ایران نمی‌دهد. - خبرگزاری آناتولی 02.11.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی اردشیر دادرس، رئیس انجمن صنفی سی‌ان‌جی ایران درباره حق برداشت کشورش از منابع گازی دریای خزر گفت: روسیه اجازه برداشت از 8 چاه گازی خزر را به ایران نمی‌دهد.

به گزارش ایلنا، دادرس در این باره اظهار داشت: طبق توافق ایران حق برداشت از 8 حلقه چاه بزرگ گازی در دریای خزر که در محدوده آبی ایران است را ندارد.

وی تصریح کرد: «طبق معاهده و توافق ایران و روسیه تا زمانی که تراز گاز ایران مثبت است و تولید به نسبت مصرف داخلی جوابگو است، ما حق استخراج منابع گازی دریای خزر را نداریم، ضمن اینکه توجیه اقتصادی هم ندارد که از این منابع برداشت داشته باشیم. بنابراین ما فعلا نباید به فکر منابع گازی دریای خزر باشیم».

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

روسیه اجازه برداشت از ۸ چاه گازی خزر را به ایران نمی‌دهدرئیس انجمن صنفی سی‌ان‌جی گفت: طبق توافق قبلی با روسیه ایران حق برداشت از 8 حلقه چاه بزرگ گازی در دریای خزر که در محدوده آبی ایران است را ندارد. سلام میشه در مورد این خبر بیشتر توضیح بدین ، متن کامل مصاحبه موجوده ؟ ، کدوم چاه گاز؟!

رئیس انجمن صنفی سی‌ان‌جی: روسیه اجازه برداشت از ۸ چاه گازی خزر را به ایران نمی‌دهد | DW | 01.11.2021رئیس انجمن صنفی 'سی‌ان‌جی' می‌گوید طبق معاهده و توافق ایران و روسیه تا زمانی که تراز گاز ایران مثبت است و تولید به نسبت مصرف داخلی جوابگو است جمهوری اسلامی حق استخراج از هشت منابع گازی دریای خزر را ندارد. چرا الان لال شدی مادرجنده aseyedp کیرم پس کله رهبر گدات قاجار مستقر ... چه استدلال احمقانه‌ای هر کشوری در جهان حق استخراج برای تجارت و فروش منابع خود را دارد

فصلی تازه از برداشت زعفران، طلای سرخ ایران به روایت تصویر | DW | 02.11.2021برداشت زعفران در برخی مناطق از اوایل آبان‌ماه و در مناطق دیگر از اوایل آذر ماه صورت می‌گیرد. حدود ۹۰ درصد زعفران جهان در ایران تولید می‌شود. زعفران که به طلای سرخ مشهور است، گران‌ترین فرآورده کشاورزی جهان محسوب می‌شود. SHIB LEASH BONE 🦴 SHIBARMY ShibToMars SHIBDELETEAZERO 1CentDreamShib 😻😻😻😻 We_are_all_Ryoshi shibaswap shibainu shiba SHIB leash shibabone shibacoin 🚀🚀🚀🚀 زعفران افغانستان در جهان از شهره خاص برخوردار بود و ايرانيان از اين بابن سخت نگران بودند و بخصوص درين ده سال اخير زعفران افغانستان ماركيت جهاني را تسخير كرده بود كه دوستان ايراني تحمل انرا نداشتند حالا حتمًا خوشحال هستند از وضع نا هنجار افغانستان پیاز های زعفران به مقدار زیاد داره به افغانستان قاچاق میشه و هر سال تولید زعفران افغانستان افزایش پیدا میکنه

تخریب زمین‌های کشاورزی با برداشت از معدن هرنج/ سد طالقان در معرض تهدید معدن خواران+فیلممدتی است اهالی روستای هرنج از توابع شهرستان طالقان در استان البرز سروصدای لودرهایی را می‌شنوند که در حال گودبرداری در منطقه هستند. به گواه شاهدان گروهی معدنکار با استخراج شن و ماسه از این روستا آرامش آنها را برهم زده است. این روستاییان با نوشتن نامه‌ای که به امضای معتمدان و شورای روستای هرنج هم رسیده خواستار جلوگیری از این اتفاق که منجر به تخریب زمین های کشاورزی‌شان شده ،هستند. همچنین اهالی مدعی‌اند اراضی کشاورزی آنها همگی جزو املاک شخصی آنها بوده که توسط عده ای به عنوان معدن‌دار دچار آسیب جدی شده است.

با وجود ادعای مسلمانی، اجازه نمی‌دهیم یک مرجع حرف خود را بزند/ روشی که برخی برای حذف مخالفانشان شروع کرده بودند، دامن خودشان را گرفته استنماینده تبریز در مجلس، گفت: بی‌احترامی که نسبت به آیت‌الله صافی گلپایگانی انجام گرفت کار بسیار زشتی بود. بعضی می‌خواهند با رفتارهای این چنینی در فضای مجازی جوی ایجاد کنند که کسی نتواند حرف خود را بزند. این کارها با عقل و معیارهای دینی جور در نمی‌آید.

روسیه اجازه برداشت از ۸ چاه گازی خزر را به ایران نمی‌دهدرئیس انجمن صنفی سی‌ان‌جی گفت: طبق توافق قبلی با روسیه ایران حق برداشت از 8 حلقه چاه بزرگ گازی در دریای خزر که در محدوده آبی ایران است را ندارد. سلام میشه در مورد این خبر بیشتر توضیح بدین ، متن کامل مصاحبه موجوده ؟ ، کدوم چاه گاز؟!