روسیه به ادوارد اسنودن اقامت دائم می‌دهد

01/08/1399 07:21:00 ب.ظ

وکیل ادوارد اسنودن به خبرنگاران گفت که دولت روسیه با حق «اقامت دائم» این افشاگر آمریکایی در خاک این کشورموافقت کرده است.

وکیل ادوارد اسنودن به خبرنگاران گفت که دولت روسیه با حق «اقامت دائم» این افشاگر آمریکایی در خاک این کشورموافقت کرده است. وکیل ادوارد اسنودن، افشاگر آمریکایی، اعلام کرد که دولت روسیه پذیرفته است تا به او حق اقامت دائم در...

وکیل ادوارد اسنودن، افشاگر آمریکایی، اعلام کرد که دولت روسیه پذیرفته است تا به او حق اقامت دائم در این کشور بدهد. حق اقامت دائم یک گام پیش از اعطای تابعیت کشور روسیه در صورت تمایل این کارمند پیشین سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی خواهد بود.

اداوارد اسنودن ۳۷ ساله از زمان افشاگری‌هایش درباره‌ عملیات وبرنامه های جاسوسی، مراقبت و شنود سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده، در روسیه زندگی می کند. با توجه به مدارک افشاگرانه ادوارد اسنودن، برنامه‌ها شامل جاسوسی از شهروندان و شخصیت‌های سیاسی در سطح جهانی چه بصورت مکالمات تلفنی، از طریق ایمیل و یا موتور جستجوهای اینترنتی و بدون رعایت مرزبندی‌های سیاسی انجام می گرفته است. مدارک اسنودن در درجه اول اتهامات را متوجه «آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا» می کند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

عراق موجودیت خود را از ایران دارد

محمد صدر: با بالا گرفتن جنگ های داخلی عراق در سالهای پس از سقوط صدام، این کشور با اعلام موجودیت گروهی با نام «داعش» در خاک خود مواجه شد که به نام برپایی تعالیم و قوانین اسلامی، ظالمانه ترین رفتار را در برخورد با مردم عراق به ویژه زنان این کشور دنبال می کردند(البته شاخه سوری این گروه، سال‌ها قبل فعالیت خود را در سوریه آغاز کرده بود) اینکه در نهایت چگونه ماهیت این گروه به نابودی انجامید و برخورد دولت عراق با ناجیان این کشور در سال‌های پس از سقوط داعش چه بود. گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بخشودگی به خاطر قتل و اجرای شلاق به خاطر هتک حرمت به جسدنه_به_اعدام

شکایت آمریکا از شش مقام اطلاعاتی روسیه به اتهام حملات سایبری | DW | 20.10.2020آمریکا از شش مقام اطلاعاتی روسیه به اتهام حملات سایبری به شبکه برق اوکراین، انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و به بسیاری مراکز حساس دیگر شکایت کرده است. این شش نفر از ماموران سرویس اطلاعاتی نظامی روسیه هستند.

بیش از 15 هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در روسیه شناسایی شد

آمریکا: ایران و روسیه به اطلاعات رای‌دهندگان دسترسی پیدا کرده‌اند - BBC News فارسیجان رتکلیف، مدیر امنیت ملی آمریکا، روز چهارشنبه گفته است که روسیه و ایران گام هایی در جهت مداخله در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا برداشته اند. پیش از این رهبران کمیته اطلاعاتی سنا در بیانیه ای نسبت به 'تهدیدهای برآمده از دشمنان نظام انتخاباتی آمریکا' هشدار دادند. جنگ نشه بی بی سیرابی اینطوری به روسیه وایران بها میدی که میتونن اما نمیتونن دستت رو شده سیرابی اگر برای حکومت جمهوری اسلامی فرقی ندارد که بایدن پیروز انتخابات باشد یا ترامپ، پس چرا ایران و روسیه به اطلاعات رای دهندگان دسترسی پیدا کنند؟! شنیدن حرف درست از زبان مسئولین جمهوری اسلامی غیر ممکن هست چون واقعا برای جمهوری اسلامی مهم است که ترامپ پیروز انتخابات نشود.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 40 هزار و 510 نفر رسید

رئیس‌جمهور فرد توانمندی است/ وضع معیشت مردم خوب نیست/ نمایندگان به جای ورود به اعدام رئیس جمهور، به وظایف ذاتی خود بپردازندیک نماینده مجلس با بیان این که رئیس‌جمهور انسان عاقل و توانمندی است، گفت: هنگامی که دولت تسامح و تساهل می‌کند یا در ادای وظیفه و اجرا اشتباهاتی دارد مجلس باید نظارت قوی خودش را به منصه ظهور بگذارد اما این که اعدام شود و یا نشود، دست ما نیست و ارتباطی ندارد. موسوی ؟ آقای موسوی بفرماید درطول 8سالی که ایشان ریس جمهور بوده باتوجه به قول مساعدی که به مردم داددرجهت رفع مشکلات اقتصادی چه قدم مثبتی برداشته است روزبه روزمشکلات معیشتی مردم بیشتر وبیشتر شده اکنون بجایی رسیده که مردم محتاج نان شبند انصافا کنی هم دردفاع ازمظلومیت مردم صحبت کنید