روسیه یک موشک بالستیک قاره‌پیمای «توپول-ام» آزمایش کرد+ فیلم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

09/07/1398 11:02 ق.ظ

🎥 روسیه یک موشک بالستیک قاره‌پیمای «توپول-ام» آزمایش کرد

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که پرتاب آموزشی-نظامی موشک بالستیک قاره‌پیمای «توپول-ام» با سوخت جامد روز دوشنبه با موفقیت انجام گرفته است. «توپول-ام» با سوخت جامد روز دوشنبه 30 سپتامبر (8 مهر ماه) در پایگاه آزمایشی هوایی-فضایی دولتی "پلسیتسک" با موفقیت انجام گرفت. آنالوگ کلاهک رزمی موشک پرتاب شده در نقطه معینی در منطقه کامچاتکا به زمین رسید.

«توپول-ام» با سوخت جامد روز دوشنبه 30 سپتامبر (8 مهر ماه) در پایگاه آزمایشی هوایی-فضایی دولتی "پلسیتسک" با موفقیت انجام گرفت. آنالوگ کلاهک رزمی موشک پرتاب شده در نقطه معینی در منطقه کامچاتکا به زمین رسید.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

ائتلاف عربی: حوثی‌ها کماکان به استفاده از مناطق مسکونی برای شلیک موشک ادامه می‌دهدائتلاف نظامی عربی حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد که شبه‌نظامیان حوثی از درون منطقه‌ای مسکونی در

با سران کشورهای روسیه، قزاقستان و سنگاپور گفت وگو می‌کنم/ گام‌های اقتصادی مهمی را برخواهیم داشترئیس جمهوری اسلامی ایران پیش از سفر به ارمنستان برای سخنرانی در اجلاس اتحادیه اقتصادی اورآسیا به تشریح جزئیات برنامه‌هاش در این سفر پرداخت کند.

روسیه؛ کارناوال «روز ببر» در شهر ولادی‌وستوک برای حفاظت از«ببر سیبری»روسیه؛ کارناوال «روز ببر» در شهر ولادی‌وستوک برای حفاظت از«ببر سیبری» روسیه؛ کارناوال «روز

هفت هزار غیرنظامی سوری در حملات روسیه کشته شده‌اندحدود هفت هزاز تن از غیرنظامیان سوریه طی چهار سال گذشته در حملات روسیه کشته و میلیون ها نفر دیگر آواره شده اند. - خبرگزاری آناتولی

شکست والیبال ایران مقابل تیم جوان روسیهشکست والیبال ایران مقابل جوانان روسیه تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود از رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، با نتیجه ۳ بر یک مغلوب روسیه شد.

جام جهانی والیبال| ایران با شکست شروع کرد/ شاگردان کولاکوویچ حریف روسیه نشدند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim«جام جهانی والیبال؛ ایران ١-٣ روسیه» ایران با شکست شروع کرد؛ شاگردان کولاکوویچ حریف روسیه نشدند FIVBWorldCup

به نقل از خبرگزاری «تاس»، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که پرتاب آموزشی-رزمی موشک بالستیک قاره‌پیمای

«توپول-ام» با سوخت جامد روز دوشنبه 30 سپتامبر (8 مهر ماه) در پایگاه آزمایشی هوایی-فضایی دولتی "پلسیتسک" با موفقیت انجام گرفت. آنالوگ کلاهک رزمی موشک پرتاب شده در نقطه معینی در منطقه کامچاتکا به زمین رسید.

وزارت دفاع روسیه یادآور شد، هدف از این پرتاب آزمایشی-رزمی، تایید عملکرد فنی-پروازی این سامانه موشکی بود. بر اساس این اطلاعات، اهداف و وظایف در نظر گرفته شده بطور کامل دست یافته شد و آنالوگ کلاهک رزمی موشک در نقطه تعیین شده در شبه جزیره کامچاتکا (در شرق دور روسیه) به زمین اصابت کرد.