روسیه طبق دستور پوتین به اسارت گرفتن دلفین‌ها را برای نمایش و تفریح ممنوع می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر شاخه سازمان غیردولتی صلح سبز در روسیه می‌گوید رویکردها در قبال «کودکان، سالمندان و حیوانات» گویای بسیاری از مسائل درباره جوامع است.

مدافعان حقوق حیوانات در روسیه روز جمعه از تصمیم ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری این کشور مبنی بر ممنوعیت به اسارت گرفتن گروهی از پستانداران دریایی از جمله دلفین‌ برای نمایش آنها در آکواریوم‌ها استقبال کردند.

انتشار تصاویری از یکصد پستاندار دریایی در مرکزی واقع در شرق روسیه در سال ۲۰۱۹ موجی از اعتراض‌ طرفداران حقوق حیوانات در سراسر جهان را به دنبال داشت. این جانوران دریایی به دنبال کارزار مدافعان حقوق حیونات از اسارت آزاد شدند. سازمان غیردولتی صلح سبز از ولادیمیر پوتین خواسته بود تا خلاء حقوقی موجود را که زمینه‌ساز به اسارت گرفتن حیوانات دریایی شده بود برطرف کند. اغلب پستانداران دریایی به اسارت گرفته شده در روسیه در نهایت برای نمایش در آکواریوم‌های چین به این کشور منتقل می‌شدند.ولادیمیر پوتین روز پنجشنبه در جریان دیدار مجازی با اعضای شورای حقوق بشر وابسته به نهاد ریاست جمهوری این کشور گفت که با ممنوعیت به اسارت گرفتن حیوانات برای استفاده تفریحی از آنها موافق است.

مدیر شاخه سازمان غیردولتی صلح سبز در روسیه در واکنش به این تصمیم رئیس‌جمهوری روسیه اظهار داشت که رویکردها در قبال «کودکان، سالمندان و حیوانات» گویای بسیاری از مسائل درباره جوامع است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ولی کودکان مسلمان سوری را سلاخی کردن جزو تفریحات سالم صلیبی هاست .لعنت بر دنیای کثیف مسیحیت

Спасибо президент путин 👍

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده روسیه: مذاکرات وین بر اساس پیش‌نویس‌های تهیه‌شده تا دور ششم پیش خواهد رفتمیخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین گفته است، مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» بر اساس پیش‌نویس‌های تهیه شده تا دور برنامه_اتمی_ایران آنه‌کلر لگندره، سخنگوی وزارت خارجه فرانسه، روز گذشته به «العربیه» گفت که در مذاکرات وین پیشرفتی حاصل نمی‌شود، چون ایران پیشنهاداتی ارائه داده که با هدف دستیابی به توافق تناسب ندارند. مذاکرات_وین شورای_حکام_آژانس برجام - مواضع نماینده روسیه ، حکایت ازعقب نشینی آخوندهاست که هفته قبل میخواستند ،‌ با ۲ سند ، مسیر مذاکرات وین را به انحراف وباج گیری جدید ببرند . -این میزان عقب نشینی،‌کافی نیست وبایدراستی آزمایی شود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نظارت روسیه بر پرواز جنگنده آمریکا بر فراز دریای سیاهجنگنده آمریکا حین پرواز اکتشافی بر فراز دریای سیاه توسط جنگنده روسیه نظارت شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سرویس امنیت فدرال روسیه: کشتی نیروی دریایی اوکراین در حال پیشروی به سمت تنگه کرچ استسرویس امنیت فدرال روسیه: کشتی نیروی دریایی اوکراین در حال پیشروی به سمت تنگه کرچ است سرویس امنیت فدرال روسیه اعلام کرد که یک کشتی نیروی دریایی اوکراین در حال حرکت به سمت تنگه کرچ است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سپاه، چین و روسیه نفش‌های اصلی گزارش مرکز امنیت سایبری کانادا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نشست وزیران خارجه گروه ۷؛ ایران، روسیه و چین در محور گفتگوها قرار گرفتندوزیر خارجه بریتانیا هشدار داده که گفتگوهای وین «آخرین بخت ایران» برای توافق بر سر احیای برجام است. ارتش قهرمان وطن، طالبان که حمله کرد از ۲پاسگاه مرزی فرارکردند!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مذاکرات به موفقیت برسد ایران می‌تواند بخشی از بازوی اقتصادی خود را در حوزه انرژی فعال کند/ روسیه از نگاه احتمالی ایران به حوزه صادرات گاز نگران استیک کارشناس مسائل روسیه گفت: اگر توافق صورت بگیرد و ایران این امتیاز را داشته باشد که به بازیگر مطرح حوزه انرژی مبدل شود، روسیه به عنوان تامین کننده ۴۱ درصد انرژی اروپا دچار مساله می‌شود. با این حال روسیه هم مراقب است که توافق صورت بگیرد و فضاهایی برای ایران آزاد شود و هم از طرفی نگران این مساله است که در صورت برداشته شدن تحریم‌ها، ایران به رقیب این کشور مبدل نشود تا تسلط ۴۱ درصدی را از دست بدهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »