روسیاالیوم: هفت ملوان نفتکش انگلیسی، ایران را ترک کردند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شبکه روسیا الیوم به نقل از سخنگوی رسانه‌ای سفارت روسیه در تهران اعلام کرد: هفت نفر از ملوانان نفتکش انگلیسی توقیف شده در ایران ظهر امروز تهران را به مقصد دبی ترک کردند. دیگر ملوانان روسی تا زمان تعیین سرنوشت نفتکش انگلیسی در ایران خواهند ماند.

به گزارش ایسنا، شبکه روسیا الیوم به نقل از آندریه گانینکو، سخنگوی رسانه‌ای سفارت روسیه در تهران، امروز اعلام کرد که هفت نفر از ملوانان نفتکش انگلیسی توقیف شده در

ایران ظهر امروز تهران را به مقصد دبی ترک کردند.سخنگوی رسانه‌ای سفارت روسیه در تهران همچنین گفت: دیگر ملوانان روسی تا زمان تعیین سرنوشت نفتکش انگلیسی در ایران خواهند ماند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران هفت خدمه نفتکش توقیف‌شده بریتانیایی را آزاد کرد | DW | 04.09.2019سخنگوی وزارت خارجه ایران خبر داد که این کشور هفت خدمه کشتی توقیف‌شده 'استینا ایمپرو' را آزاد کرده است. به گفته عباس موسوی این افراد اتباع کشورهای هند و روسیه بوده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران هفت خدمه نفتکش بریتانیایی را آزاد می‌کندسخنگوی وزارت خارجه ایران گفته است به دلایل بشردوستانه هفت نفر از بیست و سه خدمه تانکر نفتی بریتانیایی را آزاد می‌کند. خدمه استنا ایمپرو که از ملیت‌های مختلف هستند از ماه ژوئیه در بازداشت ایران بوده‌اند. پنج تن از هفت خدمه‌ای که قرار است ۵ هندی، یک نفر اهل لتونی و یک نفر شهروند روسیه است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران می‌گوید هفت خدمه نفتکش توقیف‌شده بریتانیایی را آزاد خواهد کردایران می‌گوید هفت خدمه نفتکش توقیف‌شده بریتانیایی را آزاد خواهد کرد رسانه دولتی جمهوری اسلامی به نقل از یک مقام وزارت خارجه ایران گزارش داد که این کشور به زودی هفت خدمه یک نفتکش توقیف شده بریتانیایی را آزاد خواهد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه سوئد آزادی هفت نفر از کارکنان نفتکش «استنا امپرو» توسط ایران را تایید کردوزیر امور خارجه سوئد عصر چهارشنبه ۱۳ شهریور تایید کرد مسئولان ایران هفت تن از گروه ۲۳ نفره کارکنان نفتکش استنا ایمپرو را، که چند هفته پیش توقیف کرده بود، آزاد کرده‌اند. به گزارش رویترز، مارگوت والست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

محمد خنیفر، کارگر شرکت نیشکر هفت تپه بازداشت شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دست‌کم هفت کشته پس از طوفان سهمگین 'دوریان' در باهاما | DW | 04.09.2019طوفان 'دوریان' در باهاما دستکم هفت قربانی برجای گذاشته و پس از تخریب حدود ۱۳ هزار خانه در باهاما در راه سواحل جنوبی آمریکاست. بر اساس تخمین سازمان ملل دستکم ۶۱ هزار نفر از ساکنان باهاما نیازمند مایحتاج خوراکی هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »