روسیه از آغاز قریب‌الوقوع آتش بس در ادلب خبر داد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روسیه اعلام کرده است صبح شنبه نیروهای وفادار به دولت بشار اسد آتش‌بس را در ادلب آغاز خواهند کرد. هزاران نفر در حال فرار از درگیری‌های این منطقه‌اند.

Syria Civil Defence via Reutersگروه دفاع مدنی کلاه سفیدها در سوریه می‌گوید در روزهای اخیر ۴۲ نفر در معره النعمان کشته‌شده‌اند.

به گفته او از زمان شکست آخرین آتش بس مشروط، صدها هزار نفر منطقه را خالی کرده‌اند و و چندین شهر و روستا با خاک یکی شده‌اند. در بیانیه دولت روسیه از نیروهای مسلح مخالف بشار اسد خواسته شده"از تحریک مسلحانه دست بردارند و به روند صلح بپیوندند." روز پنجشنبه مارک لوکوک به شورای امنیت سازمان ملل گفت امید سه میلیون غیرنظامی که دو سومشان زن و کودک هستند، برای توقف خشونت‌ها به شورای امنیت است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه بریتانیا خواستار حمایت از برنامه حفاظت از کشتیرانی در تنگه هرمز شددومینیک راب، وزیر خارجه بریتانیا، ضمن تاکید بر تلاش برای حفظ برجام، در آستانه شرکت در نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا خواستار حمایت بین‌المللی بیشتر از طرح حفاظت از کشتیرانی در برابر 'تهدیدات' موجود در تنگه هرمز شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی برادران علایی از مجاز اعلام شدن مصرف داروی ایدز پس از انقضا در ایرانوزارت_بهداشت ایران، مصرف یک داروی خاص بیماری ایدز را یک تا سه سال پس از زمان انقضای دارو، مجاز اعلام کرد؛ درحالی که شرکت تولیدکننده، تاریخ مصرف دارو را درصورت فراهم بودن مکان و دمای مناسب، حداکثر دوسال بعد از تاریخ تولید ذکر کرده است. بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ایران می‌گوید برای خرید جنگنده از روسیه و چین پیشنهاد داردعبدالکریم بنی‌طرفی، رئیس سازمان صنایع هوایی ایران که برای شرکت در نمایشگاه هوایی روسیه به مسکو سفر کرده، می‌گوید روسیه و چین برای فروش هواپیماهای جنگنده پیشنهادهایی به ایران داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری مسابقات ۸۰۰ ساله کیلا در روسیهمسابقه سنتی روس‌ها که سابقه برگزاری آن به قرن دوازدهم باز می‌گردد، همچنان آخر هفته‌ها در منطقه مرکزی تامبوف برگزار می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرماندهی فضایی ایالات متحده در بحبوحه تهدیدهای فزاینده چین و روسیه راه‌اندازی شد🔺فرماندهی فضایی ایالات متحده در بحبوحه تهدیدهای فزاینده چین و روسیه راه‌اندازی شد ⚡️پرزیدنت ترامپ در مراسم تاسیس این مرکز گفت: «این روزی تاریخی برای به رسمیت شناختن مرکزیت فضا در امنیت ملی و دفاع آمریکا است.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روسیه در ادلب آتش بس یکجانبه اعلام کرد | DW | 30.08.2019روسیه به منظور تثبیت اوضاع در ادلب، شهر واقع در شمال سوریه، آتش‌بس یکجانبه اعلام کرده است. مسکو از شورشیان مخالف بشار اسد خواسته است تا از تحریکات نظامی خودداری کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »